PDA

View Full Version : سوال: انتقال مقادیر struct داخل یه لیست؟

mohsen_popo
پنج شنبه 16 آبان 1392, 11:55 صبح
سلام خدمت همه ی دوستان عزیز می خواستم که تمامی مقادیر struct رو به یه list انتقال بدم....؟

مهرداد صفا
پنج شنبه 16 آبان 1392, 14:20 عصر
سلام.
منظور از مقادیر فیلد ها هستند یا خصوصیات؟ این مقادیر چه نوعی هستند؟ چرا به صورت دستی این کار را انجام نمی دهید:

list.Add(x.y);

یک توضیح کلی و در صورت امکان کد struct مربوطه رو لطف کنید.

mohsen_popo
پنج شنبه 16 آبان 1392, 14:37 عصر
دستت بی بلا آقای مهرداد صفا مشکلمو حل کردم...کلا کاری که می خواستم انجام بدم این طوری قابل حل نبود ... خود struct یک سری کار های دیگه ای هم انجام میده .. مشکلم این طوری قابل حل نیست ..

FastCode
پنج شنبه 16 آبان 1392, 16:28 عصر
کپی کردن یک struct در یک لیست و کارکردن باهاش از چیزی که احتمالا فکر میکنید خیلی سختتره.چون با هر تغییر مقدار باید کل struct دوباره کپی بشه.

mohsen_popo
جمعه 17 آبان 1392, 11:06 صبح
کپی کردن یک struct در یک لیست و کارکردن باهاش از چیزی که احتمالا فکر میکنید خیلی سختتره.چون با هر تغییر مقدار باید کل struct دوباره کپی بشه.

نه اتفاقا .... خیلی راحته.... من داخل خود struct سازنده کلاس هم صدا کینم..... که آیتم هاش طبق سازنده پر میشن..... و...............

FastCode
جمعه 17 آبان 1392, 11:22 صبح
نه اتفاقا .... خیلی راحته.... من داخل خود struct سازنده کلاس هم صدا کینم..... که آیتم هاش طبق سازنده پر میشن..... و...............
قکر میکنم ویژوال استودیو خطا نمیده چون متوجه نمیشه اشتباه کردی.
112644
112643
خروجی میشه:
1
3

mohsen_popo
جمعه 17 آبان 1392, 11:28 صبح
شما دقیقه می خواید چه کار کنید..

FastCode
جمعه 17 آبان 1392, 11:40 صبح
کد رو بخونید.
دفعه ی اول که مقدار b رو عوض کردم مقدارش در لیست تغییر نکرد.
چون .net نمیتونه به خوبی C و C++ از pointer ها استفاده کنه, استفاده از struct عملا هیچ سودی نداره.

mohsen_popo
جمعه 17 آبان 1392, 11:55 صبح
کاری که من با struct میکنم اصلا برای کاری دیگه ای هستش.....

من قبلا همین تصور میکردم که بی فایده هستش... ولی الان نه .... هر امکاناتی رو که visiual در اختیارتون قرار میده همش به کار میاد ولی باید یاد بگیریم که چطور از اونا استفاده کنیم...
در کل من چنین کاری که شما باهاش انجام دادید رو انجام نمی دم .. مورد استفاده من برا چیز دیگه ای...

FastCode
جمعه 17 آبان 1392, 11:59 صبح
هر امکاناتی رو که visiual در اختیارتون قرار میده همش به کار میاد ولی باید یاد بگیریم که چطور از اونا استفاده کنیم...ارتباط با چیزی که من گفتم:
112645
من داشتم راجع به امکاناتی که نداره صحبت میکردم نه امکاناتی که داره.شما که لوگوی VS رو گزاشتید آواتارتون باید بدونید که تصویری که گزاشتم برای VS نیست و برای MD 4 ه.