PDA

View Full Version : مبتدی: تمام حالت های خرد کردن یک پول

saman9074
جمعه 17 آبان 1392, 09:34 صبح
سلام دوستان یک فلوچارت می خوام تمام حالت های خرد کردن پول بر اساس زبان وی بی 6 رو چاپ کنه

مثلا اگه ده هزار تومانی بدیم با پول 5000-2000-1000 تومنی خورد کنه:

10000=5000*2

10000=1000*10
10000=2000*5

و....
می خوام همه حالت های ممکن چاپ بشه
ممنون می شم کمکم کنید

FastCode
جمعه 17 آبان 1392, 10:02 صبح
1.فلوچارت زبان نداره.
2.vb6 منقرض شده
3.تمرین دانشجویی توی این سایت ممنوعه
4.درخواست کد در این سایت ممنوعه

saman9074
جمعه 17 آبان 1392, 14:42 عصر
1.فلوچارت زبان نداره.
2.vb6 منقرض شده
3.تمرین دانشجویی توی این سایت ممنوعه
4.درخواست کد در این سایت ممنوعه
کد نمی تونید بدید راهنمایی که میشه کرد؟

FastCode
جمعه 17 آبان 1392, 15:03 عصر
کد نمی تونید بدید راهنمایی که میشه کرد؟
استادتون برای چی حقوق میگیره؟

FastCode
یک شنبه 19 آبان 1392, 22:19 عصر
کاری به حرف دیگران نداشته باش و نا امید نشو
در ضمن همیشه جواب پیش خود سوال کننده هست
مثلا خود شما جواب خودتون را دادید
کافیه که بگی
هرگاه 10000 تومنی بود بیا اونو بر 2 و بر 10 و بر 5 تقسیم کن و در خروجی نشون بده .
همین رو می تونی توی اون مستطیل ها و لوزی ها که در کلاس یاد گرفتید یعنی فلوچارت پیاده کنید
در ضمن برای اینکه پیشرفتت سریعتر باشه از زبان سی شارپ استفاده کن
امیدوارم برگردی و جواب منو ببینی به امید موفقیت و کوری چشم حسودان و خودخواهان در این نزدیکی:متعجب::متفکر::لبخند:
الگوریتمش این نست.اگر مقدار اسکناس ها مثلا ۷ و ۳ باشه روش شما جواب نمیده.الان چشام کور شده جایی رو نمیبینم.خواهش میکنم به هر امامزاده ای دعا کردی برو دعات رو پس بگیر.
این ۳ هزار و خورده ای پست رو که من دادم همه برای کمک کردن به دیگران بوده.و خیلی بیشتر از شما توی این سایت بودم که بدونم اگر پاسخ این سوالها رو بدی چه اتفاقی میافته.و چند سالی هم هست که اون طرف قضیه در دانشگاه هم هستم.باور کن با این کار به کسی کمک نمیکنی.

FastCode
یک شنبه 19 آبان 1392, 23:19 عصر
به هیچ وجه باور نمی کنم محاله:چشمک:
در ضمن من 1 ماه زودتر شدم و اگه می خواستم این جملات بی ارزش و بی محتوا و نا امید کننده به هر کسی بدم
الان بالای 10 - 20 هزارتا پست زده بودم این که ما الان جهان سومی هستیم فقط ایده ی افرادی مثل شماست که باید نباشید و نیست بشید

من یک جمله از شما اینه که گفتی:استادتون برای چی حقوق میگیره؟

نشد توی تاپیک شما من یک تاپیک آموزشی بببینم الان نمی تونم حدس بزنم که سوادتون در چه حدیه
من تا الان فکر میکردم علتش افراد ناکارآمدی مثل شماست که بعد از حداقل سه سال سابقه برنامه نویسی که من ازش خبر دارم تازه بیت و بایت و عملگر Or رو کشف کردن و فکر میکنن شاخ غول شکستن.

۱.اگر دانشجو در اینجا پاسخ بگیره استاد فکر میکنه درست اموزش داده.و آموزشش رو ادامه میده بدون اینکه مسائلی که دانشجوها درش مشکل دارن رو توضیح بده.
۲.دانشجو فکر میکنه موضوع رو فهمیده در صورتی که چون خودش راح حل رو کشف نکرده اگر مسئله متفاوت با راه حل مشابه بهش بدی نمیتونه پاسخ بده.

سواد من به اندازه ای هست که کار خودم رو پیش ببرم.از زمان C# 1 دارم باهاش برنامه مینویسم و با maintainer های mono هم همکاری میکنم.کافیه؟

FastCode
دوشنبه 20 آبان 1392, 21:10 عصر
حتی علف هرز هم خاصیت داره! فرقی نداره که من باشم یا :خجالت:؟؟:چشمک:
همش این قدر سواد داری با این همه ادعا:متعجب:
من خودم رو با علف هرز مقایسه نمیکنم
YMMV

FastCode
دوشنبه 20 آبان 1392, 23:24 عصر
Your Mileage May Vary « تجربیات شما ممکن است متفاوت باشد»

چه تجربه ای ؟ :اشتباه:
من نمیدونم چطوری ترجمه کردی.ولی از هر روشی استفاده کردی دیگه استفاده نکن.