PDA

View Full Version : گفتگو: لطفا راهنمایی کنید

Mohammad_dn
جمعه 17 آبان 1392, 14:34 عصر
سلام من یه سایت دارم مینویسم(اولین سایتم هست)میخواستم دوستان راهنمایی کنن ...کمو کسریش چیه ، کجاش ایراد داره و....

ممنون میشم که راهنمایی کنید...

آدرس سایت:

http://moshaver.somee.com/

البته پست هایی که الآن توش هست ربطی به سایت نداره (فقط برای امتحان گذاشتم)

mahdioo12194
جمعه 17 آبان 1392, 15:06 عصر
سلام واسه اولين كار خوبه ! نظراتو مدير بايد تاييد كنه؟ جرا اون دوتا مطلب باييني ادامه مطلب نداره ؟!! واسه درج نظر كد بست رو با querystring مي فرستي و طبق اون درج نظر مي كني؟!! قالب رو با جي طراحي كردي؟ bootstap ?

Mohammad_dn
جمعه 17 آبان 1392, 15:14 عصر
نظرات پس از تایید مدیر نمایش داده میشه...اون دوتا کلا ادامه ی مطلب ندارن..هرکدوم که داشته باشن مینویسه...آره با کوئری اسنرینگ میدو اما اگه طرف آیدی مطلب رو اشتباه وارد کنه با پیغام (مطلب مورد نظر یافت نشد) مواجه میشه....قالب سایت رو از ایترنت گرفتم

Mohammad_dn
جمعه 17 آبان 1392, 15:18 عصر
به نظر شما چه امکانات دیگه ای برای اعضای سایت بزارم؟؟؟

mahdioo12194
جمعه 17 آبان 1392, 15:42 عصر
جه طور نداره مكه ايتم تمبلت كريد نيست بس همه بايد داشته باشند؟!! در ضمن شما بر اساس دو more type و comment اطلاعات رو تو كريد نشون ميدي؟ يعني كفتي اكي type='more' and postid=@id

اطلاعات رو تو كريد نشون بده ويزاردي اين كارو كردي؟!!! اين منو سايتتم كه هي كم و زياد ميشه ؟!!!

Mohammad_dn
جمعه 17 آبان 1392, 15:53 عصر
من از گرید ویو استفاده نکرد... به صورت دستی اطلاعاتو میخونم و هرکدوم که ادامه ی مطلب داشته باشه لینکش نمایش داده میشه...
.....ویزاردی اینکارو نکردم و فقط برای نمایش نظرات از گریدویو استفاده کردم...درمورد منو ها هم باید بگم که وقتی لوگ این میشید یه سری منو ها حذف میشن

به نظر شما چه امکانات دیگه ای برای اعضای سایت بزارم؟؟؟

محمد کلهر
جمعه 17 آبان 1392, 16:09 عصر
سلام.
توی صفحه ثبت نام تکست باکس ها تراز نیستند!(صفحه ورود هم همین طور)

Mohammad_dn
جمعه 17 آبان 1392, 16:12 عصر
بله حق با شماست یکم تراز نیست....من فکر میکنم امکاناتی که برای اعضا در نظر گرفتم خیلی کم باشه..نیست؟

mahdioo12194
جمعه 17 آبان 1392, 16:21 عصر
ميشه يه توضيح بدي جه جور دستي انجام مي دادي؟؟ يعني اطلاعات رو مي خوني بعد سمت سرور تك هاي html رو ميسازي؟!!

أمار كاربران انلاين و غيره رو هم در سايت قرار بده!!! كنترل validation رو كلاينتي كن!! ىسته بندي رو هم منويي كن !! treeview خيلي جالب نيست ىر صفحه اول!!!

Mohammad_dn
جمعه 17 آبان 1392, 16:42 عصر
نگاه کن من با دستورات معمولی اس کیو ال اطلاعاتو واکشی میکنم(البته بهینه تر)....

يعني اطلاعات رو مي خوني بعد سمت سرور تك هاي html رو ميسازي؟!!

بله همینکارو میکنم...اینجوری کنترول بهتری روی چگونگی نمایش مطالب دارم

Mohammad_dn
جمعه 17 آبان 1392, 16:54 عصر
لطفا یه راهنمایی کنید که چه امکاناتی کم داره

raziee
جمعه 17 آبان 1392, 18:57 عصر
این تاپیک به دلیل عنوان نامناسب و نامشخص بودن موضوع گفتگو قفل شد.