PDA

View Full Version : INSTALL SHILD

ali_kolahdoozan
یک شنبه 20 فروردین 1385, 21:38 عصر
سلام به دوستان

کسی می دونه یه برنامه روی سی دی رو چطوری میشه با شیلد اجرا کرد . یعنی فایلها رو همراه نصب برنامه روی سی دی کپی کنیم خودش خود به خود مسیر یعنی درایو سی دی رو روی هر کامپیوتر بفهمه و اجراش کنه . می خام NET. FRAMEWORK و غیره رو اینطوری قبل از نصب نصبشون کنم

razavi_university
سه شنبه 22 فروردین 1385, 07:03 صبح
یه نگاهی اینجا بکن
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=40704

ali_kolahdoozan
سه شنبه 22 فروردین 1385, 13:51 عصر
رضوی جان من نوکرتم اون pdf خیلی اولیس سوال من بدبخت رو که همه توش موندن کلی هم در موردش بحث شده و پیدا نشده . هرسم نده تو را خدا برنامم تموم شده مثل ....... توی setup کردنش موندم اذیت نکن دیگه اینم از بدبختیهای frame work 2 نه هیچ قفلی درست توش کار میکنه نه راحت setup میشه براش ساخت نه .....

once4ever
سه شنبه 22 فروردین 1385, 14:57 عصر
شما یک cd داری که اینستالر برنامه ات توش هست و همینطور اینستالر framwork درسته؟
خوب وقتی هردو تو یک مسیر باشند دیگه نیاز به دونستن آدرس cd نیست!!!
شاید من نفهمیدم چی میخوای! ;)

nima_jafari
سه شنبه 22 فروردین 1385, 17:12 عصر
باسلام
علی جان من چیزی که الان می تونم بهت بگم اینه که برای اینکه در پروژ ه ات مشکل ایجاد نشه فعلا با همان Net FrameWork1.1 کارت رو تحویل بده بعد سرفرصت درستش کن چون اعتبار مهمتر است.

nima_jafari
سه شنبه 22 فروردین 1385, 17:15 عصر
در installshield شما می توانید با توجه به component هائی که استفاده کردید در آن انتخاب کنید خود installshield برای شما زمان نصب Netframework را نصب می کند و نیازی به نصب دستی ندارد. حتی sqlserver را هم شما نیاز به نصب دستی ندارید.

ali_kolahdoozan
سه شنبه 22 فروردین 1385, 17:37 عصر
بابا جان من اونی که Install shild نصب می کنه 1.1 است من 2 رو باید نصب کنم

Milad.a.p
سه شنبه 22 فروردین 1385, 17:52 عصر
سلام
1 - وقتی که پرو‍‍ژت بازه(پروژه ی اینستالر) به قسمت تنظیمات پروژت برو
2 - روی دکمه ی Prerequisites کلیک کن
3 - از لیست باز شده اونهایی رو که میخوای نصب بشن انتخاب کن مثل Dot NetFramework 2 , Report Viewer , ....
4 - بعد گزینه ی Create Setup Program to install prerequisite components رو چک بزن
5 - پایین فرم گزینه ی Download prerequisite from the same location as my application رو هم چک بزن
6 - OK
7 - برنامه رو بیلد کن

تموم شد:گیج:

موفق باشی

Milad.a.p
سه شنبه 22 فروردین 1385, 17:57 عصر
اوه راستی در این مورد ُSQL Express استسناست باید دستی نصبش کنی البته میتونی براش راهانمای نصب ایجاد کنی و نصب اون رو به کاربر واگزار کنی البته شما وظیفه داری تمام تنظیمات لازم رو در ماشین مقصد انجام بدی:چشمک:

ali_kolahdoozan
سه شنبه 22 فروردین 1385, 17:58 عصر
با install shild باید حتما باشه چون بعدش هم می خوام desktop engine رو نصب کنم بعدش هم دیتابیس رو attach کنم و ...

Milad.a.p
سه شنبه 22 فروردین 1385, 18:03 عصر
من فقط با Wise و windows installer کار کردم و کاملا هم هر دوشون حرفه ای بودم نیازی به Install Shield من نمیبینم.

ali_kolahdoozan
سه شنبه 22 فروردین 1385, 18:05 عصر
باشه با اونها هم بشه فرقی نداره می شه این کار رو کرد ؟ خودمون نصب کنیم برنامه های روی cd رو

Milad.a.p
سه شنبه 22 فروردین 1385, 18:14 عصر
کامپوننت های ضروری رو که برای برنامه لازمه بله ولی بقیه ی برنامه ها مثلا Adobe Reader باید در حین نصب عملیات متفاوتی انجام بدی مثل انتخاب مسیر نصب و ... ولی اون کامپوننت ها به استسنا ی SQL Express هیچ تنضیمات در حین اجرایی ندارن.

ali_kolahdoozan
سه شنبه 22 فروردین 1385, 19:06 عصر
من express نمی خوام من با 2000 کار کردم بیشتر مشگلم هم framework 2 هست اون رو چیکار کنم

Milad.a.p
سه شنبه 22 فروردین 1385, 21:59 عصر
همون 7 مرحله رو در ویندوز اینستالر دنبال کنید.