PDA

View Full Version : ساخت کتاب با pdf

hamedjj
دوشنبه 20 آبان 1392, 21:53 عصر
سلام
من یه کتاب pdf دارم
می خوام یه برنامه بسازم که اون فایل pdf را درونش قرار بدم و کاربر بتونه ورق بزنه و غیره
همانند برنامه کتابک و از این برنامه های کتاب ساز

من میخوام برنامه ام را در بازار بزارم و بازار برنامه هایی که برنامه سازها ساخته میشه را قبول نمیکنه
می خواستم بدونم که چطوری این فایل را درون برنامه قرار بدم و آن را لود کنم
لایبری خاصی داره؟
کسی تا حالا همچین پروژه ای انجام داد؟
اگر در github همچین پروژه ای میشناسین لطفا لینک را قرار بدید
اگر هم در stackoverflow با همچین سوالی برخوردید لینک صفحه را بزارین ممنون میشم

لازم نیست Search کنین ... رازی به زحمت نیستم ... خودم اگه جوابی نگرفتم میگردم

اگر دمه دستتون هست یا قبلا دنبالش رفتین و میتونین سریع پیدا کنین ممنون میشم اگه کمک کنید
با تشکر و احترام

mehrdad1261
سه شنبه 21 آبان 1392, 15:00 عصر
سلام دوست من
من هم دنبال همچنین برنامه ای بودم نتونستم چیز خاسی پیدا کنم . چند تا کتابخونه دیدم که اون ها رو نتونستم اجرا کنم .
اگر شما چیزی پیدا کردی حتما به ما هم خبر بده .

rubiks.kde
سه شنبه 21 آبان 1392, 23:18 عصر
برای کار با pdf توی آندورید کتابخونه خیلی قوی و رایگان وجود نداره تنها یه نمونه با C++ به اسم mupdf وجود داره که خودم ازش استفاده کردم و ازش راضی بودم (امکانات مثل گذاشتن یاداداشت و ... ) نداره و تنها pdf رو نمایش میده .

برای ساخت کتاب بهتره برای راحتی از فرمتهای html و ... که نمونه کتابهای زیادی هم داره استفاده کنی و قابلیت خوبی به برنامت بدی.

البته اگه شما کتابخونه خوب و رایگان برای pdf پیدا کردی برای ما هم معرفی کن.

aliasghar2010
شنبه 25 آبان 1392, 22:47 عصر
شما از کتابخانه mupdf اسفاده کردین می تونستین با این کتابخانه متن فارسی را در داخل pdf ایجاد شده قرار دهید

rubiks.kde
شنبه 25 آبان 1392, 23:36 عصر
شما از کتابخانه mupdf اسفاده کردین می تونستین با این کتابخانه متن فارسی را در داخل pdf ایجاد شده قرار دهید

mupdf تنها pdf رو میخونه و من باهاش pdf نساختم و مشکلی هم بازبان فارسی نداشت.

aliasghar2010
یک شنبه 26 آبان 1392, 12:48 عصر
من کلی گشتم تا تونستم یه کتابخانه رایگان برای ساخت pdf در اندروید پیدا کنم که رایگان باشه . البته کتابخانه های پولی خیلی زیاد هستند و بهترین اونها هم itext و qoppapdf هستش . اما کتابخانه APW "android pdf writer " رایگان هست و اینم لینکش هست
APW (http://coderesearchlabs.com/androidpdfwriter/)
ولی متاسفانه من نمی تونم داخلش کاراکتر فارسی قرار بدهم . من از uncod های iso-8859-6 و utf8 هم برای getbyte کردن استفاده کردم ولی متاسفانه به جایی نرسیدم . اگه بتونید کمک کنید ممنون می شم