PDA

View Full Version : سوال: مشکل در استفاده از session روی هاست

hamed_naghdi
چهارشنبه 22 آبان 1392, 00:41 صبح
سلام بنده یه برنامه نوشتم که روی لوکال هیچ مشکلی نداره ولی روی هاست که می‌ریزم خطای آغاز نشست می‌ده و خطای زیر رو می‌گیره

]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/farmande/public_html/hami-company/PAYMENT/parspal/verify.php:1) in/home/farmande/public_html/hami-company/config.php on line 3

در واقع در خط ۳ فایل config.php همون تابع session_start هست.

خودم به شخصه فکر می‌کنم که مشکل از تنظیمات هاست فایل .ini هستش چون روی لوکال جواب می‌ده ولی نمی‌دونم چی‌کار باید بکنم

لطفاً راهنماییم کنین

با تشکر

SlowCode
چهارشنبه 22 آبان 1392, 01:28 صبح
سلام
قبلا زیاد بحث شده. ابتدای صفحه از تابع ob_start() و انتهای صفحه از ob_end_flush() استفاده کن.
درموردش جستجو کن توضیحاتی زیادی هست.

hamed_naghdi
چهارشنبه 22 آبان 1392, 02:00 صبح
راستش من فقط این مشکل رو توی درگاه بانکی داشتم و بقیه‌ی قسمت‌های سایت این مشکل وجود نداشت ، کاری که کردم اومدم قبل session_start یک دونه @ ناقابل گذاشتم و دیگه وقتی استارت زده بود خطا نمی‌داد
آره قبلاً بحث زیاد شده ولی مشکل اینجا بود که بقیه کلاً با این موضوع مشکل داشتن ولی واسه من تو یه فایل خاص (که مربوط به اتصالات بانکی بود مشکل داشت) و اونم فکر کنم به خاطر اینه که موقع سند و رسیو کردن یه چیزی به سایت سند می‌کنه و این مشکل رو بوجود میاره که راه حل شما هم برای بافرها جواب خوبی هستش.
به هر حال ممنون

smksmk
چهارشنبه 22 آبان 1392, 18:53 عصر
دوست عزیز اینکاری که شما کردی که درست نیست @ فقط جلوی نمایش خطار رو میگیره کار دیگه ای که نمیکنه ، قبل از session_start ببین چی استفاده شده یا قبلش کد دیگه ای اجرا میشه ، یا اینکه صفحه ای که config.php رو فراخوانی میکنه session_start استفاده میشه. شما در فایل config نیازی به session نداری احتمال زیاد چون فایل config فقط باید شامل توابع باشه یا کلاسها .

vatansever
پنج شنبه 23 آبان 1392, 00:01 صبح
منم يه بار اين مشكل رو داشتم خطاش دقيقا يادم نيست ولي تو همون لايناي اول خطا ميداد .من قبل از دستور سشن فضاهاي خالي رو پاك كردم درس شد .

MMSHFE
پنج شنبه 23 آبان 1392, 09:48 صبح
چقدر خوب میشه که قبل از ایجاد تاپیک، جستجو کنید یا حداقل تاپیک پرسشهای تکراری رو یه نگاهی بندازین. لینک (http://barnamenevis.org/showthread.php?356992-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D8%B1%DB%8C&p=1576420&viewfull=1#post1576420)