PDA

View Full Version : آموزش: کلاس جهت آموزش مهیاست.اساتید بسم الله

mehdiomnia
چهارشنبه 22 آبان 1392, 01:44 صبح
اصلا اگر استادی مایل به برگزاری کلاس هست با هر هزینه ای که خودش صلاح میدونه و دنبال کلاسه من کلاسشو تامین میکنم.
1. دوستان عزیز کلاس با تعداد 7 عدد سیستم - اینترنت پر سرعت - کلاس های دارای ویدئو پروزکتور و آمفی تئاتر دارم (هزینه کلاس رایگانه نهایتش هر نفر 1000 تومن اونم بابت خدماتی اونجا)
2. از تمام اساتید و یا کسانیکه مایل به آموزش هستند ( چه پولی و چه رایگان) دعوت میکنم در صورت تمایل با من تماس بگیرن و بتونیم کلاس بذاریم
3. تمایل بیشتر به برگزاری دوره های سطح مبتدی هست حالا هرچی که میخاد باشه یا هر دوره ای ( ولی قانون نیست حتما سطح مبتدی باشه)
4. کلاس های مدت دار یا یک روزه فرقی نداره ( کلاس یا کارگاه)
5. محدوده ولنجک
-----
من خیلی دوست دارم یاد بگیرم شخصا امکانات هم هست چرا بی مصرف بمونه میتونیم اونجا آموزش های خوبی دور هم داشته باشیم هم یاد بگیرم و هم یاد بدیم
بسم الله

mehdiomnia
چهارشنبه 22 آبان 1392, 11:45 صبح
مدرسین عزیز همینجا اعلام کنید 1. چه دوره ای ؟ 2. چه سطحی ؟ 3. چه زمانی 4. هزینه (در صورت تمایل به گرفتن ان)
تا در اینجا اعلام کنیم
هنرجوهای عزیز : هر کسی که مایل به شرکت هست همنیجا اعلام کنه تا بتونیم برنامه ریزی کنیم

habibb
چهارشنبه 22 آبان 1392, 14:42 عصر
من که راهم دوره . ولی فکرشو کن اگر شیراز بود میومدم رایگان درس بدم؟
آره در صورتی میومدم که اساتید با تجربه ای اونجا جمع شده باشند درس بدی و درس یاد بگیری.
ولی چه جور میشه اون افراد رو جمع کرد؟
اکثر تاپیک هایی که توی این سایت زده میشه و موضوعش همینه ، کار گروهی به نتیجه نمی رسه؟دلیش رو نمی دونم.
اکثرا اونایی که بلد نیستن میان ولی اونایی که بلدن نمیان.
چون بلدن . بیان چیکار ؟ یاد بدن که چی بشه؟

با اطمینان میشه گفت همچین تیم هایی در سراسر ایران وجود نداره . اگرم باشه در دراز مدت می پاشه.
هدف باید ی چیز دیگه باشه
هدف باید به ی جایی برسه
اینی که شما در خواست کردی ی حلقه ی FOR بینهایته .
حلقه For بینهایت رو چه کاربردی داره ؟

mehdiomnia
چهارشنبه 22 آبان 1392, 15:15 عصر
من که راهم دوره . ولی فکرشو کن اگر شیراز بود میومدم رایگان درس بدم؟
آره در صورتی میومدم که اساتید با تجربه ای اونجا جمع شده باشند درس بدی و درس یاد بگیری.
ولی چه جور میشه اون افراد رو جمع کرد؟
اکثر تاپیک هایی که توی این سایت زده میشه و موضوعش همینه ، کار گروهی به نتیجه نمی رسه؟دلیش رو نمی دونم.
اکثرا اونایی که بلد نیستن میان ولی اونایی که بلدن نمیان.
چون بلدن . بیان چیکار ؟ یاد بدن که چی بشه؟

با اطمینان میشه گفت همچین تیم هایی در سراسر ایران وجود نداره . اگرم باشه در دراز مدت می پاشه.
هدف باید ی چیز دیگه باشه
هدف باید به ی جایی برسه
اینی که شما در خواست کردی ی حلقه ی FOR بینهایته .
حلقه For بینهایت رو چه کاربردی داره ؟
مرسی از شما اما بنظر من :
اولا بهرحال شاید در 1000 نفر یک نفرم باشه که بخاد رایگان درس بده ولی امکاناتش رو نداشته باشه پس الان امکانش فراهم شده
بعدم من دارم میگم کلاس رایگانه کساییکه حاضر هستن برای تدریس بیان حالا یه هزینه ایم مشخص میکنیم که برای اون هم بصرفه مثلا میگم اگر کلاس برنامه نویسی دورش 300 هزار تومنه ( استاد باید سهم به آموزشگاه بده - گاها پول جا بده و.....)
امام اینجا این هزینه ها که نیست مثلا بیاد هر نفر 100 تومن بگیره چیزی نمیشه که 10 نفر بیان میشه 1 میلیون تمن واسه 24 ساعت در یک ماه پول کمیه ؟
بهرحال من دارم امکانات رایگان میدم کسیم خواست ذکات علمشو بده بسم الله
گاها برگزرای یک کلاس رایگان یک روزه مثلا برای خوده استاد به نوعی تبلیغ هست . کارش خوب باشه مطمئن باشید هر هزینه دنبال طرف میرن ملت خوب اینجا میتونه سکوی پرشی باشه.
چه کلاس دوره ای چه کارگاه یک روزه

اصلا اگر استادی مایل به برگزاری کلاس هست با هر هزینه ای که خودش صلاح میدونه و دنبال کلاسه من کلاسشو تامین میکنم. خوبه ؟ اینم برای اینکه فکر نکنید فقط دنبال رایگاناش هستیم
من خودم در حال یادگیری C# هستم به محض اینکه بتونم یک کلاسی رو جمع کنم یه دوره برگزار میکنم . ضمنا اهمین الان توانایی برگزاری یک کلاس html در سطوح مبتدی و متوسط و شاید حرفه ای رو دارم اصلا دوستان موافق هستید یک دوره html بذاریم ؟

meisam3322
چهارشنبه 22 آبان 1392, 19:53 عصر
دوست عزیز از خدماتی که در اختیار دوستان قرار می دهید ممنونم . کار خوبیه. ولی من مجانی به کسی آموزش نمیدم. فکر کنم دوستان زیادی هم هستند که با من موافق باشند. تعداد دانشجو هم برای هر کلاس از 5 ، 6 نفر یه مقدار زیاده. استاد کمتر میتونه به همه دوستان (دانشجویان) رسیدگی کنه. شما میگید کلاسی 300 هزار تومان که استاد باید هزینه سهم آموزشگاه و ... بده. فکر کنم این هزینه برای هر فرد باشه نه یه کلاس.

mehdiomnia
چهارشنبه 22 آبان 1392, 23:06 عصر
دوست عزیز از خدماتی که در اختیار دوستان قرار می دهید ممنونم . کار خوبیه. ولی من مجانی به کسی آموزش نمیدم. فکر کنم دوستان زیادی هم هستند که با من موافق باشند. تعداد دانشجو هم برای هر کلاس از 5 ، 6 نفر یه مقدار زیاده. استاد کمتر میتونه به همه دوستان (دانشجویان) رسیدگی کنه. شما میگید کلاسی 300 هزار تومان که استاد باید هزینه سهم آموزشگاه و ... بده. فکر کنم این هزینه برای هر فرد باشه نه یه کلاس.
سلام
در مورد نکته اولی که فرمودید منکه گفتم
اصلا اگر استادی مایل به برگزاری کلاس هست با هر هزینه ای که خودش صلاح میدونه و دنبال کلاسه من کلاسشو تامین میکنم. خوبه ؟ اینم برای اینکه فکر نکنید فقط دنبال رایگاناش هستیم
در مورد تعداد بازم دست خودمونه منکه اجبار ندارم اونم با استاده دیگه تعداد شاگردای هر کلاسش چند نفر باشن
بله هر نفر 300 هزار تومان هست نه هر کلاس
---
اصلا روزی که بچه ها در نمایشگاه الکامپ قراردارند بنده هم هستم هم میشه صحبت کنیم بیشتر هم تشریف بیارن اونجا رو هم ببینید چون فاصله کمه از نمایشگاه تا محل فعالیت بنده
ببینید من کلاس دارم - امکانات دارم. اینترنت باسیم و بیسیم و سیستم دارم . سالن آمفی تئاتر دارم
خوب همه اینا بلااستفاده مونده چقدر خوب میشه در این مکان کلاس بذاریم با هزینه کمتر قطعا کسی که بجای 300 تومن داره 100 تومن میده با سر میاد ( اینش به استاد بستگی داره اما یکی میگه آقا حالا که دارم بجای 300 نفری 100 میگیرم تعداد شاگردا رو بکن بجای 6 نفر 12 نفر کسیم اعتراض داره بره همونجا که ازش 300 میگیرن) ( البته میگم این حرف درست نیست من بگم اینو شنیدم از خیلی از اساتیدی که برامون اومدن کلاس برگزار کردن که زدن)

بهرحال من دوست داشتم علممونو به اشتراک بذاریم حالا نه رایگان ولی حداقل با هزینه کمتر ، رایگان باشه که بهتره بعدم همیشه میگن ذکات علم آموختنه

متالیک
جمعه 24 آبان 1392, 09:44 صبح
سلام دوست عزیز
لطفا پیام خصوصی خود را چک کنید.
با تشکر

mehdiomnia
جمعه 24 آبان 1392, 18:13 عصر
سلام دوست عزیز
لطفا پیام خصوصی خود را چک کنید.
با تشکر
پاسخ دادم خدمتتون