PDA

View Full Version : آموزش: استفاده از Rich Text Editor ASP.NET

123s0ran
چهارشنبه 22 آبان 1392, 11:39 صبح
سلام دوستان عزیز و اساتید محترم انجمن...

امیدوارم خوب خوش سلامت باشید...

دوستان من واسه ویرایش یا مطالب جدیدم از یه Rich Text Editor استفاده می کنم . حالا می خوام بدونم برای نمایش پست هام مطالب همان طوری که توی Rich Text Editor تنظیم کردم نمایش بدم و هم داخل دیتابیس ذخیره هم بشن . لطفا کمک کنید . خیلی ضروری هستش :لبخندساده:

mohammad973
چهارشنبه 22 آبان 1392, 13:08 عصر
سوالتون یکم مبهمه . فکر کنم هدفتون جلوگیری از ورود کدهای مخرب توسط کاربران باشه یا نحوه ی نمایش مطلب . هرکدوم هست واضح بگید تا دوستان بهتر راهنمایی کنند .
(توی این ادیتور ، عموما مطلب بصورت تگ بندی شده (html) داخل دیتابیس ذخیره میشه و موقع نمایش تگ ها حذف میشند . که میتونی این حالت ها رو هم دستکاری کنی.)

123s0ran
چهارشنبه 22 آبان 1392, 14:17 عصر
سوالتون یکم مبهمه . فکر کنم هدفتون جلوگیری از ورود کدهای مخرب توسط کاربران باشه یا نحوه ی نمایش مطلب . هرکدوم هست واضح بگید تا دوستان بهتر راهنمایی کنند .
(توی این ادیتور ، عموما مطلب بصورت تگ بندی شده (html) داخل دیتابیس ذخیره میشه و موقع نمایش تگ ها حذف میشند . که میتونی این حالت ها رو هم دستکاری کنی.)

سلام . بله می خوام دقیقا کد های html ذخیره کنم و بعدا با ی برچسپ نمایش بدم اما مشکل من چگونگی گرفن کد های html از Rich Text Editor که استفاده میکنم . من لینک اون Rich Text Editor که استفاده میکنم میزارم خواهشا دوستان ی نگاه بندازن و درصورت امکان نحویه گرفتن کد های html به من هم بگویند...

Rich Text Editor (http://rte.codeplex.com)