PDA

View Full Version : مشکل در اجرای SDK Manager.exe

photolady
چهارشنبه 22 آبان 1392, 14:18 عصر
من فایل sdk رو از سایت اندوید دانلود کردم. الان وقتی میخوام SDK Manager رو اجرا کنم ، یهویی یه کادر cmd میاد و میره و برنامه هم اجرا نمیشه . و اینکه ویندوز من ۸ هستش . الان نمیدونم باید چیکار بکنم . لطفا راهنمایی کنید . ممنون

photolady
چهارشنبه 22 آبان 1392, 15:34 عصر
کسی جواب نداد تا خودم رفتم یه سرچی هم تو سایت های انگلیسی کردم هر کس دیگه ای در این مورد مشکل داشت اینجا میتونه درخواستشو بکنه تا راهنمایی بکنم

abbasalim
چهارشنبه 22 آبان 1392, 16:08 عصر
سلام
۱- چرا adt bundle استفاده نمیکنی؟
۲- جاوا نصبه روی سیستمت؟
۳- داخل اکلیپس میتونی خروجی از برنامت بگیری؟ یا برنامه رو روی شبیه ساز اجرا کنی؟
۴- sdk داخل اکلیپس هم بالا نمیا؟<؟

hamedjj
چهارشنبه 22 آبان 1392, 20:30 عصر
adt bundle اشکالات زیادی داره

abbasalim
پنج شنبه 23 آبان 1392, 09:30 صبح
adt bundle اشکالات زیادی داره

adt bundle همون اکلیپس ه ها با اندروید استودیو اشتباه نگیرین

hamedjj
پنج شنبه 23 آبان 1392, 11:08 صبح
ورژن جدیدش باگ های زیادی داره
قدیمیش بهتر بود

rubiks.kde
پنج شنبه 23 آبان 1392, 23:14 عصر
ورژن جدیدش باگ های زیادی داره
قدیمیش بهتر بود

باگ داره ؟؟؟ مثلا ؟؟

photolady
یک شنبه 26 آبان 1392, 21:58 عصر
بله همون adt رواز سایت اندروید دانلود کردم و بدون هیچ مشکلی اجرا شد . نرم افزار eclipse هم همراشه فقط اینکه فک کنم یه حالت ویژه داره واسه اندروید که خوب بنظر میرسه
ممنون از جوابهاتون دوستان

mohsen22
یک شنبه 26 آبان 1392, 22:04 عصر
این اس دی کای جدید(4.4) که جناب کمالان زحمت کشیدند و گذاشتند رو کسی تست نکرده ببنه ایراد داره یا نه ؟
http://www.kamalan.com/?p=1877

hamedjj
یک شنبه 26 آبان 1392, 22:57 عصر
آقای آقاجانی که گفته ایراد زیاد داره
یه پچ هم ساخته که ایراداتش را برطرف کنه

mehdi1993
سه شنبه 16 دی 1393, 16:06 عصر
خواهش میکنم به منم بگو چیکار کردی؟تا دبگه وقتی skdرو باز میکنی دیگه صفحه یcmd میاد و درست باز میشه

mehdi1993
سه شنبه 16 دی 1393, 16:09 عصر
کسی جواب نداد تا خودم رفتم یه سرچی هم تو سایت های انگلیسی کردم هر کس دیگه ای در این مورد مشکل داشت اینجا میتونه درخواستشو بکنه تا راهنمایی بکنم
به منم میگی چی کار کردی

saeidb180
دوشنبه 01 تیر 1394, 01:23 صبح
سلام به همه دوستان من مشگل را پیدا کردم و تو سیستمم(ویندوز 8) جواب داد خوب کاری که شما باید بکنید بعد از نصب jdk باید پوشه sdk یا android sdk را در جای که جاوا (jdk) را نصب کردید اون جا انتقال بدید مثلا به صورت پیش فرض در درایو c در قسمت program filesانتقال بدبد بازم توجه داشته باشید اگر سیستم شما 64بیت هست درقسمت program filesx86 باید انتقال بدبد امید وارم مشکلتون حل بشه خدا یار و نگهدار :قلب:

pbm_soy
دوشنبه 01 تیر 1394, 03:49 صبح
یعنی مسکلش پیدا نکرردن فابلهای جاوا بوده؟ در اینصورت نمیشد با دستور path مشکل را حل کنید؟
ویا مسیر جستجو را بجای دستور path در تنظیمات ویندوز قرار بدید در بخش environment variables

hmahdavi921
سه شنبه 14 خرداد 1398, 22:47 عصر
سلام به همه دوستان من مشگل را پیدا کردم و تو سیستمم(ویندوز 8) جواب داد خوب کاری که شما باید بکنید بعد از نصب jdk باید پوشه sdk یا android sdk را در جای که جاوا (jdk) را نصب کردید اون جا انتقال بدید مثلا به صورت پیش فرض در درایو c در قسمت program filesانتقال بدبد بازم توجه داشته باشید اگر سیستم شما 64بیت هست درقسمت program filesx86 باید انتقال بدبد امید وارم مشکلتون حل بشه خدا یار و نگهدار :قلب:

جاوا تو این مسیره :
C:\Program Files (x86)\Java\jdk1.8.0_112\bin
حالا sdk رو دقیقا کجا بریزیم؟