PDA

View Full Version : شروع صفحات گرید ویو از صفحه یک

reza97
پنج شنبه 23 آبان 1392, 18:03 عصر
سلام دوستان
من یک دگمه دارم که وقتی روش کلیک میکنم اطلاعات فراخوانی و در گرید ویو نمایش داده میشه....و صفحه بندی و....هم کردم

اما موردی هست اونم اینه که وقتی میخوام رو این دگمه کلیک کنم از صفحه یک شروع کنه به نشون دادن نه از صفحه مثلا چهار!
دلیلشم اینه که من حدود 4 دکمه دیگه دارم که روی هر کدوم کلیک میشه رو همین گرید ویو اطلاعات نمایش داده میشن ....و وقتی در اون یکی دگمه ها مثلا تا صفحه 4 اطلاعات رو دیددیم و در یک دگمه دیگه کلیک کردیم بازم از صفحه 4 نشون داده میشه (اما اطلاعات درسته)
فقط میخوام وقتی رو دگمه کلیک میشه به برنامه بگم که از صفحه یک نشون بده!

mahdidabaghi
جمعه 24 آبان 1392, 01:20 صبح
سلام دوستان
من یک دگمه دارم که وقتی روش کلیک میکنم اطلاعات فراخوانی و در گرید ویو نمایش داده میشه....و صفحه بندی و....هم کردم

اما موردی هست اونم اینه که وقتی میخوام رو این دگمه کلیک کنم از صفحه یک شروع کنه به نشون دادن نه از صفحه مثلا چهار!
دلیلشم اینه که من حدود 4 دکمه دیگه دارم که روی هر کدوم کلیک میشه رو همین گرید ویو اطلاعات نمایش داده میشن ....و وقتی در اون یکی دگمه ها مثلا تا صفحه 4 اطلاعات رو دیددیم و در یک دگمه دیگه کلیک کردیم بازم از صفحه 4 نشون داده میشه (اما اطلاعات درسته)
فقط میخوام وقتی رو دگمه کلیک میشه به برنامه بگم که از صفحه یک نشون بده!
سلام دوست عزیز
توضیحاتتون خیلی گنگه ... توضیح بیشتری بدین تا بشه بهتر راهنمایی کرد
Good Luck

mahdi.violin
جمعه 24 آبان 1392, 03:30 صبح
خوب بعد از Bind کردن ، pageindex گرید رو 0 ست کنید . احتمالا مشکلتون حل میشه . ispostback و Viewstate هم چک کنید که فعال باشن