PDA

View Full Version : آموزش: کد نویسی باتن ها در فرم unbound به همراه لیست ویو و رادیو و چک باکس و ...

armin294
جمعه 24 آبان 1392, 00:43 صبح
با سلام خدمت اساتید محترم خیلی وقت است که با اکسس برنامه های مورد نیازم را ایجاد میکنم منتها همه برنامه هایم از طریق ویزارد خود اکسس از فرم به جداول لینک و کدنویسی میشه خیلی دنبال فرم های unbound در تالارهای گشتم و از چندتا از دوستان هم کمک خواستم ولی کسی جواب جامعی به من ندادن اگه دوستان خوبم یه فایل نمونه از لینک دستی و کدنویسی شده از لینک فرم به جدول همراه با هر چه که در برنامه نویسی لازمه مثل فرم و ساب فرم ، دکمه های ایجاد ویرایش جدید بعدی و ... لیست ویوها چک باکسها و در کل یک فرم جامع که بشه در ساخت فرم ها به اون اکتفا کرد شیر کنند ممنون میشم شاید این سوال خیلی از دوستان دیگه هم باشه بیصبرانه منتظرم

armin294
یک شنبه 26 آبان 1392, 23:31 عصر
دوستان کسی نیست کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

armin294
پنج شنبه 30 آبان 1392, 04:56 صبح
از دوستان متشکرم بابت این همه کمک یعنی هیچ کس اینجا نیست جواب بده؟؟؟

alirezabahrami
پنج شنبه 30 آبان 1392, 14:41 عصر

سلام بزرگوار!
یک نمونه برنامه که خودت تهیه کرده اید و فیلدهای آن در حالت Bound به جدول مربوطه لینک است در اینجا قرار بده تا آن را بصورت Unbound برایت تبدیل کنم.
راستی با توجه به تاریخ عضویتت در این سایت چطور تا حالا ........
یا علی

armin294
شنبه 09 آذر 1392, 14:16 عصر
با سلام خدمت دوست خوبم بابت لطفت ممنون
فایلو اتچ کردم

armin294
دوشنبه 18 آذر 1392, 19:24 عصر
مهندس من همچنان بیصیرانه منتظرم
امیدوارم که متوجه شدید که چرا چطور تا حالا ...........

صبا9841
سه شنبه 19 آذر 1392, 22:32 عصر
سلام
اینکه فرم bound رو unbound کنی باید یه دلیلی داشته باشه یا حداقل از مزایا و معایبش اطلاع داشته باشی. اگه مطمئنی که میدونی باید مشکلات رو مشخص مطرح کن تا بتونی جواب بگیری.به نظرم این تایپیک خیلی کلی گفتی.

armin294
چهارشنبه 20 آذر 1392, 09:43 صبح
با سلام
فایل نمونه اتچ شده روی فایل هم توضضیحات داده شده لطفا فایل خودمه برام اصلاح کنید تا با نحوه کدنویسی برای هرکدام از فیلدها آشنا شوم متشکرم

armin294
شنبه 24 اسفند 1392, 01:41 صبح
كسي نميتونه كمك كنه يا همچين چيزي تو اكسس وجود نداره لطفا اساتيد كمك كنن

armin294
شنبه 24 اسفند 1392, 01:44 صبح
از اساتيد كسي نيست؟؟؟؟؟؟!!!!

armin294
چهارشنبه 06 فروردین 1393, 01:09 صبح
الووووووووووووووووووووووو :گریه::گریه:

alirezabahrami
چهارشنبه 06 فروردین 1393, 21:05 عصر
سلام!
برای شروع ، نمونه ای را در ضمیمه با استفاده از ADO Recordset برای نمایش رکوردهای جدول در فرم قرارداده ام .
یا علی

alirezabahrami
جمعه 08 فروردین 1393, 10:23 صبح
سلام!
برای شروع ، نمونه ای را در ضمیمه با استفاده از ADO Recordset برای نمایش رکوردهای جدول در فرم قرارداده ام .
یا علی
سلام
پس چی شد آقای Armin294 ?!
بعد ازارسال نمونه ، چندین مرتبه وارد تالار شدید و لی انگار نه انگار !!!!!
چیزی را درخواست کرده بودی که درک و فهم کدهاش برایت سنگین است؛ بخاطر همین هم ارسال نمونه را به تاخیر انداختم .
موفق باشید

armin294
شنبه 09 فروردین 1393, 03:12 صبح
سلام
چیزی را درخواست کرده بودی که درک و فهم کدهاش برایت سنگین است؛ بخاطر همین هم ارسال نمونه را به تاخیر انداختم .
موفق باشید

علیک سلام آقای alirezabahrami ?!
یعنی چی انگار نه انگار میخواستی چیکار کنم نامه فدایت شوم تایپ کنم اگر خودم بلد بودم که هم نمونه و هم آموزشش رو تو تالار میزاشتم منتظر نمیشدم که کسی بخواد با منت چیزی رو به من یا خیلی از دوستانی که شاید همین مورد براش سوال باشه بزاره
شما هم موفق باشید

alirezabahrami
شنبه 09 فروردین 1393, 07:13 صبح
QUOTE=armin294;1916045]دوستان کسی نیست کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/QUOTE]

مهندس من همچنان بیصیرانه منتظرم
امیدوارم که متوجه شدید که چرا چطور تا حالا ...........

كسي نميتونه كمك كنه يا همچين چيزي تو اكسس وجود نداره لطفا اساتيد كمك كنن

از اساتيد كسي نيست؟؟؟؟؟؟!!!!

الووووووووووووووووووووووو :گریه::گریه:

سلام
موفق باشید

علیک سلام آقای alirezabahrami ?!
یعنی چی انگار نه انگار میخواستی چیکار کنم نامه فدایت شوم تایپ کنم اگر خودم بلد بودم که هم نمونه و هم آموزشش رو تو تالار میزاشتم منتظر نمیشدم که کسی بخواد با منت چیزی رو به من یا خیلی از دوستانی که شاید همین مورد براش سوال باشه بزاره
شما هم موفق باشید

ببخشيد ! فراموش كرده بودم كه اگر به تاپيك شما پاسخ داده ام وظيفه ام را انجام داده ام.
بزرگوار ! انگار نه انگار يعني اينكه با توجه به پست هائي كه ايجاد كرده ايد و در پست آخر هم به جهت عدم پاسخگوئي شديداً ناراحت به نظر مي رسيد بنده براي شما وقت گذاشتم و نمونه اي ساده (با توجه به اطلاعات فايل اتچ شده خودت ) را آماده كردم . نخواستم نامه فدايت شوم براي من بفرستيد ؛ و منت هم سر شما نمي گذارم ؛ انتظار مي رفت بعد از چندين مرحله بازديد ، در خصوص نمونه ارسال شده يك اظهار نظر كوچك مي نمودي ، نه اينكه كاملا نسبت به پاسخ و نمونه ارائه شده بي تفاوت باشي .

يا علي

nazanin_90
شنبه 09 فروردین 1393, 12:19 عصر
سلام
بد نيست تاپيك مفيد زير يكبار توسط دوستان مرور شود:
http://barnamenevis.org/showthread.php?206652-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D9%83%D9%85%D9%87-%D8%AA%D8%B4%D9%83%D8%B1-%D8%8C-%D8%AC%D9%87%D8%AA-%D8%AF%D9%84%DA%AF%D8%B1%D9%85%D9%8A-%D9%88-%D8%AA%D8%B4%D9%88%D9%8A%D9%82
موفق باشيد