PDA

View Full Version : مبتدی: جایگزین کردن نسخه جدید پروژه بدون از بین رفتن اطلاعات دیتابیس

mohammad5593
جمعه 24 آبان 1392, 07:47 صبح
سلام به همه اساتید و دوستان برنامه نویس
من برنامه را از منوی tools> pulish کردم و تحویل دادم. اون هم کلی اطلاعات داخل برنامه ریخته حالا که برنامه را تغییراتی دادم و خواستم جایگزین برنامه قبلی کنم هرچه دنبال مسیر نصب برنامه گشتم چیزی پیدا نکردم
لطفا بفرمائید برنامه بعد از publish کجا ذخیره میشه و چطور می تونم بدون از بین رفتن اطلاعات قبلی برنامه جدید را جایگزین کنم.
ممنون از لطف شما

rezaei_y
جمعه 24 آبان 1392, 09:53 صبح
شما باید برای تحویل برنامه به مشتری یک فایل ستاپ درست کنید که مثل تمام نرم افزارهای دیگه روی سیستم مشتری نصب بشه
همچنین برنامه شما باید قابلیت بکاپ داشته باشه زمانی که قصد دارید ورژن جدید رو جایگزین کنید از اطلاعاتتون بکاپ بگیرید و برنامه قبلی رو حذف کنید و برنامه جدید رو نصب کنید(البته اگه برای برنامه امکان update قرار ندادید) و اطلاعاتتون رو Restore کنید

mohammad5593
شنبه 25 آبان 1392, 18:48 عصر
شما باید برای تحویل برنامه به مشتری یک فایل ستاپ درست کنید که مثل تمام نرم افزارهای دیگه روی سیستم مشتری نصب بشه
همچنین برنامه شما باید قابلیت بکاپ داشته باشه زمانی که قصد دارید ورژن جدید رو جایگزین کنید از اطلاعاتتون بکاپ بگیرید و برنامه قبلی رو حذف کنید و برنامه جدید رو نصب کنید(البته اگه برای برنامه امکان update قرار ندادید) و اطلاعاتتون رو Restore کنید
ممنون از شما
اما مشکل اینجاست که بنده از منوی Build برنامه را Publish کردم و تحویل دادم و ایشون همه کلی اطلاعات وارد برنامه کرده اند
برنامه را ارتقا دادم و حال که خواستم نسخه جدید را تحویل بدهم هرچه گشتم مسیر نصب برنامه را پیدا نکردم
چه رسد به اینکه دیتابیس را پیدا کنم
الان سوال و مشکل من اینجاست که وقتی برنامه را منوی Build برنامه را Publish کردم برنامه در چه مسیری نصب می شود؟
لطفا راهنمایی کنید

Saber_Fatholahi
یک شنبه 03 آذر 1392, 11:32 صبح
در مسیری که شما تعیین می کنید پابلیش می شود