PDA

View Full Version : سوال: شماره هارد جهت ایجاد کد فعالسازی

nazanin_90
جمعه 24 آبان 1392, 15:53 عصر
سلام به دوستان به ویژه دوستان حرفه ای
در ضمیمه فایلی است که با توجه به ماژول آن شماره سریال هارد کامپیوتر در تکست باکس فرم به نمایش در می آید.
راستش من در تاپیکهائیکه در خصوص ایجاد کد فعالسازی برنامه ایجاد شده اند خیلی جستجو کردم ولی درنهایت نتوانستم به این نتیجه برسم که کدام شماره سریال است که بدون استثناء درهمه کامپیوتر ها وجود دارد و دوماً آن شماره شماره ای یکتا و منحصر به فرد است و در کل برای ایجاد کد فعالسازی برنامه از چه شماره سریالی استفاده کنیم که با استفاده از آن الگوریتم کد فعالسازی را طراحی نمائیم.
با تشکر

nazanin_90
یک شنبه 26 آبان 1392, 08:36 صبح
سلام به دوستان به ویژه دوستان حرفه ای
در ضمیمه فایلی است که با توجه به ماژول آن شماره سریال هارد کامپیوتر در تکست باکس فرم به نمایش در می آید.
راستش من در تاپیکهائیکه در خصوص ایجاد کد فعالسازی برنامه ایجاد شده اند خیلی جستجو کردم ولی درنهایت نتوانستم به این نتیجه برسم که کدام شماره سریال است که بدون استثناء درهمه کامپیوتر ها وجود دارد و دوماً آن شماره شماره ای یکتا و منحصر به فرد است و در کل برای ایجاد کد فعالسازی برنامه از چه شماره سریالی استفاده کنیم که با استفاده از آن الگوریتم کد فعالسازی را طراحی نمائیم.
با تشکر
سلام
من اين فايل را بر روي كامپيوتر ديگر اجرا كردم ولي شماره اي استخراج نگرديد .پس نتيجه مي گيريم كه شماره هارد كامپيوتر براي بدست آوردن كد فعالسازي خيلي مطمئن و قابل اعتماد نيست.
دوستان حرفه اي لطفاً از راهنمائي دريغ نفرمايند.
با تشكر

samiasoft
یک شنبه 26 آبان 1392, 12:24 عصر
این سورس رو بررسی کن که با GetDiskSerial.dll نوشته شده و اطلاعات دقیقی رو نشون میده

aryajonbesh
شنبه 02 آذر 1392, 15:45 عصر
سلام دوستان
شما باید در نظر داشته باشید که روی کامپیوتر مقصد چند هارد وجود دارد و کدام هارد هارد اصلی میباشد(معمولا هاردی که ویندوز بر روی آن نصب میباشد را هارد اصلی در نظر میگیرند).
یک کامپوننت و یک نمونه کد براتون گذاشتم که امیدورام مورد استفاده واقع بشه.

m.4.r.m
دوشنبه 04 آذر 1392, 00:23 صبح
هارد می تونه چند تا باشه رو سیستم به قول دوستان که باید قبلا تشخیص بدی و بعد سریالشو در بیاری
اینم یه نمونه کد :

Option Explicit
'
'

Private Sub Form_Load()
Dim List, Msg, Obj

On Error Resume Next

Set List = GetObject("winmgmts:{impersonationLevel=impersonate}").InstancesOf("Win32_LogicalDisk")
For Each Obj In List
Msg = Msg & "Disk Serial Number: " & Obj.VolumeSerialNumber & vbCrLf
Next

MsgBox Msg
Unload Me

End Sub

vbhamed
دوشنبه 04 آذر 1392, 07:18 صبح
سلام
بهترين و مطمئن ترين روش همون GetDiskSerial هست كه مي‌تونه سريال هارد ديسكهاي مختلف سيستم رو بده
تعداد هارد ديسك ها رو هم خودش برمي‌گردونه