PDA

View Full Version : کیفیت سرورهای نگاه روشن از نظر شما

moalla
شنبه 25 آبان 1392, 11:43 صبح
من سایتم quicklearn.ir قبلا روی پارس پک بود. واقعا همه چیزش افتضاح بود! نه کیفیت خوبی داشتن و نه درست جواب میدادن... بالاخره با مشورت دوستان اینجا رفتم هاست ایران گرفتم.hostiran.net سرعت سایتم واقعا خوب شد. خدمات و پاسخگویی نسبتا خوبی دارن. تنها مشکل این بود که بک اپها رو یه روز بیشتر نگه نمیدارن! (اکثر هاستها همین هستن)
حالا باید هاستم رو از 1 گیگ به 5 گیگ ارتقاء بدم که 150 چوق آب میخوره!
شک کردم همین هاست رو ارتقاء بدم یا اینکه ببرم جای دیگه. مثلا لینک زیر رو نگاه کنید:
http://parsdev.net/page-iranlinux.html
الان من اینجا 10 گلیگ بگیرم سرور داخل ایران 135 چوق بیشتر اب نمیخوره!
مزیت هایی که هاست ایران داره:
1- سی پنل داخل ایران
2- پارک دومین

اما خوب من یه دومین بیشتر ندارم و سی پنل هم حالا زیاد مهم نیست برام!
میخوام تجربه شما رو از سرور نگاه روشن بپرسم. خودم 4 سال پیش ازشون گرفته بودم خوب بود. اما ممکنه طی این سالها کیفیتشون فرق کرده باشه. در ضمن اون سایت 4 سال پیش هم سایت خاصی نبود و روی کیفیتش دقیق نشده بودم

refugee
شنبه 25 آبان 1392, 15:12 عصر
سلام اقا مهلا ( موهلا ) اقا اسم شما چطوری نوشته میشه ؟ (یکم سخته | یکی با اسم شما مشکل دارم یکی آقا مهبد معبد محبد مابد) خلاصه شرمنده دیگه :خجالت:

من از سال 89 با هاست اشنا شدم و کار میکردم . با میزبان های زیادی سرو کار داشتم ولی بهترینشون دو گروه بود . یکی میهن وب هاست ( هر چند سال اول 89 -90 زیاد برخورد خوبی نداشتن ولی کیفیت خوبی داشت خدایی اون زمان اما حالا اونقدرا هم خوب نیست )
http://mihanwebhost.com
و اما دیگری مشهد هاست بود : سرعت لودینگ داخل سی پنل خیلی کم است ولی هیچ قت تایم اوت نداره سرعتش خوبه پشتیبانی عالی دارن مخصوصا تماس و رفع مشکل ( فقط یکم دقیق هستن سر موقع ساسپند میکنن )
http://mashhadhost.com
در مورد این شرکتی که گفتین اولین باره میبینم . اطلاعاتی ندارم . این چند خط بالا رو هم گفتم شاید بدردتون خورد .

* تجربه نشون داده بیشتر هاستینگ ها مخصوصا شخصی ها ( دزد و غیر قابل اعتماد ) هستند .

moalla
شنبه 25 آبان 1392, 20:42 عصر
ممنون از راهنماییتون
سرور مشهد قیمتهای وسوسه کننده ای داره
ظاهرا تمام سرورهای ایرانی که سی پنل دارن قیمتشون بالاست
حالا مثلا این سی پنل چه چیز خاصی داره؟استفاده عمومی تو همشون هست

omidabedi
شنبه 25 آبان 1392, 21:21 عصر
من سایتم quicklearn.ir قبلا روی پارس پک بود. واقعا همه چیزش افتضاح بود! نه کیفیت خوبی داشتن و نه درست جواب میدادن... بالاخره با مشورت دوستان اینجا رفتم هاست ایران گرفتم.hostiran.net سرعت سایتم واقعا خوب شد. خدمات و پاسخگویی نسبتا خوبی دارن. تنها مشکل این بود که بک اپها رو یه روز بیشتر نگه نمیدارن! (اکثر هاستها همین هستن)
حالا باید هاستم رو از 1 گیگ به 5 گیگ ارتقاء بدم که 150 چوق آب میخوره!
شک کردم همین هاست رو ارتقاء بدم یا اینکه ببرم جای دیگه. مثلا لینک زیر رو نگاه کنید:
http://parsdev.net/page-iranlinux.html
الان من اینجا 10 گلیگ بگیرم سرور داخل ایران 135 چوق بیشتر اب نمیخوره!
مزیت هایی که هاست ایران داره:
1- سی پنل داخل ایران
2- پارک دومین

اما خوب من یه دومین بیشتر ندارم و سی پنل هم حالا زیاد مهم نیست برام!
میخوام تجربه شما رو از سرور نگاه روشن بپرسم. خودم 4 سال پیش ازشون گرفته بودم خوب بود. اما ممکنه طی این سالها کیفیتشون فرق کرده باشه. در ضمن اون سایت 4 سال پیش هم سایت خاصی نبود و روی کیفیتش دقیق نشده بودم

قضیه بک اپ شما خودتون میتونید با php هم از فایل هم از دیتابیس بک اپ روزانه بگیرید به ایمیل خودتون ارسال کنید :)

poriab
شنبه 25 آبان 1392, 21:34 عصر
میهن وب هاست جزو بدترین هاست های ایران هست . امنیت سرورها افتضاح / بازدید هم بالا باشه اصلا نمی تونن ساپورت کنن و یکسره Down هست

تجربه خوبی با میهن وب هاست نداشتم . سال پیش با این شرکت کار می کردم

soroush.r70
شنبه 25 آبان 1392, 21:37 عصر
mihanwebhost.com

moalla
شنبه 25 آبان 1392, 21:37 عصر
این کارها رو با خود دروپال سایت انجام میدم و خودش بک اپ میگیره
حالا دیگه گفتم ریسک نکنم و همون هاست ایران رو تمدید کردم. اینقدر توی پارس پک اذیت شدم و خدمات هاست ایران خوب بود که گفتم ارزش ریسک مجدد نداره
باز اگه دوستان از هاست مشهد تجربه ای دارن بگن. با توجه به قیمتهای پایینش هر زمان ادم بره اونجا هزینه اونچنانی نداره. 20گیگ فضا با 40 گیگ ترافیک با سرور لینوکس داخل ایران رو میده 100 تومن یساله!

omidabedi
شنبه 25 آبان 1392, 22:09 عصر
خب دیگه پس مشکلی نیست.
از لحاظ هاست هم میهن وب هاست در صورتی که سروری بگیرید که خلوت باشه خوبه.قبلش حتما با پشتیبانیش صحبت کنید.
امسال من اشتباه کردم بدون اینکه بگم بهشون تمدید کردم الان توی سرورم 450 تا سایت دیگه هم هست.
خیلی مزخرف شده.وجدانم ندارن :|

refugee
دوشنبه 27 آبان 1392, 10:25 صبح
ممنون از راهنماییتون
سرور مشهد قیمتهای وسوسه کننده ای داره
ظاهرا تمام سرورهای ایرانی که سی پنل دارن قیمتشون بالاست
حالا مثلا این سی پنل چه چیز خاصی داره؟استفاده عمومی تو همشون هست

دو سال پیش من خدمات هاستیگ داشتم .
فرق سی پنل با دایرکت ادماین :
از لحاظ کار : سی پنل محبوب تر و بهتره
از لحاظ امنیت : سی پنل بهتر و امنیتی تره
از لحاظ قیمت : دایرکت ادماین لایسنس پائین تری داره نسبت به سی پنل ( هاستی که میزبانی میدهد مجبور است بابت لایسنس ها ماهانه پول دهد )

برای همین قیمت لایسنس است که هاست های لینوکس با سی پنل گرانتر از هاست های لینوکس با دایرکت ادماین است . فکر کنم لایسنس سی پنل 70 هزار و دایرکت ادماین 40 یا 50 باشه . اگر برید درخواست سرور یا وی پی اس کنید براتون کامل شرح میدهند .

----------
در مورد هاست های میهن وب هاست هم همونطور که امید گفت بستگی به سرور هاشون داره , قبلا هم گفتم دو سال پیش خدماتشون عالی بود ولی الان که هاست گرفتم هر دو هفته ای یه چند ساعتی اونم بین ساعات 4 تا 1 شب . down میشه که جالب نیست .

ولی در مورد مشهد هاست من قبلا تجربه نمایندگی از این شرکت را داشتم که خدماتشون مخصوصا پشتیبانی عالی بود . (تنها مشکلش سرعت پائین تو قسمت پنل هاستینگ یا همون سی پنل بود )
خوبی مشهد هاست اینه که با یک سرور کار نمیکنند . چندین سرور از جاهای مختلف دارند و بکاپ هم هر وقت بخواهید در اختیارتون قرار میدهند . امنیتش هم بی نظیر است . قیمت هاشون هم نسبت به خدماتشون خوبه به نظر من ... ( حالا تبلیغات نشه فکر کنید چیزی به من میماسه :d )

قبلا از خیلی جاها هاست گرفتم . بعضی از هاست ها خداییش خوب نیستند و دروغ هم زیاد میگن ( نمیخواهم اسم ببرم )

SlowCode
دوشنبه 27 آبان 1392, 11:45 صبح
قبلا از خیلی جاها هاست گرفتم . بعضی از هاست ها خداییش خوب نیستند و دروغ هم زیاد میگن ( نمیخواهم اسم ببرم )
چرا نمیخوای اسم ببری؟
شاید پس فردا یکیمون رفت از اون سرویس دهنده اشتراک گرفت و کلی پول هدر داد!
شما با گفتن حقیقت میتونی جلوی این هزینه های اضافی دوستان رو بگیری.
به فکر وقت و جیب رفیقات باش:لبخند:

همونطور که ایراد میهن وب هاست رو گفتی، ایراد هاست های دیگه رو هم بگو.

-----
شرمنده، تلفظ درسته admin به صورت ادمین هست(دایرکت ادمین):بامزه:

refugee
دوشنبه 27 آبان 1392, 18:25 عصر
چرا نمیخوای اسم ببری؟
شاید پس فردا یکیمون رفت از اون سرویس دهنده اشتراک گرفت و کلی پول هدر داد!
شما با گفتن حقیقت میتونی جلوی این هزینه های اضافی دوستان رو بگیری.
به فکر وقت و جیب رفیقات باش:لبخند:

همونطور که ایراد میهن وب هاست رو گفتی، ایراد هاست های دیگه رو هم بگو.

-----
شرمنده، تلفظ درسته admin به صورت ادمین هست(دایرکت ادمین):بامزه:

من با این ها کار کردم به ترتیب میگم :

اولینش اواخر سال 89 میهن وب هاست : براتون توضیح دادم . ( وبسایت شخصی )
بعدیش اومگا هاست : یکی از رفیق ها بود که دانشجو ای تی بود . متاسفانه خوب نبود . سرعت پائین بود . ( نمایندگی )
بعدش مشهد هاست : خیلی خوب بود . فقط همونطور که گفتم سرعتش تو بخش سی پنل کم بود . ما بقی خوب بود . یک بار در کل یک سال فقط اف شد . اونم بخاطر مشکلات سرور المان بود . ( نمایندگی )
بعدش یکی دیگه بود اسمش یادم رفته . یه بنده خدای شمالی بود . بعد یک دو هفته ای بود که ازش خدمات گرفتم یهو کل سایتش جمع شد . اینطور که معلوم بود سرور اصلی تو خارج از کشور قطع دسترسی کرده بود . داستان داشت ... قرار بود پولمو پس بده ولی هر دفعه زنگ زدم اس دادم ایمیل و تیکت و .. ولی هیچکس جوابگو نبود . ( نمایندگی )
بعدیش هاست نتورک بود اواخر سال پیش قبل عید : ایشون یه بنده خدایی هم سن و سال خودم بودن که ظاهرا شرکت داشتن . من به شرط از ایشون هاست نمایندگی گرفتم که اف نداشته باشه سرعتش کم نشه و .. قول دادن که یک ماه استفاده کنم ( البته با پول ) اگر خوب بود که قرار داد ببندن و اگر نبود برگشت بدن مابقی هزینه رو . اصلا خوب نبود . خدمات پاسخگویی تو عید قطع میشد .تیکت میدادم . بعد دو روز ایشون خودشون جواب میدادن مشکل رفع میشد بعد ظهر دوباره خراب میشد . تا بعد 5 عید و مشکلات دیگه ... متاسفانه مجبور شدم هزینه رو برگردونن ( حتی 500 تومان پول انتقالم از خودم کم کردن در حالی که سرور ایشون مشکل داشت ) منظورم اینه تا 500 تومانم از جیب شرکتشون نمیذشتن با وجودی که مشکل از ایشون بود بدی ها رو میگم خوبی هاشونم میگم . ایشون حتی گاهی اوقات تو یاهو میومدن و پاسخ منو تو ایام عید میدادن از لحاظ پاسخگویی اون اوایل بدک نبود اواخر خراب کردن ... (نمایندگی )

خلاصه دیدم خسته شدم این همه سایت گشتم و بدرد هم نمیخوره . تمامی اکانت های مشتری ها رو واگذار کردم به میهن وب هاست و الانم یک هاست یک گیگ از میهن وب هاست گرفتم برای شخصی . هر دو سه هفته ای یکباری اونم تو ساعات بعد ازظهری قطع میشه ...

به این نتیجه رسیدم که از این بهتر نمیشه . ولی تو این تجربه هایم مشهد هاست از لحاظ سرعت و کیفیت و پاسخگویی و .. عالی بود ( اگر مشکلات گندی سرعت تو سی پنل رو رفع کنند که شاید تا الان رفع شده باشه دیگه بهترینه البته بین اینایی که گفتم )

وبسایت هایی دیگه ای هم هستن که میتونید تو انجمن وب هاستینگ تالک ببینید . ( یادتون باشه همیشه بیشتر هزینه کنید کیفیت را تجربه کنید . از مکان های رسمی و قابل اعتماد که شماره ثبت و سابقه حداقل 5 ساله دارند هاست تهیه کنید . راجع به هر هاستی هم که میگیرید سرج کنید . یه عده مثل من و شما میان از تجربیاتشان میگن میتونیم استفاده کنیم . )

من با هیچ یک از این وب سایت ها فعلا مشکلات شخصی ندارم و صرفا جهت اطلاعات عمومی دوستان و تجربه شخصی خودم گفتم . نشه خدای نکرده دوستانمون در اینده از نون خوردن بخاطر تعریف تجربیات من بیفتن ...

انشالله که در اینده بهترین هاستینگ ها را داشته باشیم در کشور ایران .

moalla
دوشنبه 27 آبان 1392, 20:43 عصر
اشتباها خیال کردم هزینه انتقال پنل رو دادم اما امشب متوجه شدم اشتباه شده
اما باز با توجه به تجربیات تلخی که دوستان گفتن ترجیح دادم که همون هاست ایران رو ارتقاء بدم. ماه اول یادمه یبار یه قطعی کوچیک داشت. از اون به بعد تا الان با اینکه روزی ده بار به سایتم سر میزنم هیچ باری با قطعی مواجه نشدم. سرعتش هم واقعا عالی بوده. میتونید سرعت صفحات رو چک کنید: http://quicklearn.ir/forums و http://quicklearn.ir
سی پنل و دایرکت ادمین برام مهم نبود اما اینکه تا میشه کمترین قطعی رو داشته باشه ....
چندین بار برای سایتم مشکل پیش اومده بود که همکاریشون برای برگردوندن اطلاعات خیلی خوب بود
------
قبلش پارس پک داشتم که همونطور که گفتم افتضاح بود. حالا دوستان گفتن تجربیات رو بگیم
خیلی از اوقات سرعت بیش از حد کند میشد! پیام میدادم میگفت الان که خوبه و بالا میاد! حالا مثلا نیم ساعت یا یکی دو ساعت سرعت پایین بود تا این بندگان خدا میرفتن چک کنن سرعت خوب میشد میگفتن الان که خوبه!! جالب بود نوشته بودن هر وقت سرعت پایین بود همون موقع بگو! منم نوشتم پس من 24 ساعت میشینم پای دستگاه شما هم 24 ساعت بشین تا کم شد پیام بدم!!!!
کلا نحوه جواب دادن قسمت پشتیبانی خیلی حالت طلبکارانه داشت! فک کنم مشتریان زیادی دارن و به اصطلاح جو گیر شدن! هر چی صبر کردم سرعت بهتر بشه به مرور زمان هیچ تفاوتی نکرد و همش میگفتن مشکل از کدنویسی سایت شماست و دیگه واقعا خسته شده بودم از بس کدهام رو چک کردم! اخر به هاست ایران منتقل کردم و بعد خیلی از دوستان میگفتن چقدر سرعت لود صفحاتت بالاست!
همون موقع که پارس پک کلافم کرده بود همین تالار یه تاپیک زدم و از دوستان کسب نظر کردم. اکثر دوستان تجربه خوبی با هاست ایران داشتن و با توجه به تجربه اونها رفتم سراغ هاست ایران. البته ایران هاستم ظاهرا خیلی تعریفیه اما خوب قیمتاش برق از سر ادم میپرونه :گیج:

در کل فکر میکنم یک مقدار بالا پایین قیمت ارزش نداشته باشه ادم اینقدر ریسک کنه و سراغ شرکت های نامعتبر بره!
حالا نیاز به سرور دانلود هم پیدا کردم که با توجه به تجربه دوست عزیز و همینطور قیمت خوب هاست مشهد به اونجا سری بزنم. برای سرور دانلود دیگه نمیشه طرف هاست ایران رفت!!!
تنها مساله باقی مونده: حالا که هاست رو ارتقاء دادم تاریخ پایان رو نوشته تاریخ پایان پنل قبلیم :افسرده::عصبانی++: it is not fair

maadcn
دوشنبه 27 آبان 1392, 22:25 عصر
من مشهد هاست استفاده می کنم و قبلا هاستهای دیگه رو امتحان کردم (ایرانی و خارجی حتی آمریکا).
به نسبت قیمت و پاسخگویی به نظرم سرتر از بقیه هاست ها باشه. پاسخگویی، پیگیری و پشتیبانیشون حرف نداره (تقریبا برابر هاست های آمریکایی مشهور):تشویق:میتونید امتحان کنید. شمارشون تو سایتشون نوشته شده.
البته سرور ایران بعضی مواقع قطعی داشت که خداوکیلی خوب پیگیری کردن و برام سرور رو عوض کردن (بدون اخذ هزینه! و با خوشرویی تمام)، الآن خیلی خوب شده. (با ایران هاست در مورد پاسخگویی مشکل داشتم!)آدرس سایت من:
http://www.dena24.com (نیازمندیهای استان ک و ب):لبخندساده:
تا حالا برای من در امنیت قوی بودند!:لبخندساده:
من به تازه کارها مشهد رو توصیه می کنم
توصیه اکید می کنم با هر هاستی میخواین کار کنید، اول یک ماهه یا سه ماهه بخرید و خوب امتحان کنید.
سایتهای چک کننده کیفیت و سرعت هاست تو اینترنت کم نیستن و اکثرشون رایگانن. چک کنید و بعد بخرید.

امیدوارم همیشه موفق باشید.

======
سلام دوباره
refugee (http://barnamenevis.org/member.php?u=236690) عزیز
از تشکر و تأیید شما متشکرم

دوستان لطفا اگه هاست ایران می خواین مطلب زیر رو بخونید (علاوه بر مطالعه نکاتی که دوستان گفتن) :
سرویس دهنده ایرانی بدلیل مشکل داشتن اسکریپت دنا24، از پذیرش اون سر باز زد (خودم قبول دارم).
این سایت روی هاست ایرانه که از مشهدهاست گرفتم: پیک دنا peykedena.ir (http://www.peykedena.ir/)
لطفا حتما بازدید کنید و از سرعت باز شدنش لذت ببرید. (البته سیستم کشینگ قدرتمندی داره)