PDA

View Full Version : گفتگو: به چه کسی می توان گفت برنامه نویس ؟

abolfazl-z
شنبه 25 آبان 1392, 21:20 عصر
سلام دوستان :لبخندساده:

دوستان (حرفه ای و با تجربه) ، به چه کسی می توان گفت برنامه نویس ؟

SilverLearn
شنبه 25 آبان 1392, 22:42 عصر
کسانی که در این سایت عضو هستند :چشمک:

آخه این چه سوالیه توی انجمن php

Jarvis
شنبه 25 آبان 1392, 23:26 عصر
سوال جای مناسبی طرح نشده ... وگرنه بهتون پاسخ میدادم... اینجور که شما اومدید تو بخش PHP این تاپیک رو ایجاد کردید چه معنی میده ؟! یعنی فقط PHP کاران برنامه نویسن ؟! ... لطف کنید تاپیک رو توی بخش مناسب ایجاد کنید دوست من...

Veteran
یک شنبه 26 آبان 1392, 11:28 صبح
برنامه نویس کسیه که قدرت تجزیه تحلیل داره و می تونی راه حل مناسب ارائه کنه. با الگوهای برنامه نویسی و اصول برنامه نویسی آشنا هست و می تونه طوری کد نویسی بکنه که واسه همه قابل هم باشه وابستگی بین اجزاء مختلف برنامه اش وجود نداره و حفظ و نگهداری اون راحت و آسونه. کدی رو که نوشته براحتی قابلیت گسترش رو داره و برای گسترش دادن اون کد نیازی نیست که اجزاء مختلف برنامه تغییر کنه و ...
البته اشنایی با تکنولوِژی های مختلف هم می تونه مفید باشه و همچنین تجربه که خیلی مهم هستش

abolfazl-z
یک شنبه 26 آبان 1392, 16:43 عصر
مدیر محترم سلام !

سوال جای مناسبی طرح نشده ... وگرنه بهتون پاسخ میدادم... اینجور که شما اومدید تو بخش PHP این تاپیک رو ایجاد کردید چه معنی میده ؟!
وقتی بنده در تالار PHP این سوال رو میکنم منظور و هدف من برنامه نویسان PHP هستند ! (نه برنامه نویسان دیگر {توهین به برنامه نویسان دیگر نباشه})
اگر اینطور نیست پس من اگر تاپیکی با عنوان "انواع تعریف متغیر" در تالار PHP ایجاد کنم ، این به این معنی هست که من منظورم همه زبان ها هست ؟ آیا اینطور هست ؟

یعنی فقط PHP کاران برنامه نویسن ؟!
دل پری از برنامه نویسان PHP داریناااا :لبخندساده: (مزاح فرمودم)