PDA

View Full Version : تفاوت بین-- php------- joomla--------wordpress

p30online
یک شنبه 26 آبان 1392, 15:13 عصر
دوستان تفاوت بین این سه تا چیزه من که درست متوجه نشدم !آیا می خای هاست هم بخری باید وردپرس یا جوملا را پشتیبانی بکند یا نه فرقی نمی کند؟
من دیدم قالب هایی که با joomla یا wordpress نوشته شدند کل صفحه را گرفتند :متفکر: ولی خیلی قشنگه !

دوستان هر چه می دونید توضیح بدید که استفاده کنیم!
من که زیاد متوجه نشدم این وسط جوملا و وردپرس در برابر php و asp چه کاره اند؟:متفکر: به چه کاری خوب اند ؟

ممنون

mehdy.programmer
یک شنبه 26 آبان 1392, 17:17 عصر
دوست عزیز
php و asp زبون برنامه نویسی تحت وب هستن که باهاش میشه برنامه های تحت وب ساخت! چه برنامه ایی میشه ساخت؟! وردپرس مثلا ! با php یه برنامه نوشتن که میشه باهاش یه سری مطالب رو ایجاد، مدیریت و منتشر کرد! جوملا هم یه برنامه است مثل وردپرس هست! این برنامه هارو ساختن که هرکسی میخواد یه وبسایت ساده برای انتشار مطالب شخصیش و حتی سایت هایی با کربرد های پیچیده تر میخواد، نشینه دوباره از اول با php یا asp سایت رو بسازه!!!
موقع خرید سایت هم ، باید به ساپورت PHP که چه ورژنی رو ساپورت میکنه دقت کنی که با ورژن Php که وردپرس، جوملا و یا هر کد دیگه ایی که با Php نوشته شده هماهنگی داشته باشد

mori2008
دوشنبه 19 خرداد 1393, 17:07 عصر
در این سایت سوال شما تا اندازه ای توضیح داده شده است اینجا (http://irsateam.com/post/ASPDotNet-vs-PHP)

mohamad_torabi
دوشنبه 19 خرداد 1393, 17:15 عصر
خود شما هم میتونید با php با asp مدیریت محتوا سازید فقط کمی باید تلاش کنید همشون در اخر یه کاری رو انجام میدند