PDA

View Full Version : خطا در دستور update

javadsaghi
دوشنبه 27 آبان 1392, 13:00 عصر
سلام به دوستان

من دستور update رو بصورت زیر نوشتم اما خطای Incorrect syntax near the keyword 'value'
میده!!! :متفکر:

string path = Server.MapPath(".");
SqlConnection con = new SqlConnection();
con.ConnectionString = System.Configuration.ConfigurationManager.Connecti onStrings["adakdbConnectionString1"].ConnectionString;
SqlCommand cmd = new SqlCommand();
cmd.CommandType = System.Data.CommandType.Text;
cmd.CommandText = "update GozareshBazdidNazar set values (N' " + tb_vaziat.Text + " ' , N' " + tb_code_poroje.Text + " ', N' " + ddl_onvane_poroje.Text + " ' , N' " + tb_pishrafte_fiziki.Text + " ' , N' " + tb_tarikhe_akharin_bazdid.Text + " ' , N' " + ddl_mokatebat.Text + "' , N' " + ddl_mokatebat.Text + " ' , N' " + path + "\\" + ddl_ostan.Text + "\\" + ddl_shahr.Text + "\\" + ddl_tarh.Text + "\\" + ddl_onvane_poroje.Text + "\\" + tb_tarikhe_akharin_bazdid.Text + " ' , N' " + tb_tozihat.Text + " ' ) where cod_poroje = '" + tb_code_poroje.Text + "'";
cmd.Connection = con;
con.Open();
( if (cmd.ExecuteNonQuery() == 1
("بروز رساني با موفقيت انجام شد")Response.Write
else
("خطا در انجام بروز رساني روي داده است") Response.Write;
() con.Close

bade saba
دوشنبه 27 آبان 1392, 15:55 عصر
سلام
دوست عزیز این کدی که شما نوشتی میشه گفت بدترین نوع نوشتن کد sql هست و اونقدر از جمع رشته ها استفاده کردی که به سختی میشه خوندش چه برسه به این که بخوای ارور رو توش پیدا کنی و اگر قصد داری از این استفاده کنی باید بدونی که این کد به راحتی هک میشه و مشکلات خیلی زیادی داره. برای کار با دیتابیس از EF استفاده کن. با سرچ میتونی آموزشهایی در این زمینه در همین سایت یا خارج از این سایت پیدا کنی

یه نمونه برای کار با DB در EF (http://www.dotnetcurry.com/ShowArticle.aspx?ID=619)
یا
فیلم های بخش Entity Framework این تاپیک که قبلا گذاشتم هم میتونه کمکت کنه (http://barnamenevis.org/showthread.php?341879)

mortezamhd
دوشنبه 27 آبان 1392, 16:59 عصر
من هم با نظر بادصبا موافقم...
+
دوست من این روش امنیت سایت رو هم میاره پایین...
بهتره عملیاتو بدی به خود SQL از طریق یک پروسیجر که خودش کارو انجام بده . در مورد پروسیجر اطلاعات کسب کنید.....

موفق باشید

javadsaghi
سه شنبه 28 آبان 1392, 05:58 صبح
ممنون
من چند فیلم آمورشی دیدم و اینا دو بر اساس اون فیلم ها طراحی کردم
ممنون از راهنمایتون

javadsaghi
پنج شنبه 30 آبان 1392, 12:51 عصر
تشکر خیلی مخصوص بابت راهنماییتان
واقعا کارم خیلی راحت شد