PDA

View Full Version : گزارش گیری

shahla60
پنج شنبه 30 آبان 1392, 18:32 عصر
سلام دوستان
من یه مشکل دارم اگه میتونید کمکم کنید
من یه تیبل درست کردم که توش یه فیلد کالا1 و تعداد1 و یه فیلد کالا2 و تعداد2 دارم
و یه گزارش گیری درست کردم که اگه تو کمبو باکس اسم یک کالا را انتخاب کنی تو گزارش گیری میاره.
حالا مشکل من اینجاس که اگه تو فرم تو فیلد کالا1 مثلا اهن انتخاب کردید و تو فیلد کالا2 مثلا آجر و تو رکورد بعدی تو فیلد کالا1 آجر و تو کلا2 آهن را انتخاب کردی و تعدادشم زدیم بعد تو گزارش گیری اگه بیایم آهن را انتخاب کنیم و گزارش گیری کنیم با فیلتر مثلا آهن همه اطلاعات را برای من میاره یعنی کلا1 چون آهن بوده کلا2 میاره و برعکس
من میخوام که تو گزارش گیری اگه مثلا آهن انتخاب کردم فقط آهن نشون بده با تعدادش و غیر از اینا نشون نده
امیدوارم قشنگ توضیح داده باشم
نمونه برنامم گزاشتم شاید بهتر متوجه بشید دوستان

mmbguide
پنج شنبه 30 آبان 1392, 19:42 عصر
سلام

من یکم گیج شدم. اگه منظورت اینه که میخوای بر اساس فقط کالای1 فیلتر کنی و نام کالا را از combo روی فرم بگیری، کد زیر رو در onLoad مربوط به گزارش بنویس (بیزحمت اسم فرم گزارش رو report بذار):

Me.Filter = "[kala]='" & Forms!Report!combo2.Value & "' "
Me.FilterOn = True]

shahla60
پنج شنبه 30 آبان 1392, 22:49 عصر
سلام

من یکم گیج شدم. اگه منظورت اینه که میخوای بر اساس فقط کالای1 فیلتر کنی و نام کالا را از combo روی فرم بگیری، کد زیر رو در onLoad مربوط به گزارش بنویس (بیزحمت اسم فرم گزارش رو report بذار):

Me.Filter = "[kala]='" & Forms!Report!combo2.Value & "' "
Me.FilterOn = True]

منظورم اینه که کالا 1 و کالا 2 جفتشون باشه
یعنی اگه تو یه رکورد تو کالا 1 آهن انتخاب کردی و تو کالا 2 چوب و تو رکورد بعدی تو کلا 1 آجر و تو کالا2 آهن وقتی گزارش میگیری از آهن نیاد دیگه این چوب ها را نشون بده ولی این نشون میده