PDA

View Full Version : کمک فوری :مراحل نصب cakephp

anahil_66
پنج شنبه 30 آبان 1392, 22:22 عصر
برای این بخش که تو مراحل نصبه:

آماده کردن پوشه tmp برای کیک به منظور خواندن و نوشتن در فایلهای Temp
پوشه tmp در پوشه App واقع شده است. به طور پیش فرض اجازه دسترسی(permission) آن بر روی ۰۷۷۷ تنظیم شده است، اما ممکن است این مقدار تغییر کرده باشد . برای متوجه شدن این منظور در صفحه خوش آمد گویی کیک به شما اطلاع داده میشود که آیا احتیاج به تغییر اجازه دسترسی این فایل هست یا به طور پیش فرض درست تنظیم شده است .
اگر بانوار رنگ سبز عبارت Your temp directoy is writeble نوشته شده باشد ، پوشه tmp احتیاجی به تغییر اجازه دسترسی ندارد. ولی اگر به هر دلیلی این نوار قرمز رنگ باشد، به معنای این است که اجازه دسترسی درست تنظیم نشده است و شما برای رفع این مشکل باید با تایپ عبارت chmod –R 0777 tmp در کامند لاین اجازه دسترسی را به ۷۷۷ تغییر دهید. بعد ا زاینکه این دستور را اجرا کردید یک بار صفحه خوش آمد گویی را رفرش کنید . نوار قرمز رنگ به نوار سبز رنگ تبدیل شده است .

نحوه نوشتن دستور درcmd چطوریه؟من هر مدلی می نویسم خطا می گیره!!!!!!!!!!!!!!!

zoghal
جمعه 01 آذر 1392, 01:08 صبح
روی لوکال دارید کار میکنید یا هاست؟ و سیستم عاملتون چی هست؟

anahil_66
جمعه 01 آذر 1392, 16:41 عصر
لوکال -سیستم عاملم ویندوز سونه میگن این دستور برای لینوکسه ولی من فک کردم میشه تو ویندوز هم با کیک کار کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zoghal
شنبه 02 آذر 1392, 02:58 صبح
روی ویندور و در لوکال اصلا نیازی به این کامند لاین ها ندارید. همین که صفجه خوش آمد گویی رو می بینید یعنی اماده به کار هست. سایر تنظیمات مثل کانقیگ دیتابیس رو باید انجام بدید.