PDA

View Full Version : فروش برنامه در سایت کافه بازار

javadaskari
شنبه 02 آذر 1392, 18:30 عصر
سلام
برنامه هایی که مینویسیم رو چطوری باید در سایت کافه بازار بفروشیم؟
آیا قیمت را ما تعیین میکنیم؟
چند درصد اونا میگیرند؟
و چه جوری پولو رو به ما میدند؟

rubiks.kde
شنبه 02 آذر 1392, 18:34 عصر
دوست عزیز بهتر بود بجای مطرح کردن این سوال حداقل یک بار به عنوان برنامه نویس در بازار عضو شوید و در راهنمای اون جواب این سوالاتتون رو به طور کامل و دقیق پیدا کنید.

abbasalim
شنبه 02 آذر 1392, 19:01 عصر
http://cafebazaar.ir/panel/

hamedjj
شنبه 02 آذر 1392, 20:33 عصر
خوب برنامه را میسازی چند تا عکس از برنامه میگیری با توضیحات دربازار قرار میدی تا تایید بشه
یله قیمت را شما تعیین میکنید
فعلا 39 درصد اونا میگیرن
خوب از طریق حساب بانکی دیگه

javadaskari
یک شنبه 03 آذر 1392, 19:49 عصر
دوست عزیز بهتر بود بجای مطرح کردن این سوال حداقل یک بار به عنوان برنامه نویس در بازار عضو شوید و در راهنمای اون جواب این سوالاتتون رو به طور کامل و دقیق پیدا کنید.

ثبت نام کردم ولی نمیدونم چرا چیزی ندیدم. الان دوباره که وارد شدم دیدم!!!

assa_912004
چهارشنبه 03 اردیبهشت 1393, 01:20 صبح
با سلام
من توی سایت ثبت نام کردم اما توی پنل کجا باید برنامه و توضیحات و عکس را ثبت کنیم ؟
آیا باید حساب را شارژ اولیه کنیم ؟
برای ثبت برنامه در بازار محدودیت داریم یا اینکه برای ثبت هر برنامه باید مبلغی پول به بازار بدهیم ؟

viiictor
چهارشنبه 03 اردیبهشت 1393, 01:37 صبح
با سلام
من توی سایت ثبت نام کردم اما توی پنل کجا باید برنامه و توضیحات و عکس را ثبت کنیم ؟
آیا باید حساب را شارژ اولیه کنیم ؟
برای ثبت برنامه در بازار محدودیت داریم یا اینکه برای ثبت هر برنامه باید مبلغی پول به بازار بدهیم ؟

برای عضویت به عنوان توسعه دهنده باید پنل شما 5000 تومان شارژ داشته باشد.
(این مبلغ فقط برای ثبت به عنوان برنامه نویس است و پس از آن قابل استفاده برای خرید برنامه ها میباشد.)
خیر هر برنامه ای که تایید بشه توی بازار منتشر میشه و نیاز به پرداخت به ازای هر برنامه نیست !

haniiii
چهارشنبه 03 اردیبهشت 1393, 14:15 عصر
خوب برنامه را میسازی چند تا عکس از برنامه میگیری با توضیحات دربازار قرار میدی تا تایید بشه
یله قیمت را شما تعیین میکنید
فعلا 39 درصد اونا میگیرن
خوب از طریق حساب بانکی دیگه

در واقع طبق تعریفی که خودشون در رابطه با مالیات دارن 37.92 درصد از کل مبلغ کم میشه

البته تقریبا بازار هیچ مالیاتی نمیده و حتی به اندازه مالیات سود هم میکنه. اگر فقط سود بانکی پولی که به "امانت" نگه میدارن رو در نظر بگیریم ...

dktetki
پنج شنبه 04 اردیبهشت 1393, 11:37 صبح
دیگه بهتره به فکر یه کار دیگه باشید به فکر ساختن برنامه و فروشش نباشید ! روزی 10000 تا برنامه به بازار ارسال میشه میتونید آمارشو ببینید توی صفحه اول بازار یه برنامه تازه رو ببینید فرداش نگاه کنید کلاغیب میشه میره ته لیست .
اینقد هستن که یه آموزش کار با اکلیپس رو دیدن و پشت سر هم برنامه میفرستن برای مارکت ها

hamedjj
جمعه 05 اردیبهشت 1393, 00:31 صبح
خوب ما هم یکی از او 10000 تا
.
.
.
تو گوگل روزانه چندین برابر بازار برنامه ارسال میشه .... یعنی تو گوگل هم کسی کار نکنه!!!!!

Milad_Fashi
جمعه 14 شهریور 1393, 19:21 عصر
مگر اینکه ایده ات در حد لالیگا باشه.همه ایده های خوب رو قبلا پیاده سازی کردن

seyed.mehdi
شنبه 15 شهریور 1393, 18:17 عصر
فک کنم 30 درصد میگیرنا

omid_cr77
شنبه 15 شهریور 1393, 20:58 عصر
دیگه بهتره به فکر یه کار دیگه باشید به فکر ساختن برنامه و فروشش نباشید ! روزی 10000 تا برنامه به بازار ارسال میشه میتونید آمارشو ببینید توی صفحه اول بازار یه برنامه تازه رو ببینید فرداش نگاه کنید کلاغیب میشه میره ته لیست .
اینقد هستن که یه آموزش کار با اکلیپس رو دیدن و پشت سر هم برنامه میفرستن برای مارکت ها

فقط 10 درصد برنامه ها ی جدید از نظر من صلاحیت انتشار شدن رو دارن.متاسفانه بازار اصلا به برنامه ها نگاه هم نمیکنه

abbasalim
شنبه 15 شهریور 1393, 21:33 عصر
فقط 10 درصد برنامه ها ی جدید از نظر من صلاحیت انتشار شدن رو دارن.متاسفانه بازار اصلا به برنامه ها نگاه هم نمیکنه

:متعجب: بازار نگاه نمیکنه؟ همه بچه ها میدونن گیر تر از بازار دیگه نیست روزی معلوم نیست چند ده تا برنامه رو رد می کنه فقط برنامه هایی که با قوانین سفت و سخت بازار مخالفت نداشته باشن منتشر میشن (که معمولا همون کتابا هستن:لبخند:) اونم با هزارتا عیب و ایرادی که باید قبل رفع کنی تا بازار بزاره

Sepehr M
شنبه 10 آبان 1393, 20:56 عصر
دوستان من الان ثبتنام کردم و مبلغ 5000 تومان پرداخت کردم که بعنوان توسعه دهنده بتونم ثبتنام کنم...ولی تو پنل که میرم هیچی نیست....یعنی هیچ گزینه ای نیست که من بتونم برنامم رو معرفی کنم و از این کارا؟کسایی که اونجا حساب دارن یا حداقل خبر دارن چی به چیه یه راهنمایی سطحی میکنن؟؟؟ممنونم

Amin-rz
شنبه 10 آبان 1393, 21:19 عصر
برو اينجا
Cafebazaar.ir/panel
تب "برنامه جديد"
رو بزن.
برنامه اي كه ساختي رو آپلود كن.
بعد اسم برنامه ات تو ليست مياد.
روش كليك مي كني.
توضيحات,آيكون,اسكرينشات وارد مي كني.
و در نهايت درخواست بررسي ميدي تا بعد ۵ روز بررسي كنن.

Sepehr M
شنبه 10 آبان 1393, 22:19 عصر
خب این صفحه رو که آخرش یه گزینه تایید داره میزنم وبعد میره به یه صفحه دیگه که عنوانش پرداخت هست زده اطلاعات حساب زیرشم دوتا گزینه داره به اسم شخض حقوقی و شخض حقیقی اون کنار سمت راست هم که نوشته ثبتنام توسعه دهنده ها گام اول.....گام دوم....گام سوم.....همین...دیگه هیچی نیست....باید چیکار کنم؟؟؟

darkeliden
شنبه 10 آبان 1393, 22:41 عصر
دوستان جای آدرس دادن یه بار کامل بگین یا جواب ندید دیگه .چون منم اول کار مشکل داشتم میگم

دوست عزیز عکس هارو ببین
125203125202

Sepehr M
شنبه 10 آبان 1393, 22:49 عصر
125204
ممنون ولی این چیزیه که واسه من میاد...گفتم اصلا هیچ چیز قابل کلیکی نیست واسه من؟؟؟

darkeliden
شنبه 10 آبان 1393, 23:14 عصر
شاید مررورگر مشکل داره ؟ یه بار رفرش کچ کن. با این ایمیل مکاتبه کن :‌

developers[at]cafebazaaar[dot]ir

Sepehr M
شنبه 10 آبان 1393, 23:25 عصر
نه والا مشکل از browser که نیست...
نکنه اول باید اون قسمت اطلاعات حساب_شخص حقیقی رو کامل پر کنم و ذخیره کنم؟؟؟
البته یبار این کار رو انجام دادم ولی عکس از کارت شناسایی آپلود نکردم...ممکنه مشکل از اینجا بوده باشه؟؟؟

Sepehr M
یک شنبه 11 آبان 1393, 00:07 صبح
درست شد :لبخند:

darkeliden
یک شنبه 11 آبان 1393, 13:33 عصر
مشکل چی بود‌؟ آره باید تاییدت کنن

rubiks.kde
یک شنبه 11 آبان 1393, 13:37 عصر
تالار برنامه نویسی اندروید تبدیل شده به تالار حل مشکلات بازار؟!
خواهش میکنم قوانین را رعایت کنید. این تالار برای حل مشکلات فنی برنامه نویسی است.
تاپیک قفل شد.