PDA

View Full Version : سوال: مشکل در قرار دادن سایت در هاست و کپی نکردن سایت توسط دیگران

korosh00
یک شنبه 03 آذر 1392, 05:42 صبح
سلام
من الان سایتم را تمام کردم و درهاست آپلود کردم و خوب کار می کنه .
حالا هرکسی دیگه می تونه این سایت را برداره کپی کنه و بزاره تو هاست دیگه چکار باید کرد که کسی نتونه سایت را حتی اگر هم فایل هاش را از هاست برداشت بزاه تو ی هاست دیگه و استفاده کنه ؟
میشه کاری کرد سایت فقط روی یک دامنه که براش تعریف می کنیم فقط بیاد بالا ولاغیر ؟
ممنون

EnKamran
یک شنبه 03 آذر 1392, 10:55 صبح
اولا شما باید پروژه رو بیلد کنید تا تمام کد بیهایند شما به DLL تبدیل بشه، دوما شما میتونید مثلا توی PageLoad نام دامنه رو بگیرید و اگر برابر دامنه ای که شما میخواین نبود ریدایرکت شه به صفحه ی خطا

Mohammad_dn
یک شنبه 03 آذر 1392, 11:05 صبح
یه سوال طرف چطور میخواد فایل رو از رو هاستتون برداره..در صورتی که رمز هاستتونو نداشته باشه؟:متفکر::متفکر::متفکر::م فکر::متفکر::متفکر::متفکر::مت کر::متفکر::متفکر::متفکر:

نهایتا به صورت html ذخیره کنه دیگه؟ها؟:متفکر::متفکر::متفک ::متفکر::متفکر:

alireza724
یک شنبه 03 آذر 1392, 11:10 صبح
زمانی که پروژه publish میشه تمامی کد های c sharp اون به یک فایل dll تبدیل میشه
کسی نمیتونه به سورس شما دسترسی داشته باشه

Mohammad_dn
یک شنبه 03 آذر 1392, 11:17 صبح
منم همینو میگم.....

من از این حرف تعجب کردم:

حالا هرکسی دیگه می تونه این سایت را برداره کپی کنه و بزاره تو هاست دیگه

korosh00
یک شنبه 03 آذر 1392, 21:08 عصر
سلام
این نکته را میشه با نمونه کد بگذارید :

نقل قول: مشکل در قرار دادن سایت در هاست و کپی نکردن سایت توسط دیگران

اولا شما باید پروژه رو بیلد کنید تا تمام کد بیهایند شما به DLL تبدیل بشه، دوما شما میتونید مثلا توی PageLoad نام دامنه رو بگیرید و اگر برابر دامنه ای که شما میخواین نبود ریدایرکت شه به صفحه ی خطا

EnKamran
یک شنبه 03 آذر 1392, 22:34 عصر
خوب بنده هم با دوستان موافقم اما کلی جواب دادم. شنیده بودم که از روی هاست خود سرویس دهنده فایلها رو برداشته (یکی از دوستان گفت)

Mohammad_dn
یک شنبه 03 آذر 1392, 23:43 عصر
از روی هاست خود سرویس دهنده فایلها رو برداشته

مگه میشه؟دوحالت داره ...یا باید رمز طرف رو داشته باشه...یا صاحب حاست فایلارو بهش داده باشه(که این غیر ممکنه)

FastCode
دوشنبه 04 آذر 1392, 00:02 صبح
اگر اینقدر مشکل امنیتی داری چرا یک vps یا سرور اجاره نمیکنی؟

korosh00
دوشنبه 04 آذر 1392, 19:22 عصر
سلام
خدمت شما عرض کنم الان که من پروژه را پاپلیش می کنم باز این فایل ها را می گذارم تو هاست و مشخصات هاست را هم می دم به طرف خوب طرف میره تمام فایل ها را برمی داره و کپی می کنه تو ی هاست دیگه و ازش استفاده می کنه ! البته هنوز که چنین اتفاقی نیفتاده ! ولی من از یکی از شرکت ها سایت خریدم همه چیز بهم داد از هاست و غیره گفت فقط این سایت روی همون دامنه که گفتید کار میکنه و لاغیر . حتی ماژولهاش هم می خواستی بخری اضافه کنی فقط روی یک دامنه که بهشون یگی کار می کنند .
حالا من چجوری پروژه را پابلیش کنم که کسی نتونه تو ی هاست دیگه ازش استفاده کنه ؟
یا چجوری مثل این سایت که خریدم فقط روی یک دامنه خاص سایت کار کنه ؟
ممنون