PDA

View Full Version : تبدیل سورس ++C به سورس VB

bamzy
یک شنبه 03 آذر 1392, 15:38 عصر
سلام
من دنبال یک برنامه تبدیل کد ++C به VB6 می گردم. می دانم با توجه به ساختارهای برنامه نویسی که در زبان سی هست و ویژوال بیسیک اون خصوصیات را ندارد این برنامه های تبدیل کلا به درستی کار نمی کنند ولی می خواهم ببینم برنامه تبدیلی هست که بتونه کدهای ساده (که از خصوصیاتی مثل Pointer ها و غیره در آن استفاده نشده ) را به VB6 تبدیل کنه؟
ممنون می شوم اگر برنامه ای سراغ دارید معرفی کنید.

m.4.r.m
دوشنبه 04 آذر 1392, 00:18 صبح
بلی میشه تبدیل کنی کد رو بزاری جلوت سطرت به سطرت خود معادلش رو تو وی بی بنویسی همین .

bamzy
دوشنبه 04 آذر 1392, 06:14 صبح
سلام
بله فقط مشکل سر اینه که تعداد اون سطرها یک کم زیاده و من منظورم این بود ببینم برنامه ای هست با استفاده از آن زمان کمتری صرف بشه.
در ضمن روی اینترنت یک سایت درباره چنین برنامه ای پیدا کردم (البته من کلا امتحانش هم نکردم)
ولی نوشته نسخه رایگان اون فقط تا 1000 خط اول برنامه را تبدیل می کنه.
این سایت نوشته به VB.net تبدیل می کنه و من هم دنبال چیزی هستم که به VB6 یا VB.net تبدیل کنه ولی خود برنامه اصلی اش رایگان نیست.

vbhamed
دوشنبه 04 آذر 1392, 07:17 صبح
سلام
دوست عزيز، از اين دست برنامه ها تو اينترنت زياده ولي تقريبا 99.99 درصدشون كارايي ندارن و اون يكصدم درصد هم تا بحال ديده نشده !

bamzy
دوشنبه 04 آذر 1392, 18:17 عصر
بله اون که چنین برنامه هایی با توجه به ساختار کاری که می خواهند انجام بدهند مسلما خطاهای زیادی دارند و من هم تا حتلا چیزی با کارآیی مناسب ندیدم.

ولی گفتم شاید جدیدا برنامه ای چیزی نوشته شده باشه که تا حد قابل قبولی بتونه خطا را کم کنه و دوستان اطلاع داشته باشند. به هر حال ممنون از راهنمایی تون.

m.4.r.m
سه شنبه 05 آذر 1392, 00:11 صبح
چون خانواده C با Vb6,vb.net فرق زیادی داره تقریبا غیرممکن میشه کد درست حسابی کانورت بشه مثلا در C ما Include داریم فایل های سرآیند داریم اما در ویبی همچین چیزایی نیست این شی گراس اون تحت داس البته تحت ویندوزشم کد ها یکیه ولی در کل درست و حسابی کانورت بشو نیست .