PDA

View Full Version : سوال: چگونه دستگاه حضور و غیاب پرسنل را به برنامه نوشته شده خود وصل کنیم

حسین.کاظمی
یک شنبه 03 آذر 1392, 18:56 عصر
سلام خوبید

من حدود 2سال دارم با زبان #C کار میکنم اینم بگم که 5سال سابقه کار با زبان ویژوال بیسیک 6 را هم دارم ینی در کل حدود 7-8سال سابقه برنامه نویسی دارم

سوالم اینکه :

دارم یه برنامه در ارتباط با شغلم مینوسیم واسه شرکتمون که امور منابع انسانی را انجام میده حالا میخام دستگاه حضورو غیاب پرسنل را به این نرم افزار وصل کنم :متفکر:

ولی نمیدونم چجوری در ضمن میدونم که هردستگاهی یه مدلی داره و یه فایل dllهم همراهش هست

کسی میتونه کمکم کنه آیـــــــا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مرسی از همتون

mortezamhd
یک شنبه 03 آذر 1392, 19:31 عصر
سلام
من خودم از این موردها زیاد داشتم . به نظر من بهترین کار استفاده از دیتابیس دستگاه کارت زن و.... هست . نه احتیاجی هست مستقیم با دستگاه در ارتباط باشی و ... (البته بستگی به نیازت داره)
من با پالیز و کارا و چند برند دیگه کار کردم . اگه ایناست مشکلتو بگو شاید بتونم راهنماییت کنم

موفق باشید

aliagamon
یک شنبه 03 آذر 1392, 19:31 عصر
بسته به نوع دستگاه شما باید از رابط همراه اون(DLL)استفاده کنید و دستگاه درواقع کد رو خروجی میفرسته و تنها کار شما اینه که اونو به عنوان حظور یافته ثبت کنید یعنی شما کار پردازشی خاصی نباید انحام بدید .... البته من با این دستگاه ها کار نکردم اما اصول کار ماژول های سخت افزاری همینه

حسین.کاظمی
دوشنبه 04 آذر 1392, 22:40 عصر
سلام مجدد به دوستان گلم
داداش مرتضی مشکلم اینه که محل کارم توی شهرک صنعتی که حدود 300تا کارخانه را باهم از طریق شبکه وصل کردند و یه برنامه مزخرفی واسه کارکرد پرسنل گذاشتند که برنامه نویسیش دلفی نسخه 2005 است. و خیلی اشتباه داره میخام جوری اینو به برنامه ام وصلش کنم که نیازی به فایل dll نباشه چون واحد ict شهرک قبول نکردند این فایلو بهم تحویل بدهند در ضمن بگم که این برنامه هم از طریق remot deskton connection کار میده

ممنونم از راهنماییتون

shahryari
سه شنبه 05 آذر 1392, 16:42 عصر
سلام
فایل دی ال ال را بذار ببینیم چه توابعی داره یا اصلا با دات نت سازگار است یا نه

حسین.کاظمی
سه شنبه 05 آذر 1392, 17:18 عصر
سلام

دوست عزیزم اگه فایلشا داشتم که دیگه دغدغه ایی نداشتم:لبخند:

حسین.کاظمی
یک شنبه 17 آذر 1392, 18:20 عصر
یافتم یافتمش

آخر این فایل DLL دستگاه حضورو غیاب و پیدا کردم فقط یه به دات نت نمی خوره به دلفی میخوره :ناراحت:

کسی نیست کمکم کنه تا بتونم به دات نت تبدیلش کنم و از اون استفاده کنم ؟؟؟؟؟؟؟

این شماره ام یه مسیج بدید بهم تا بزنگمتون تا راهنماییم کنید
09354845490 حسین

تورو خدااااااااااااا کسی بیاد کمکم؟؟؟؟؟/!!!!!!

HoseinVig
یک شنبه 17 آذر 1392, 21:39 عصر
سلام دوست عزیز یه راه بسیار ساده و کار آمد هست که نیازی به ارتباط مستقیم هم نداری...
هر کدوم از این دستگاه های حصور و غیاب به برنامه مدیریت دارن که یه دیتابیس هم داره...
شما کاری که باید انجام بدی اینه که روی جدولی که توی دیتابیس خود دستگاه هست یدونه تریگر مینویسی که در زمان اینسرت شدن بیاد دیتارو توی دیتابیس خودت ذخیره کنه... به همین راحتی و به همین خوشمزگی ...

یوسف امیری
پنج شنبه 19 دی 1392, 14:05 عصر
استفاده از تریگر روش خوبیه.
اما دو تا برنامه برای کاربر باید نصب بشه و از اولی فقط برای خالی کردن دستگاه استفاده کنه. که از آداب حرفه ای به دوره!

حسین.کاظمی
جمعه 20 دی 1392, 00:26 صبح
سلام به دوستان گلم

این فایل مربوط به دستگاه حضور و غیاب شرکتمونو آخر تونستم به دستش بیارم

اینم لینکش
115125

البته اینم بگم که خیلی فایل داشت ولی فک کنم همین هست که مربوط به دستگاه ست.