PDA

View Full Version : درخواست همکاری

Mohammad_dn
یک شنبه 03 آذر 1392, 22:02 عصر
سلام..من برنامه نویس ASP.NET 4 in C# هستم...دنبال یک گرافیست برای شروع کار به صورت شریکی میگردم....برنامه نویسی از من و گرافیک از شما....اگر کسی مایل به همکاریه لطفا اعلام کنه

با تشکر

MDN

e_a_23
دوشنبه 04 آذر 1392, 11:20 صبح
شما دقیقا به طراح نیاز دارید یا گرافیست؟کارهایی مثل طراحی لوگو هم نیاز دارید؟

Mohammad_dn
دوشنبه 04 آذر 1392, 12:19 عصر
من یه طراح قالب میخوام(یعنی ما یه طراح قالب میخوایم)...قالب رو باید به صورت html به ما تحویل بده

refugee
دوشنبه 04 آذر 1392, 12:57 عصر
کاش اطلاعات دقیقتری میدادی .

مثلا شما تنها هستی یا گروه ؟ چه میزان به طراح میرسه و چقد به برنامه نویسی ؟

وظایف طراحی فقط خلق ایده + طراحی گرافیکی + html است ؟ و کار شما دقیقا چیست ؟

و اطلاعات جامع تری از خودتان یا گروهتان بیان کنید .

اخرین نمونه کارم است : ( ولی شرایت کاری را باید بدانم ) در صورت نیاز با ایدی من تماس بگیرید .
http://apelo.ir/demo/quran/quran.jpg

saman_r21
دوشنبه 04 آذر 1392, 13:13 عصر
سلام
من طراح گرافیک وب هستم
میتونم قالب رو به صورت html در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت تحویل بدم

Mohammad_dn
دوشنبه 04 آذر 1392, 13:17 عصر
ما دو نفر برنامه نویس هستیم....20% کل پروژ(درواقع پولی که از مشتری میگیریم)برای طراح خواهد بود....کار همیشگی نیست...هر موقع که کاری به ما بخوره به طراح خبر میدیم...ممکنه طراح 1 قالب بسازه و ما اونو در 5 سایت استفاده کنیم که در این صورت طراح از هر سایت 20 % میگیره(بدون این که دوباره قالب بسازه)....در صورتی که مایل بودید پیام خصوصی بدید

در ضمن ما هردو دانشجو هستیم و هین طور که گفتم کار همیشه نیست.....ما فقط یه نفر رو میخوایم که اگر کاری خورد لنگ طراح قالب نباشیم..

SlowCode
دوشنبه 04 آذر 1392, 13:17 عصر
دوستان فکر نمیکنم اینجا مکان مناسب واسه اینکارها باشه!
بهتره کاربران رو بشناسی بعد به چندتاشون که کارشون خوبه پیام خصوصی بفرستی.
یا از پونیشا و ... استفاده کنی.
یا از قسمت آگهی های سایت استفاده کنی.

در غیر اینصورت فاقد محتوای فنی حساب میشه و حذف میشه:لبخند:

Mohammad_dn
دوشنبه 04 آذر 1392, 13:21 عصر
دستت درد نکنه ممنون که زدی تو حالمون:لبخند: ...آدرس این سایت پونیشا رو میشه بزاری

refugee
دوشنبه 04 آذر 1392, 13:26 عصر
ما دو نفر برنامه نویس هستیم....20% کل پروژ(درواقع پولی که از مشتری میگیریم)برای طراح خواهد بود....کار همیشگی نیست...هر موقع که کاری به ما بخوره به طراح خبر میدیم...ممکنه طراح 1 قالب بسازه و ما اونو در 5 سایت استفاده کنیم که در این صورت طراح از هر سایت 20 % میگیره(بدون این که دوباره قالب بسازه)....در صورتی که مایل بودید پیام خصوصی بدید

در ضمن ما هردو دانشجو هستیم و هین طور که گفتم کار همیشه نیست.....ما فقط یه نفر رو میخوایم که اگر کاری خورد لنگ طراح قالب نباشیم..

چون کار دائم نیست , دلیل برای همکاری شراکت وجود ندارد .

میتونید هر دفعه نیاز به طراحی داشتید با پرداخت حلق الزحمه طراح , طرح گرافیکی مورد نظر را سفارش دهید و تحویل بگیرید .

من در این زمینه میتونم کمکتون کنم . اما نه شراکت ( فقط سفارش ) :

خلق ایده + طراحی گرافیک
تبدیل به xhtml و یا html
در صورت نیاز تبدیل به ریسپانسیو

بابت قیمت هم بایر بررسی شود . میتونید ایدی منو داشته باشید : refugee91

ingenuous67
سه شنبه 05 آذر 1392, 14:17 عصر
سلام بنده مدتی هست که کار طراحی رو شروع کردم. توی سایت تمیاب به آدرس themeyab.com عضو هستم و تم هامو اونجا به فروش میذارم. در کنار طراحی وب کارهای فتوشاپی هم انجام میدم و به این نرم افزار تا حدود زیادی مسلطم. دو تا عکس به عنوان نمونه براتون میذارم: ببخشید قسمت لینک غیرفعال بود مجبور شدم لینک رو مستقیم بذارم. http://s2.picofile.com/file/7896964836/AriazTemplate.jpg http://s2.picofile.com/file/7896974943/mobilekadeh.jpg