PDA

View Full Version : مشکل در آپلود سایت در وردپرس

minaaaa
دوشنبه 04 آذر 1392, 23:05 عصر
سلام.من تازه دارم با وردپرس کار میکنم.میخوام یک سایت طراحی کنم که یک header و فعلا یک گالری عکس داشته باشه.با دریم سایتم را طراحی کردم البته فقط قسمت هدرش راو طبق چیزی که جایی خوندم توی direct admin قسمت wp-content , theme آپلودش کردم. پوسته اش را داخل ورد پرس فعال کردم و تا اینجای کار سایتم را نمایش میده.کارم خیلی غلطه؟ الان توی ورد پرس نمیتونم هیچ چیزی به سابتم اضافه کنم. افزونه گالری nextgen کار نمیکنه!permission ها را هم درست کردم ولی الان بدجوری گیر کردم.فکر میکنم کارم ایراد اساسی داره!! ممنونم

refugee
سه شنبه 05 آذر 1392, 00:29 صبح
سلام ؛

مینا خانم نسبت به تاریخ عضویتتون خیلی عقب هستین ...

اینکه اولا قالب رو طراح معمولا بصورت لوکال اول طراحی میکنه یعنی شما باید وردپرس را محلی نصب کنید . تکمیل که شد روی هاست نصب میکنید .
دوم اینکه طراحی قالب وردپرس یک اصول اولیه دارد که باید بر پایه اون اصول اولیه پیش بروید .
سوم اینکه وقتی شما هنوز تکمیل نکردین و قراره فقط قسمت هدر نمایش داده بشه پس چطور توقع نمایش بقیه چیزا رو دارید ؟

پیشنهاد میکنم سرچ کنید اموزش های طراحی قالب وردپرس را یاد بگیرید . سپس ومپ سرور و یا زمپ سرور را روی کامپیوتر خود نصب کنید و اخرین نسخه وردپرس را دریافت و روی سرور محلی روی کامپیوتر نصب کنید . و در نهایت به ساخت ادامه قالب بپردازید .