PDA

View Full Version : نیازمند برنامه نویس ربات خواندن کد تصویری گوگل

khoshkelcom
سه شنبه 05 آذر 1392, 16:41 عصر
با سلام

بنده نبازمند برنامه نویسی هستم که برام برنامه ای بنویسه که کدهای تصویری گوگل (captcha) رو بخونه و برام توی کادر بنویسه و از اون مرحله من رو رد کنه.

چون تعداد کد تصویری ها بسیار زیاده در طی روز باید این کار انجام بشه.

اگر کسی می تونه برام بنویسه خبرم کنه (+قیمت)

مرسی

2undercover
سه شنبه 05 آذر 1392, 20:41 عصر
اگه قرار بود بشه که Captcha ها اونم Captcha های گوگل رو خوند که کل گوگل زیر سوال می رفت!

dreadful
سه شنبه 05 آذر 1392, 21:43 عصر
بپیچم واستون یا همین جا صرف میکنید ؟! :دی

khoshkelcom
چهارشنبه 06 آذر 1392, 06:11 صبح
پس همونجوری که فکر می کردم نمیشه. (البته به نظر من کار نشد نداره)

خب بریم سراغ آیتم بعدی

من کاری رو توی گوگل دارم انجام می دم که نیاز داره کدهای تصویری زیادی رو بزنم. می خوام حداقل برنامه ای برای بنده نوشته بشه که کل مراحل رو برام اتومات انجام بده و فقط بنده مرحله کد تصویری اون رو بزنم.

اگه کسی می تونه این برنامه تقریباً ساده رو برام بنویسه خبرم کنه.

مرسی

khoshkelcom
چهارشنبه 06 آذر 1392, 11:42 صبح
کسی نیست این برنامه رو برای ما بنویسه و مبلغ بگیره؟

بهزاد علی محمدزاده
چهارشنبه 06 آذر 1392, 14:45 عصر
کسی نیست این برنامه رو برای ما بنویسه و مبلغ بگیره؟ من توی یه مقاله دیدم که گفته بود تیمی در یکی از دانشگاه های دنیا ( نمی دنم MIT ) بود یا دانشگاه دیگه ایی که دارن موفق میشن این کار و انجام بدن . و شما انگار برنامه فاکتوریل داری سفارش میدی ...

دوست من این یه برنامه معمولی نیست که کسی توی یه فروم پولی بگیره و انجامش بده . و اینجا هم ما در مورد Design صحبت می کنیم نه امنیت ...

khoshkelcom
پنج شنبه 07 آذر 1392, 09:10 صبح
من توی یه مقاله دیدم که گفته بود تیمی در یکی از دانشگاه های دنیا ( نمی دنم MIT ) بود یا دانشگاه دیگه ایی که دارن موفق میشن این کار و انجام بدن . و شما انگار برنامه فاکتوریل داری سفارش میدی ...

دوست من این یه برنامه معمولی نیست که کسی توی یه فروم پولی بگیره و انجامش بده . و اینجا هم ما در مورد Design صحبت می کنیم نه امنیت ...

دوست من اگر توجه کنید بنده توی پست بعدی عرض کردم که

پس همونجوری که فکر می کردم نمیشه.

و بعد گفتم

خب بریم سراغ آیتم بعدی

و سپس

من کاری رو توی گوگل دارم انجام می دم که نیاز داره کدهای تصویری زیادی رو بزنم. می خوام حداقل برنامه ای برای بنده نوشته بشه که کل مراحل رو برام اتومات انجام بده و فقط بنده مرحله کد تصویری اون رو بزنم.

اگه کسی می تونه این برنامه تقریباً ساده رو برام بنویسه خبرم کنه.

خب دیگه نیازی نبود شما اون چیزا رو بگید

حالا اگر کسی میتونه این برنامه که سه خط بالاتر توضیح دادم رو برام بنویسه یا علی.

khoshkelcom
شنبه 23 آذر 1392, 21:59 عصر
کسی نمیتونه برنامه مورد نظر رو برام بنویسه؟

(اسپمر گوگل گروپ)

HoseinVig
شنبه 23 آذر 1392, 22:40 عصر
سلام
5 ملیون قیمت پایه.
اگر برای کار ارزش قایلی و مایلی میشینیم در مورد امکاناتش مذاکره میکنیم و ممکنه قیمت پایین بالا بشه... اگرم نمیخوای توی این رنج خرج کنی که هیچ...
خواستی پیام خصوصی بده.

Javidhb
یک شنبه 24 آذر 1392, 00:06 صبح
شما درخواستتون رو اینجا مطرح کنید:
http://ponisha.ir (http://ponisha.ir/)

اینجا انجمن طراحیه و کسی با سمت سرور کار نداره ... حداقل برید توی قسمت php (http://barnamenevis.org/forumdisplay.php?30-PHP)یا ... بپرسید.