PDA

View Full Version : سوال: سورس کد تشخیص محل صدورشناسنامه بر اساس سه رقم اول کد ملی

حسین.کاظمی
سه شنبه 05 آذر 1392, 17:37 عصر
با سلـــــــــــام به دوستام گلم

اینبار یه سوال دیگه هم از خدمت شما استادان دارم و سوالم اینه که تو برنامه ام یه MASKEDTEXTBOXدارم که مربوط به کد ملی هست و میخام بعد از اینکه کاربر کد ملی را وارد کرد به صورت اتوماتیک تو تکست باکس بعدی که به عنوان محل صدور هست را محل صدورشو بنویسه!!!

ممنونم از راهنمایتون

shahryari
سه شنبه 05 آذر 1392, 17:44 عصر
سلام دوست عزیز
من یک کامپوننت نوشته بودم که اینکارو انجام میداد
شما ابتدا باید یک دیتابیس کم حجم xml بسازید و با سه رقم اول رو سلکت کنی و محل صدور مورد نظر رو واکشی بکنی

حسین.کاظمی
سه شنبه 05 آذر 1392, 17:47 عصر
سلام
دوست من طورو خدا این کامپونینت رو بهم میرسونی؛نیاز شدید دارمش

مرسی

mohammadsamadi1377
سه شنبه 05 آذر 1392, 21:34 عصر
این سایت میتونه کمکت کنه
http://codemelli.blogfa.com/post-2.aspx

بقیه ی کاراش به عهده خودت

khokhan
سه شنبه 05 آذر 1392, 23:00 عصر
سلام
دوست من طورو خدا این کامپونینت رو بهم میرسونی؛نیاز شدید دارمش

مرسی
چند وقت پیش یه همچی بانکی رو لازم داشتم , پیدا نشد مجبور شدم خودم بنویسم می گذارمش اینجا تا دوستان استفاده کنند:لبخند:

کاملترین بانک استان و شهر محل اقامت بر اساس سه عدد اول کدملی با sql و نرم افزار تشخیص محل اقامت باز بر اساس 3 عدد اول کدملی اشخاص :لبخند::لبخند:

113256

حسین.کاظمی
چهارشنبه 06 آذر 1392, 17:21 عصر
چند وقت پیش یه همچی بانکی رو لازم داشتم , پیدا نشد مجبور شدم خودم بنویسم می گذارمش اینجا تا دوستان استفاده کنند:لبخند:

کاملترین بانک استان و شهر محل اقامت بر اساس سه عدد اول کدملی با sql و نرم افزار تشخیص محل اقامت باز بر اساس 3 عدد اول کدملی اشخاص :لبخند::لبخند:

113256

خیلــــــــــــــــــــــ ـــی خیلی خیلی ممنونم ازت مشکلمو حل کردی مرسی

mahtab.kamali
پنج شنبه 07 آذر 1392, 19:29 عصر

113256
وقتی بیشتر از 3 عدد توی تکست باکس مربوط به کد ملی وارد می شه همه چیز پاک می شه !! چرا؟؟؟؟