PDA

View Full Version : آیا تعریف حدود 100 تا UserLoginSql سربار ایجاد می کند؟

rahro
سه شنبه 05 آذر 1392, 18:29 عصر
با سلام

در پروژه ای که در حال کدنویسی اون هستم حدود 100 user از طریق اینترنت باید به بانک sql موجود در سیستم سرور Sql وصل شوند تا بتوانند اطلاعات حسابداری را از این بانک واکشی و ذخیره کنند ، در این فکر هستم که به ازای هر کاربر یک UserLoginSql جداگانه ایجاد کنم تا هر کاربر از طریق نرم افزار با این شناسه اس کیو الی که براش ایجاد شده به بانک وصل بشه و با اطلاعات مربوط به خود (از طریق نرم افزاری که تحت بانک sQL نوشتم ) کار کند ، تنها به این دلیل که با دستورات sql به راحتی میتوانم بفهمم چه کاربرانی به بانک اتصال دارند یا آخرین کاری که هرکاربر انجام داده چی هست و ...
به نظر دوستان اینکه هرکاربر از راه دور با USER مخصوص به خودش به بانک وصل بشه بهتره یا کل کاربران با یک user مثلا Sa وصل بشن ، کدوم روش بانک sql رو کمتر درگیر میکنه؟

hamid_hr
پنج شنبه 07 آذر 1392, 11:32 صبح
به نظر دوستان اینکه هرکاربر از راه دور با USER مخصوص به خودش به بانک وصل بشه بهتره یا کل کاربران با یک user مثلا Sa وصل بشن ، کدوم روش بانک sql رو کمتر درگیر میکنه؟

ميشه يكي اينو بگه
منم گير كردم چكار كنم

حمیدرضاصادقیان
پنج شنبه 07 آذر 1392, 17:07 عصر
سلام.
اینکه کلا همه کاربران با یک User به سیستم متصل شوند کاملا اشتباهه. چون نه میتونید دسترسی درستی ایجاد کنید نه میتونید متوجه بشید کی داره چیکار میکنه.
باز اگر برای هرکاربر دسترسی ایجاد کنید و دقیقا مشخص کنید هرکاربری چه سطح دسترسی داره خیلی بهتره.در ضمن سرباری برای SQL Server نداره.در درحال شما 100 تا Connection به SQL Server خواهید داشت چه با یک User چه با 100 تا User مختلف.!