PDA

View Full Version : حقوق یه برنامه نویس C#

Abbas Naghdi
چهارشنبه 06 آذر 1392, 20:58 عصر
سلام بچه ها ..
حداقل و حداکثر حقوق کسی که به زبان C# تسلط داره چیه ؟
یه سیشارپ کار حرفه ای که کار با بانک های اطلاعاتی و تکنولوژی های مربوت + کار با تصاویر و دوربین ها و کار با پورت ها و ... + کار با WPF + ستاپ سازی و گذارش گیری و ...
کلا یه C# کار مسلط !
به نظرتون ماهانه باید چقدر حقوق بگیره و یا ساعتی چقدر ؟

Abbas Naghdi
چهارشنبه 06 آذر 1392, 22:58 عصر
یعنی اینجا تا حالا برنامه نویس C# نداشتیم که استخدام شده باشه !!!

M0TR!X
پنج شنبه 07 آذر 1392, 01:03 صبح
من جاوا کار دیدم تا هفت میلیون.

معمولا کف قیمت 300-400 تومنه سقف خاصی نداره بستگی به شرکت و برنامه نویس داره میتونه تا چند میلیون متفاوت باشه

FastCode
پنج شنبه 07 آذر 1392, 02:19 صبح
من تا ۵ میلیون بیشتر ندیدم.
البته زیاد دنبال مسايل استخدام و کار و اینها نبودم.
۳۰۰ تومن به نظر من دیگه نامردیه.اگر به من باشه کسی رو زیر ۸۰۰ استخدام نمیکنم.هر چقدر هم که طرف بیسواد باشه باید یک مقدار حداقل به عنوان خرج زندگی در بیاره که اعصاب و وقت کافی داشته باشه که روی پروژش فکر کنه.متاسفانه این رو خیلی از شرکتها درک نمیکنند.

Abbas Naghdi
پنج شنبه 07 آذر 1392, 16:19 عصر
خب برای اظافه قیمت و ... چی میگین ؟
یعنی بعد از مثلا 3 ماه چقدر باید بهش اظافه بشه ؟
ساعتی چطور ؟
الان برنامه نویسی حرفه ای در C# ساعتی چنده ؟
و اما البته ... یه شرکت برنامه نویسی باید چه خدماتی به برنامه نویس بده ... مثلا بیمه ... دیگه چی ؟

Fotovati
پنج شنبه 07 آذر 1392, 21:40 عصر
اگه زیر 1 تومن بگیری علافیه ولش کن برو 4 باکس سیگار بگیر و بفروش اگه 0 کیلومتر هم باشی 700 واسه شروع خوبه و باید بتونی با کارت در کمتر از 6 ماه برسونی بالای 1 تومن اگه نتونی یا ندن ولش کن
برای 4-5 سال سابقه و وارد به برنامه نویسی(نه وارد به تولز و کامپوننت!) 1400 تا 1700 خوبه اگه کمی هم تحلیل و معماری بلد باشی 2 تومن و اگه بتونی یک پروژه بزرگ را را 0 تا 100 تحلیل کنی دیاگرام بکشی و پیاده کنی 2.5 تا 3.5 خوبه بیشتر دیگه مال مدیر پروژه است