PDA

View Full Version : فوریسوالی در مورد قرار دادن یک شی مثل panel در جای خاصی از صفحه از طریق کد نویسی

radan63
چهارشنبه 23 فروردین 1385, 16:37 عصر
من یک صفحه دارم شامل یک datagrid , یک panel که داخل آن 10 تا label وجود دارد
در هنگام load اولیه باید datagrid نمایش داده شود و تحت شرایطی این datagrid مخفی شده و آن panel که visible آن false بود نمایش داده شود ولی مشکل من محل قرار گیری این panel برروی صفحه است در هنگام طراحی این panel زیر datagrid قرار گرفته و در هنگام نمایش در قسمت زیر صفحه نمایش داده می شود من می خواهم محل قرار گیری آن درست جا ی datagrid باشد چطوری می توان این کار را با کدنویسی یا هر طوری که می شود انجام داد

nazaninam
چهارشنبه 23 فروردین 1385, 17:19 عصر
داخل یک تیبل قرارش بدید یک تیبل با دوسطر و یک ستون در سطر بالا دیتاگرید رو بگذارید
در سطر پایینی پانل
دقت کنید که برای تیبل hight قرار ندید و همچنین برای سطر هایش

fotrosi
پنج شنبه 24 فروردین 1385, 04:40 صبح
سلام دوست عزیز
برای اینکه یک پنل رو در جای خاصی قرار دهی به صورت مطلق از طریق کدنویسی از روش زیر استفاده کن
panel1.style.add("position","absolute")
panel1.style.add("left","100px")
panel1.style.add("bottom","200px")
به جای
left , bottom
می توانید از
top , right
استفاده کنید.
ولی برای این مورد کافیه که گرید رو هم در یک پنل دیگه بگذاری و بین دو تا پنل که در طراحی زیر هم هستند چیزیی نباشه اون وقت همون طوری می شن که می خوای

mohsen99
جمعه 25 فروردین 1385, 11:16 صبح
چرا از placeholder استفاده نمی کنی؟

roya2002_80
جمعه 25 فروردین 1385, 19:42 عصر
یک جدول با یک سطر و یک ستون ایجاد کنید و ویژگی valign آنرا برابر top قرار دهید. بعد دیتا گرید و پنل را داخل آن قرار دهید. با این کار ویژگی visible هر کدام از کنترلها که false شود کنترل بعدی به بالای جدول می آید.

rezaei manesh
سه شنبه 29 فروردین 1385, 08:14 صبح
سلام
من جدول و سطر و ستون اون رو اجرا کردم اما نمی تونم هیچ کنترلی رو درونش قرار بدم ؟!!!!
در ضمن ویزگی valign هم پیدا نکردم اما این ویزگی رو داره verticalAlign
چکار کنم؟

rezaei manesh
سه شنبه 29 فروردین 1385, 08:18 صبح
سلام
من جدول را با سطر و ستون هایش درست کردم اما هیچ کنترلی رو نمی تونم توش قرار بدم ؟!!!
در ضمن ویژگی valign رو هم پیدا نکردم ویژگی verticalAlign رو تو سطر و ستون هاش بود؟!!!
چکار کنم؟؟؟؟

reza_rad
سه شنبه 29 فروردین 1385, 08:21 صبح
در ضمن ویزگی valign هم پیدا نکردم اما این ویزگی رو داره verticalAlign
چکار کنم؟

valign همون verticalalign هست.

rezaei manesh
سه شنبه 29 فروردین 1385, 08:31 صبح
قسمت اول سوالم پس چی چطوری من یه کنتر مثل دیتا گرید رو توی یه جدول قرار بدم؟