PDA

View Full Version : مبتدی: لطفا درباره این سایت نظر بدین

mehran788
پنج شنبه 07 آذر 1392, 18:50 عصر
سلام خسته نباشید
میشه در باره ظاهر این سایت نظر بدید.
این سایت اولین سایته منه و به عنوان پروژه دانشجویی نوشتم.
البته تو قسمت طراحی اصلا سر رشته ندارم و با فتوشاپ و اینچیزا خوب نمی تونم کار کنم که البته باید تو این زمینه کار کنم. این رو هم که می بینید از یه تمپلیت کمک گرفتم.
www.labtopshops.ir
خیلی ممنون از لطفتون

f_talebi
پنج شنبه 07 آذر 1392, 20:33 عصر
بنظر من فونت رو عوض کنین خیلی بهتره. سایتتون عنوان نداره! گرادیانتی که برا منو گذاشتید وقتی ماوس رومیبریم باعث میشه یکم گزینه ها ناخوانا بشن، رنگشو عوض کنین! رو فوتر هم بیشتر باید کار کنید! البته رنگ هدر هم بنظرم جالب نیست!

DR_borna
پنج شنبه 07 آذر 1392, 21:00 عصر
درود،
به نظر من سایت خوبیه و فونتش هم خوبه ولی اگر یکم روی فوتر و کلا روی قسمت های پایینی صفحتون کار کنید سایت بهتر میشه و اون قسمت "سرچ" رو هم بنظرم بهتره حالت hover رو بردارین و اون قسمت "لینک های سریع" رو وقتی از سمت چپش هم روش بریم رنگش قرمز میشه و باید عرض(width)اون نوشته هارو کم کنین .
و برای بکگراند ها هم به این سایت زیر سر بزنید خیلی کمک میکنه.

noisetexturegenerator.com (http://noisetexturegenerator.com)

anarshia
جمعه 08 آذر 1392, 04:02 صبح
دورد

دوست گرامی

بعنوان کار اول قابل قبول هست. اما چند تا نکته هست که با رعایت اونا همین کار هم بهتر میشه.

اول اینکه چرا اینقدر عکس استفاده شده ؟ منهای تصاویر اسلایدر شما ده تا عکس داری که بعنوان بک گراند و غیره هست. اینها رو میشه با سی اس اس در آورد و حتا نمونه های آماده اینها هست توی نت ... باز هم اگر نیاز دارید به استفاده از تعداد بالای تصاویر به کمک css sprite اونها رو یکی کنید.

دوم رنگ بندی که از مورد اول مهم تره چون که اولین چیزیه که نگاه بازدید کننده رو به خودش جلب می کنه ... به رنگ اصلی سایت تون کاری ندارم ولی دستکم رنگهای دیگه رو سعی کنید با اون مچ کنید. بخصوص در مورد رنگ نوشته ها مثلن اون منو که تقریبن چشم رو آزار میده.

گوشه های گردی که برای اسلایدر و فرم ورود و غیره استفاده شده یکباره با خط صافی که حاشیه بک گراند قسمت اصلی قالبتون هست قطع شده و جلوه خوبی نداره بهتره کمی فضا بهش بدید.
باز یک مقدار هم فضای خالی بین دو تا دایو در نظر بگیرید. بعنوان نمونه الان اون بلوک فرم ورود چسبیده به اسلایدر و در مورد نوشته ها هم در قسمت فوتر چسبیده اند به قست خط جداساز ...

این دو تا نکته رو هم رعایت کنید بد نیست

یک اینکه سعی کنید قالب تون رو ریسپانسیو کنید.
دوم از کدهای css3 & html5 استفاده کنید.

refugee
شنبه 09 آذر 1392, 02:26 صبح
با سلام ؛

من یخورده ادم سخت گیری هستم تو اینجور زمینه ها . هر چند دوستان گلم مشکلاتتون رو گفتن اما یه سری نکات ریز را به عنوان طراح بهتون گوش زد میکنم .

1. نام دامنه : labtopshops.ir اون s اخر فروشگاه مربوط به جمع میشه ؟ و اگر اینطوره فروشگاه های لبتاب معنی نمیده . پس اسم اشتباه انتخاب شده . ( شایدم من اشتباه میکنم )
2. رنگ بندی مربوط به موضوع سایت , رنگ قرمز از دیدگاه روانشناسی اینگونه است (قرمز رنگ عشق و خون است. قرمز رنگ جنگ و جرات و جسارت است. قرمز رنگ نفسانیات و اعلام خطر است و سمبل عشق و تحرک.) فکر نمیکنم ربطی به فروشگاه لبتاب داشته باشه . ( روانشناسی رنگ ها را مطالعه فرمائید )
3. بازم مثل همیشه مشکل .container را مشاهده میکنیم . (قرار دادن تمام اجزا داخل یک دیو اصلی ) صفحه رو زوم کنید,مشاهده میکنید شماره های تماس به سمت چپ کشیده میشوند . * این درست نیست .
4. قسمت هدر : ما فارسی زبان هستیم و از ظاهر قالب مشخصه که rtl است . خب در اینصورت باید طبق دستورات راست به چپ باید لوگو سمت راست و جستجو سمت چپ قرار بگیرد . (جستجو کار نمیکند ظاهرا عکس است . گرافیک و گرد کردن لبه ها خیلی ضعیف است )
5. منو : تا حالا دیدین اتاقی دیوارش مشکلی با خال های صورتی باشه ؟ دوست من پس زمینه قرمز است رنگ فونت هم ابی کمرنگ چشم را اذیت میکند . و کار جالبی نیست . ( مربع گوشه گرد موقع اور تا وقتی موس روی نوشته نرفته انتخاب نمیشه . منظور لینک است . باید موس وقتی روی مربع هم که رفت لینک بشه . )
6. شکل ظاهری اسلایدر میتونست خیلی بهتر از این باشه . احساس نمیکنید یکم افراط در گرد کردن گوشه ها کردین ؟ همه صفحه فقط گردی شده ... اسلایدر از هر طرفش یه چیزی در میاد ... به نظر من جالب نیست .
7. بهتر بود سایدبار را از بادی (main) جدا میکردین یا یکم ترکیب منظم تری بهش میدادین تا اینکه دو تا باکس را جدا از هم تو صفحه قرار دادین .
8. میتونستید تو سایدبار قسمت ( مرا به خاطر بسپار ) از لیبل ها استفاده کنید تو چک باکس ها . تا انتخاب اسان تر شود . و همچنین قسمت رمز عبور را فراموش کردم لینک نیست .
9. باکس بعدی (منوی اصلی ) لینک ها را وقتی موس اور میشه باید پوینتر باشه (علامت دست ) تا فهمیده بشه لینک است .
10 . تو قسمت فوتر : (لینک های سریع) پس زمینه قرمز است وقتی روی لینک موس اور میشه رنگ متن هم قرمز میشه , خودتون بگید واقعا جالبه ؟ اصلا واضح دیده میشه ؟ :|

* این قسمت هم (CopyRight By Hamed Madadi & Hadi Hassan Nezhad)فونتش را کوچکتر کنید و رنگش را به سفید تغییر دهید . اگر فارسی بنویسید به نظرم فرهنگسازی کردین و اصالت را حفظ کردین .

اما در کل برای نمونه کار اولی خوب بود . سعی کنید همیشه توقع تون از خودتون بیشتر از اینا باشه ... شما قادر به ساخت بهتر از این هستید .

( امیر علی انوری )

ateryad
شنبه 09 آذر 1392, 21:57 عصر
سلام دوست عزیز

1- فرم جستجو مشکل داره و با رفتن روی عکس ذره بین، ذره بین محو میشه.
2- لینک ها رنگ مناسبی ندارند و به حالت hover روی اونها انجام نشده.
3-اسلایدشو در زمان عوض شدن عکس حاشیه گرد دارد و لی در هنگام ثابت شدن تیز می شود.
4- فرم ورود و دکمه فرم ورود
5- روی لینک های فوتر باید بیشتر کار شود.
6- copy right رو هم پیشنهاد میکنم سمت چپ و رنگ مناسبی بذارید.
...

برای اولین کار خوب هست دوست عزیز

mehran788
یک شنبه 10 آذر 1392, 09:14 صبح
سلام دوستان. خیلی ممنون بابات نظر هایی که دادین البته خیلی شرمنده که دیر جواب دادم چون سرم تو این چند روز خیلی شلوغ بود.

mehran788
یک شنبه 10 آذر 1392, 09:15 صبح
بنظر من فونت رو عوض کنین خیلی بهتره. سایتتون عنوان نداره! گرادیانتی که برا منو گذاشتید وقتی ماوس رومیبریم باعث میشه یکم گزینه ها ناخوانا بشن، رنگشو عوض کنین! رو فوتر هم بیشتر باید کار کنید! البته رنگ هدر هم بنظرم جالب نیست!

خانم f-talebi خیلی ممنون از نظرتون . درباره فونت من الان چند تا فونت عوض کردم ولی اونیکی ها به نظرم زیاد جالب نشد ولی تو وقت بهتری باید فونت های بیشتری بررسی کنم تا ببینم کدومش بیشتر به سایت میاد . به نظر شما کدوم فونت بهتره؟

mehran788
یک شنبه 10 آذر 1392, 09:16 صبح
درود،
به نظر من سایت خوبیه و فونتش هم خوبه ولی اگر یکم روی فوتر و کلا روی قسمت های پایینی صفحتون کار کنید سایت بهتر میشه و اون قسمت "سرچ" رو هم بنظرم بهتره حالت hover رو بردارین و اون قسمت "لینک های سریع" رو وقتی از سمت چپش هم روش بریم رنگش قرمز میشه و باید عرض(width)اون نوشته هارو کم کنین .
و برای بکگراند ها هم به این سایت زیر سر بزنید خیلی کمک میکنه.

noisetexturegenerator.com (http://noisetexturegenerator.com)

خیلی ممنون جناب DR-borna در مورد سرچ یعنی هاور رو بردارم و ثابت باشه یا این بده عوضش کنم یکی بهترش رو بذارم؟ در مورد اون سایتی هم که گفتین من رفتم ولی هرچی رو گزینه دانلود زدم اتفاقی نیفتاد نمی دونم مشکل از کجاش بود.

mehran788
یک شنبه 10 آذر 1392, 09:18 صبح
دورد

دوست گرامی

بعنوان کار اول قابل قبول هست. اما چند تا نکته هست که با رعایت اونا همین کار هم بهتر میشه.

اول اینکه چرا اینقدر عکس استفاده شده ؟ منهای تصاویر اسلایدر شما ده تا عکس داری که بعنوان بک گراند و غیره هست. اینها رو میشه با سی اس اس در آورد و حتا نمونه های آماده اینها هست توی نت ... باز هم اگر نیاز دارید به استفاده از تعداد بالای تصاویر به کمک css sprite اونها رو یکی کنید.

دوم رنگ بندی که از مورد اول مهم تره چون که اولین چیزیه که نگاه بازدید کننده رو به خودش جلب می کنه ... به رنگ اصلی سایت تون کاری ندارم ولی دستکم رنگهای دیگه رو سعی کنید با اون مچ کنید. بخصوص در مورد رنگ نوشته ها مثلن اون منو که تقریبن چشم رو آزار میده.

گوشه های گردی که برای اسلایدر و فرم ورود و غیره استفاده شده یکباره با خط صافی که حاشیه بک گراند قسمت اصلی قالبتون هست قطع شده و جلوه خوبی نداره بهتره کمی فضا بهش بدید.
باز یک مقدار هم فضای خالی بین دو تا دایو در نظر بگیرید. بعنوان نمونه الان اون بلوک فرم ورود چسبیده به اسلایدر و در مورد نوشته ها هم در قسمت فوتر چسبیده اند به قست خط جداساز ...

این دو تا نکته رو هم رعایت کنید بد نیست

یک اینکه سعی کنید قالب تون رو ریسپانسیو کنید.
دوم از کدهای css3 & html5 استفاده کنید.

خیلی ممنون از لطفتون جناب anarshia . در مورد عکس ها حق با شماست من زیاد از عکس استفاده کردم. ولی باور کن همین الانش هم خیلی بهترش کردم. یه هفته پیش اگه میزدی خیلی بیشتر این طول میکشید وارد سایت بشه چون اولا عکس بیشتر از این بود دوما عکس ها به اندازه واقعی بودن ولی حالا چند تا از عکس ها رو حذف کردم و اون عکس هایی هم که نتونستم حذف کنم عرضش رو برابر یک پیکسل کردم تا تو کلش تکرار شه که خخیلی کمکم کرد. این css sprite رو هم اصلا نمی دونستم چی بود همین الان که گفتین در موردش تحقیق کردم یه چیزایی فهمیدم سعی می کنم ازش استفاده کنم. از اونجایی که وقتم واسه تحویل این پروژه کمه نتونستم اول css رو به صورت کامل بخونم بعد بشینم سایت رو طراحی کنم و مجبور شدم شروع کنم و هر جا مشکلی داشتم از اینترنت کمک بگیرم.

mehran788
یک شنبه 10 آذر 1392, 09:29 صبح
با سلام ؛

من یخورده ادم سخت گیری هستم تو اینجور زمینه ها . هر چند دوستان گلم مشکلاتتون رو گفتن اما یه سری نکات ریز را به عنوان طراح بهتون گوش زد میکنم .

خیلی ممنون جناب انوری. همین سخت گیر بودنتون خیلی کمکم کرد. خیلی چیزا ازتون یاد گرفتم. ممنون

نام دامنه : labtopshops.ir اون s اخر فروشگاه مربوط به جمع میشه ؟ و اگر اینطوره فروشگاه های لبتاب معنی نمیده . پس اسم اشتباه انتخاب شده . ( شایدم من اشتباه میکنم )
در مورد نام دامنه حق با شماست نام دامنه اشتباهه. نام دامنه قبلا www.labtopshop.ir بود و اون s نبود ولی وقتی اون دامنه رو می خریدم دیوانگی کردم و از اسمی که تو شناسنامه ام بود استفاده نکردم:عصبانی++: بعد از اون هم استاد گفت که باید دامنه به نام خودتون باشه منم یه هفته دنبال کار انتقال دامنه افتادم وقتی دیدم نمی تونم از شش هزار تومان گذشتم و یه دامنه دیگه ثبت کردم که یه s اضافه داشت

. رنگ بندی مربوط به موضوع سایت , رنگ قرمز از دیدگاه روانشناسی اینگونه است (قرمز رنگ عشق و خون است. قرمز رنگ جنگ و جرات و جسارت است. قرمز رنگ نفسانیات و اعلام خطر است و سمبل عشق و تحرک.) فکر نمیکنم ربطی به فروشگاه لبتاب داشته باشه . ( روانشناسی رنگ ها را مطالعه فرمائید )
من اصلا در مورد روانشناسی رنگ ها نخونده بودم همین الان در مورد اون هم یکم مطالعه کردم فکر کنم بهتر بود ارغوانی انتخاب می کردم چون نوشته بود نشانگر تجمل و ظرافت و ثروت و اینجور چیزاست از اونجایی هم که لب تاپ خیلی گرون شده فک کنم ربط داشته باشه :لبخندساده:

بازم مثل همیشه مشکل .container را مشاهده میکنیم . (قرار دادن تمام اجزا داخل یک دیو اصلی ) صفحه رو زوم کنید,مشاهده میکنید شماره های تماس به سمت چپ کشیده میشوند . * این درست نیست .
بله دیدم وقتی زوم می کنم کلا به هم میریزه. چیکار کنم درست شه؟ قبلا وقتی دیدم سایت تو یه مانیتور دیگه که بزرگتر بود یک خوب دیده نمی شه مطالب رو کشیدم وسط سایت ولی اینو نمی دونم چیکار کنم.

قسمت هدر : ما فارسی زبان هستیم و از ظاهر قالب مشخصه که rtl است . خب در اینصورت باید طبق دستورات راست به چپ باید لوگو سمت راست و جستجو سمت چپ قرار بگیرد . (جستجو کار نمیکند ظاهرا عکس است . گرافیک و گرد کردن لبه ها خیلی ضعیف است )
جای سرچ و سبد کالا رو هم تعویض می کنم و یادم رفته داخل عکس تکست باکس رو بذارم. ممنون گفتین

مربع گوشه گرد موقع اور تا وقتی موس روی نوشته نرفته انتخاب نمیشهدر این مورد منظورتون رو نفهمیدم کجا رو میگید. تو همه منو ها رو کادر که میری انتخاب میشه

شکل ظاهری اسلایدر میتونست خیلی بهتر از این باشه . احساس نمیکنید یکم افراط در گرد کردن گوشه ها کردین ؟ همه صفحه فقط گردی شده ... اسلایدر از هر طرفش یه چیزی در میاد ... به نظر من جالب نیست .
در مورد اسلایدر هم دنبال یکی بهترش می گردم.

بهتر بود سایدبار را از بادی (main) جدا میکردین یا یکم ترکیب منظم تری بهش میدادین تا اینکه دو تا باکس را جدا از هم تو صفحه قرار دادین .
منظورتون از ساید بار منو های بغلی هست؟ اگه اینه،درست میگین. چشم حتما اینکارو می کنم.

میتونستید تو سایدبار قسمت ( مرا به خاطر بسپار ) از لیبل ها استفاده کنید
اینو بلد نیستم میشه راهنماییم کنید؟

باکس بعدی (منوی اصلی ) لینک ها را وقتی موس اور میشه باید پوینتر باشه (علامت دست ) تا فهمیده بشه لینک است .
این رو هم فعلا بلد نیستم سعی می کنم درستش کنم.

تو قسمت فوتر : (لینک های سریع) پس زمینه قرمز است وقتی روی لینک موس اور میشه رنگ متن هم قرمز میشه , خودتون بگید واقعا جالبه ؟ اصلا واضح دیده میشه ؟ :|
:لبخند: خوب کار اوله دیگه پیش میاد. این رو هم درست می کنم.

خیلی ممنون به خاطر وقتی که گذاشتید و با حوصله بهم جواب دادید.

mehran788
یک شنبه 10 آذر 1392, 09:34 صبح
سلام دوست عزیز

1- فرم جستجو مشکل داره و با رفتن روی عکس ذره بین، ذره بین محو میشه.
2- لینک ها رنگ مناسبی ندارند و به حالت hover روی اونها انجام نشده.
3-اسلایدشو در زمان عوض شدن عکس حاشیه گرد دارد و لی در هنگام ثابت شدن تیز می شود.
4- فرم ورود و دکمه فرم ورود
5- روی لینک های فوتر باید بیشتر کار شود.
6- copy right رو هم پیشنهاد میکنم سمت چپ و رنگ مناسبی بذارید.
...

برای اولین کار خوب هست دوست عزیز

خیلی ممنون جناب ateryad
درمورد ذره بین، اون محو نمی شه فقط نمی دونم چرا یکم دیر لود میشه چون واسه هاور از یه عکس استفاده کردم.
اسلایدر هم می دونم جالب نیست ولی خوبش رو پیدا نکردم هنوز . دنبال یکی بهتر هستم اگه پیدا کردم تعویض می کنم.

شرمنده ولی فرم ورود چه مشکلی داره ؟ این جزو قسمت هایی بود که به نظر خودم خوب شده بود :لبخند: بگبن حتما اصلاح می کنم :لبخندساده:

از شما هم خیلی تشکر می کنم که نظر دادین

mehran788
یک شنبه 10 آذر 1392, 09:37 صبح
دوستان ان شالله بتونم کارهایی که گفتین رو انجام بدم چون وقتم خیلی کمه و باید تقریبا تا یه هفته و خورده ای این سایت رو تموم کنم. سعی می کنم برنامه نویسی سایت رو تموم کنم و تو آخر اگر وقت موند یه تغییرات کلی در ظاهرش انجام بدم.
تا اونجا که می تونم تغییرات رو اعمال می کنم و اونایی که نتونستم رو هم ان شالله تو سایت بعدی از خشت اولش سعی می کنم درست قدم بردارم تا آخر سر این همه اشکال نداشته باشم.

به خاطر وقتی که گذاشتید خیلی ممنون :لبخندساده:

f_talebi
یک شنبه 10 آذر 1392, 11:41 صبح
من فونت B yekan رو ترجیح میدم خودم!برای منو .

mehran788
یک شنبه 10 آذر 1392, 16:53 عصر

خیلی ممنون. امتحانش کردم این هم فونت خوبیه و دید خوبی داره.

mehran788
یک شنبه 10 آذر 1392, 16:57 عصر

خیلی ممنون. امتحانش کردم این هم فونت خوبیه و دید خوبی داره.

refugee
یک شنبه 10 آذر 1392, 20:08 عصر
خیلی ممنون جناب انوری. همین سخت گیر بودنتون خیلی کمکم کرد. خیلی چیزا ازتون یاد گرفتم. ممنون

در مورد نام دامنه حق با شماست نام دامنه اشتباهه. نام دامنه قبلا www.labtopshop.ir بود و اون s نبود ولی وقتی اون دامنه رو می خریدم دیوانگی کردم و از اسمی که تو شناسنامه ام بود استفاده نکردم:عصبانی++: بعد از اون هم استاد گفت که باید دامنه به نام خودتون باشه منم یه هفته دنبال کار انتقال دامنه افتادم وقتی دیدم نمی تونم از شش هزار تومان گذشتم و یه دامنه دیگه ثبت کردم که یه s اضافه داشت

من اصلا در مورد روانشناسی رنگ ها نخونده بودم همین الان در مورد اون هم یکم مطالعه کردم فکر کنم بهتر بود ارغوانی انتخاب می کردم چون نوشته بود نشانگر تجمل و ظرافت و ثروت و اینجور چیزاست از اونجایی هم که لب تاپ خیلی گرون شده فک کنم ربط داشته باشه :لبخندساده:

بله دیدم وقتی زوم می کنم کلا به هم میریزه. چیکار کنم درست شه؟ قبلا وقتی دیدم سایت تو یه مانیتور دیگه که بزرگتر بود یک خوب دیده نمی شه مطالب رو کشیدم وسط سایت ولی اینو نمی دونم چیکار کنم.

تو همون دیو اصلی قرارش بدین تا موقع ای که زوم میشه با همه اجزا بره وسط ...

جای سرچ و سبد کالا رو هم تعویض می کنم و یادم رفته داخل عکس تکست باکس رو بذارم. ممنون گفتین

در این مورد منظورتون رو نفهمیدم کجا رو میگید. تو همه منو ها رو کادر که میری انتخاب میشه

خیر رو کادر که میره اون پس زمینه ظاهر میشه ولی " لینک " نمیشه .. دقت کنید دوباره ...

در مورد اسلایدر هم دنبال یکی بهترش می گردم.

منظورتون از ساید بار منو های بغلی هست؟ اگه اینه،درست میگین. چشم حتما اینکارو می کنم.
بله همون کادر بغل سمت راست .

اینو بلد نیستم میشه راهنماییم کنید؟

استفاده از تک لیبل تو فرم ها نیاز به بلد بودن نمیخواهد . http://www.w3schools.com/tags/tag_label.asp
بوسیله یک ایدی به اینپوت وصل میشود .

این رو هم فعلا بلد نیستم سعی می کنم درستش کنم.

کافیست تو استایلش در سی اس اس ها بنویسید : cursor:pointer;

:لبخند: خوب کار اوله دیگه پیش میاد. این رو هم درست می کنم.

خیلی ممنون به خاطر وقتی که گذاشتید و با حوصله بهم جواب دادید.

قابلی نداشت ...

DR_borna
یک شنبه 10 آذر 1392, 20:45 عصر
خیلی ممنون جناب DR-borna در مورد سرچ یعنی هاور رو بردارم و ثابت باشه یا این بده عوضش کنم یکی بهترش رو بذارم؟ در مورد اون سایتی هم که گفتین من رفتم ولی هرچی رو گزینه دانلود زدم اتفاقی نیفتاد نمی دونم مشکل از کجاش بود.

درودی دوباره،
منظورم از قسمت hover شکل سرچ بود که وقتی روش میرفتیم حالتش عوض میشد ،
اون سایت هم درسته برای منم یه چند باری پیش اومده ولی بعدا که به سایت سر زدم درست شد،
برای انتخاب آیکون ها هم به این سایت زیر سر بزنید کمک میکنه .

http://iconfinder.com
موفق باشید.

mehran788
چهارشنبه 13 آذر 1392, 11:46 صبح
درودی دوباره،
منظورم از قسمت hover شکل سرچ بود که وقتی روش میرفتیم حالتش عوض میشد ،
اون سایت هم درسته برای منم یه چند باری پیش اومده ولی بعدا که به سایت سر زدم درست شد،
برای انتخاب آیکون ها هم به این سایت زیر سر بزنید کمک میکنه .

http://iconfinder.com
موفق باشید.

پس من دوباره واسه دانلود سعی می کنم.
واسه این سایت جدیدی که گفتین هم خیلی ممنون.

mehran788
چهارشنبه 13 آذر 1392, 11:46 صبح
دارم رو سایت کارمی کنم ولی هنوزاپلود نکرد رو سرور . ان شالله وقتی اپلود کنم اینجا میزارم تا باز کمکم کنین
خیلی ممنون از همتون