PDA

View Full Version : کمک در مورد بازی دوز

hosinname
چهارشنبه 23 فروردین 1385, 16:56 عصر
با سلام
دوستم ازمن خواسته که برای او الگوریتم بازی دوز بنویسم من گفتم که در این زمینه چیزی بلد نیستم اما او اصرار کرده که تو میتونی ولی من سعی کردم اما نتونستم لطفا به من کمک کنید تا جلوی او شرمنده نشم و خودم هم از روی آن یچیزایی یاد بگیرم :خجالت:

mohandese_hiclass
دوشنبه 28 فروردین 1385, 10:57 صبح
دوست عزیز شما به تکنیکهای هوش مصنوعی آشنایی دارید زیرا بدون اون تکنیکها کمی سخته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mehrafrooz
دوشنبه 28 فروردین 1385, 12:04 عصر
من یکی دو سال پیش این بازی رو با پاسکال نوشتم . اگه کمک می کنه بفرستم ؟

hosinname
دوشنبه 28 فروردین 1385, 13:47 عصر
من یکی دو سال پیش این بازی رو با پاسکال نوشتم . اگه کمک می کنه بفرستم ؟
اگر شما این کار را برای من انجام بدهید خیلی از شماممنون می شمو قول می دهم اگر شما هم مشکلی داشتید و من بتوانم به شما کمک میکنم: اگر ممکن است این کار را زودتر برای من بفرستید
آدرس ایمیل من: sidhosin@yahoo.comچشمک:

Mehrafrooz
دوشنبه 28 فروردین 1385, 13:52 عصر
می ذارم اینجا تا اگه بقیه دوستان هم لازم داشتند استفاده کنند . اگر تونستید بهترش کنید و چیزهایی بهش اضافه کنید ، اینجا بگذارید تا بقیه هم استفاده کنند .

3258

hosinname
دوشنبه 28 فروردین 1385, 14:59 عصر
از ارسال برنامه بی نهایت متشکرم ::خجالت:

mohandese_hiclass
دوشنبه 28 فروردین 1385, 19:24 عصر
دوست عزیز برنامه شما بازی انسان با انسان یا انسان با رایانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟منظور از سوالتون کدومه؟؟؟؟؟؟؟

Mehrafrooz
دوشنبه 28 فروردین 1385, 19:55 عصر
دوست عزیز برنامه شما بازی انسان با انسان یا انسان با رایانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟منظور از سوالتون کدومه؟؟؟؟؟؟؟

بازی انسان با انسان که چیزی نیست ، نیازی به برنامه هم نداره رو یه صفحه کاغذ هم میشه . مهم بازی انسان با کامپیوتره .
این برنامه ای که گذاشتم ، بازی انسان با کامپیوتره .

k.robot
دوشنبه 28 فروردین 1385, 23:55 عصر
بازی دوز دارای فضای حالت کوچکی طوری که حتی لازم نیست از استراتژی بازی مثل هرس آلفا-بتا استفاده کنی نتیجتا برنامشم خیلی راحته کافیه کل فضای حالت ایجاد کنی بعدش درخت ایجاد شده رو به هدف سوق بدی

mohandese_hiclass
سه شنبه 29 فروردین 1385, 20:22 عصر
بازی انسان با انسان که چیزی نیست ، نیازی به برنامه هم نداره رو یه صفحه کاغذ هم میشه . مهم بازی انسان با کامپیوتره .
این برنامه ای که گذاشتم ، بازی انسان با کامپیوتره .

حق با شماست دوست عزیز من سوالمو کلا اشتباهی پرسیدم من می خواستم بپرسم که رایانه حرکاتش از پیش تععین شده توسط برنامه نویس باشه یا هوشمندی هم داشته باشه

mohandese_hiclass
سه شنبه 29 فروردین 1385, 20:33 عصر
با سلام
دوستم ازمن خواسته که برای او الگوریتم بازی دوز بنویسم من گفتم که در این زمینه چیزی بلد نیستم اما او اصرار کرده که تو میتونی ولی من سعی کردم اما نتونستم لطفا به من کمک کنید تا جلوی او شرمنده نشم و خودم هم از روی آن یچیزایی یاد بگیرم :خجالت:

این pdf شاید به دردتون بخوره

hosinname
چهارشنبه 30 فروردین 1385, 17:06 عصر
با سلام
آقای مهدی مهر افروز چگونه من می توانم این الگوریتم را در پاسکال اجرا کنم آیا من باید تمام آن را در محیط توربو پاسکال 7 بنویسم یا روش دیگری هم هست من را راهنمایی کنید با تشکر:اشتباه:

Mehrafrooz
چهارشنبه 30 فروردین 1385, 17:19 عصر
با سلام
آقای مهدی مهر افروز چگونه من می توانم این الگوریتم را در پاسکال اجرا کنم آیا من باید تمام آن را در محیط توربو پاسکال 7 بنویسم یا روش دیگری هم هست من را راهنمایی کنید با تشکر:اشتباه:

خوب برنامه رو در پاسکال باز کنید و اجراش کنید . مثل بقیه برنامه هایی که در پاسکال نوشته و اجرا میشه .
exe رو هم ضمیمه کردم .

3279

hosinname
شنبه 02 اردیبهشت 1385, 13:54 عصر
با تشکر از ارسال شما
ولی آن را باز نمی کنه تا اجرای آن را ببینم آیا محیط پاسکال من مشکل داره اگر میشه نصب آن را هم بفرست تا اطمینان پیدا کنم راستش من زیاد تو این کارها وارد نیستم چون ما این درس ها را فقط بطور تئوری خواندهایم :خجالت:

Mehrafrooz
شنبه 02 اردیبهشت 1385, 18:57 عصر
با تشکر از ارسال شما
ولی آن را باز نمی کنه تا اجرای آن را ببینم آیا محیط پاسکال من مشکل داره اگر میشه نصب آن را هم بفرست تا اطمینان پیدا کنم راستش من زیاد تو این کارها وارد نیستم چون ما این درس ها را فقط بطور تئوری خواندهایم :خجالت:
در محیط پاسکال از منوی File گزینه Open رو می زنید و در پنجره باز شده به مسیری که فایل رو در اونجا قرار دادید می رید و فایل رو انتخاب می کنید .
این فایل اولی که فرستادم ، سورس برنامس و باز کردن اون مثل باز کردن تمام سورسهای نوشته شده با پاسکاله .
اگر نتونستید ، احتمالا" مشکل از برنامه پاسکالتونه .
موفق باشید.

hosinname
دوشنبه 04 اردیبهشت 1385, 16:24 عصر
با سلام ببخشید دوباره مزاحم میشم من برای اینکه مطمئن شوم توربو پاسکال 7 را از اینترنت دانلود کردم و منوی فایل را باز کرده گزینه openرا زدم وdozeee. rar را تایپ کردم ولی فقط یک صفحه خالی با همین نام را برای من باز کرد چه کار کنم:گریه:

Mehrafrooz
دوشنبه 04 اردیبهشت 1385, 18:54 عصر
دوست عزیز dozeee. rar فایل فشرده شده است . اول با برنامه winrar اونو آنزیپ کنید می بینید که داخلش یک فایل با پسوند pas‌ دیده می شه که اونو باید با پاسکال باز کنید .

RED-C0DE
چهارشنبه 11 بهمن 1385, 20:41 عصر
اگه هنوز لازم داشته باشین اینجا هست (البته در #C)
لینک سورس کد :
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=60464