PDA

View Full Version : سوال: طراحی پایگاه داده برای برنامه حسابداری

amin9750
پنج شنبه 07 آذر 1392, 18:50 عصر
با سلام
برای طراحی یک برنامه حسابداری خوب نیاز به یک دیتابیس سبک و با طراحی حرفه نیاز هست
آیا کسی اینجا هست که نمونه از SQL و پایگاه داده برای حسابداری داشته باشه که بتونه کمک کنه
تشکر خدانگهدار

wallfa
شنبه 09 آذر 1392, 17:10 عصر
اگر برای برنامه های تحت وب هست که من اصلا اینطور برنامه ای ندیدم . به غیر از این هم باشه برنامه حسابداری اطلاعات خاص خودش میگیره باید خودتون طراحی کنید .

behsaa.com
پنج شنبه 28 بهمن 1395, 19:48 عصر
من دو مورد رو میتونم بهتون یاد آوری کنم. چون اگه به همین ترتیب بدون اطلاعات اولیه پیش برید. امکان داره به در بسته بخورید.

- روی big data بسیار تحقیق کنید. چون سیستم های حسابداری امکان داره چندصد سند در روز ثبت بشه توشون و در پایان سال یا دوره مالی. بانک اطلاعاتی بسیار بزرگ و بی استفاده ای داشته باشید.
- حتماً از یک مشاور حسابداری استفاده کنید. در این زمینه نیاز به بسیار بسیار تحقیق دارید. تا بشه از ثبت ها گزارشات حسابداری درستی رو خارج کرد و موضوع به این سادگی نیست. مگر اینکه حسابداری بسیار ساده و پیش پا افتاده ای رو بخواین کار کنید.

موفق باشید.

behsaa.com
پنج شنبه 28 بهمن 1395, 19:53 عصر
البته سخت بود اما درست شده. نمونه های زیادی توی اینترنت سرچ کنید. می تونید ببینید. برای مشاهده ساختار بانک میشه از بک آپ های بانک اطلاعاتی نرم افزارهای تحت ویندوز هم استفاده کرد. البته اگر خوانایی لازم رو داشته باشن.