PDA

View Full Version : سوال: مشکل دریافت تماس با KDTeleTools

RahmanAmiriSh
جمعه 08 آذر 1392, 08:32 صبح
سلام دستان بزرگ ...
من مشغول نوشتن ی برنامه هستم که یک خط رو کنترل میکنه ، به تماسها جواب می ده و پیغام کاربر رو ضبط می کنه ، خوب مشکل اینجاست که موقع زنگ خوردن تماس رو دریافت نمی کنه :ناراحت:
هرکاریش می کنم نمیشه ، مودمم از نوع Data\Fax\Voice\speakerphon و ساخت شرکت Intel هستش ، اما نمی دونم چشه ....؟:متفکر:
دوستان عزیز خواهشا کمک کنن ، اینم بگن که توخاصیت CallStat با استفاده از CsRing سعی کردم تعداد زنگ خوردن هارو که توParam1 قرار می گیره رو با مقدار یه Edit مقایسه کنم و در صورت برابری به تماس پاسخ بدم ، اما تلفن حتی زنگ هم نمی خوره ....!!!!!

Valadi
جمعه 08 آذر 1392, 16:43 عصر
مشكل شما از مودمه

RahmanAmiriSh
یک شنبه 10 آذر 1392, 17:24 عصر
حدس ميزنم،ولي ميشه ي نوع مودم روبهم معرفي كني؟

Mask
یک شنبه 10 آذر 1392, 19:33 عصر
برای چنین اموری بهترین مودم یا ابزاری که من میشناسم مودم سورن ساخت بچه های مشهد هست.
لینک سایتشون هم اینه. (http://sorren.ir/)

Valadi
دوشنبه 11 آذر 1392, 07:33 صبح
پيشنهاد مي كنم از اين مودم هايي كه داخلي ميسازند استفاده نكنيد
بر حسب تجربه كاري با اين مودم ها گير و گور زياد داره و اذيت مي كنه اما مودمي كه در kdtel كامل سازگاره چند سال پيش 30 تومن بود كه واقعا عالي بود سازگاري 100 درصد داره و پورت Usb

Mask
دوشنبه 11 آذر 1392, 13:31 عصر
پيشنهاد مي كنم از اين مودم هايي كه داخلي ميسازند استفاده نكنيد
بر حسب تجربه كاري با اين مودم ها گير و گور زياد داره و اذيت مي كنه اما مودمي كه در kdtel كامل سازگاره چند سال پيش 30 تومن بود كه واقعا عالي بود سازگاري 100 درصد داره و پورت Usb
من ازش استفاده کردم و راضی بودم.
آخه فقط سازگاری مودم با kdtell نیست که . مودمی باید خریداری بشه که با کلیه خطوط DTMF,FSK کار کنه.

RahmanAmiriSh
پنج شنبه 14 آذر 1392, 21:50 عصر
دست همه دوستان درد نکنه ، خیلی خیلی خیلی ممنون ، بزارین ی جور دیگه بگم ، چطوری باید مطمئن بشم مودمی که می خرم جوابگوی کارم هست یانه؟

Vahid.Shatery
جمعه 15 آذر 1392, 12:31 عصر
سلام
مودم Micronet
مودم Zoltrix 3 Chip

من خودم برای مشتریان شرکت از این مودم ها استفاده می کنم. برای تلفن گویا و اپراتوری خودکار.

RahmanAmiriSh
سه شنبه 19 آذر 1392, 18:27 عصر
بسیار ممنون