PDA

View Full Version : دسترسی به stored procedure و جداول دیتابیس در صورتی که phpmy admin باز نمیشه

sarapepors
شنبه 09 آذر 1392, 16:46 عصر
سلام دوستان امروز در حین کار وقتی sqlserver 2008 رو نصب کردم متوجه شدم که xamp قسمت apachi , mysqli اصلا strat نمیشه و من بدون این که اکسپورت بپیرم از دیتابیسم xamp رو انیستال کردم بعد متوجه شدم و system restore کردم فایل ها ی پاک شده xamp برگشت ولی هر کار میکنم نمیتونم mysql رو اجرا کنم و phpmy admin رو بهش دسترسی ندارم مشکلم اینه که اصلا نمیدونم چطور باید به اون همه sp که نوشتم دسترسی داشته باشم پوشه data رو دارم و دیتابیسم هم توش هست که فقط جداول رو نمایش میده حالا پیشنهاد دوستان چی هست
کمک کنید لطفا خیلی برا کوئری ها وقت گذاشته بودم
از مدیر محترم بخش خواهش میکنم که این تایپیک رو حذف نکنن من این تایپیک رو در قسمت mysql هم گذاشتم اما فکر کردم اونجا خیلی خلوت باشه و کسی جواب نده ، ممنون

wallfa
شنبه 09 آذر 1392, 17:08 عصر
موردی نبوده شما ترسیدی زدی همه نابود کردی . باید یادت باشه این دوتا با هم روی پورت ها مشکل دارند یعنی از یک پورت استفاده می کنند .

حالا تنها کاری که نیاز انجام بدی باید بری داخل درایوی که xmap نصب کردی و بعد بری جایی که مای اسکیوال نصب شده یه پوشه مخصوص به خودش داره .
مثال توی سیستم من ومپ نصبه مسیرم اینه
c:/wamp/bin/mysql/version mysql mored nazar /

توی این پوشه یه پوشه به نام date داری که همه دیتابیس هات درونشه ! کافیه که فقط محتویات داخل اون کپی کنید .
و بعد سرور مورد نظر نصب کنید و اینها دوباره جای خودش بریزید .

البته پیشنهاد میکنم
همه اطلاعات مای اسکیوال کپی کنید و بعد از دوباره نصب کردن اون سر جای خودش بریزید . این کار با تست میشه به دست آورد

sarapepors
شنبه 09 آذر 1392, 17:27 عصر
من این کار رو کردم یعنی همه اطلاعات پوشه mysql رو کپی کردم و بعد از نصب مجدد اون رو با پوشه تازه نصب شده جایگزین کردم فایده نداشت اصلا به هم ریخت استارت هم نمیشه ! چ کنم یعنی همه رو از اول بنویسم!

MMSHFE
شنبه 09 آذر 1392, 21:25 عصر
جای نگرانی نداره. اولین کاری که باید انجام بدین اینه که سرویس SQL Server رو Stop کنید و بعد، مطمئن بشین که سرویس MySQL درحال اجرا نباشه. حالا کل پوشه MySQL قبلی که کپی پشتیبانی دارین رو جای پوشه جدید کپی کنید و بعد سرویس MySQL رو اجرا کنید. قاعدتاً باید تنظیمات قبلی شناسایی بشه. اگه نشد، اطلاعات TeamViewer رو پیام خصوصی کنید ببینیم میشه کاری کرد یا نه.

sarapepors
یک شنبه 10 آذر 1392, 17:23 عصر
با سلام و تشکر، من روی یه سیستم دیگه همون نسخه از xamp رو نصب کردم بعد پوشه mysql رو جایگزین این پوشه mysql جدید کردم با این کار اصلا نه apchi و نه phpmyadmin اجرا نمیشه ، خوشبختانه فقط به ساختار دیتابیس و پروسیجر ها نیاز داشتم و دیتا برام اهمیت نداشت جداول رو روی یه سیستم دیگه داشتم اما sp ها رو مجددا نوشتم