PDA

View Full Version : مبتدی: مشکل در اجرای برنامه در فرم login

mortezasar
شنبه 09 آذر 1392, 18:47 عصر
سلام دوستان من یه برنامه نوشتم تو سیستم خودم مشکل نداره اما تو سیستم دیگه که اس کیو ال اکسپرس نصبه این خطا رو میده
113365

esafb52
شنبه 09 آذر 1392, 19:41 عصر
شما کدتون رو هم بذارین احتمالا از کانکشن هست؟!

mortezasar
شنبه 09 آذر 1392, 19:48 عصر
سلام کانکشن رو لوکال تعریف کردم
اینم کد :

SqlConnection conn = new SqlConnection("Data Source=(local);Initial Catalog=MY_LOCK;Integrated Security=True");

mthreat.info
شنبه 09 آذر 1392, 20:27 عصر
سلام کانکشن رو لوکال تعریف کردم
اینم کد :

SqlConnection conn = new SqlConnection("Data Source=(local);Initial Catalog=MY_LOCK;Integrated Security=True");

Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\yourdb.mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True

این طوری تغییرش بدید احتمالا درست میشه

esafb52
شنبه 09 آذر 1392, 22:34 عصر
بانک رو چطور و در چه محیطی ساختین؟اگه در ویژوال استدیو ساختین از روش بالا استفاده کنین

dashkeyvan
یک شنبه 10 آذر 1392, 05:58 صبح
بله دوستمون راست میگن اگه بانک رو در خوده و یژوال ساختید میتونید سورس رو در سیستم دیگه ای ران کنید به شرطی که دو فایل دیتا بیس رو در پوشه bin یا release بگذارید و بعد از این کانکشن استرینگ استفاده کنید
در اونجا که نوشتم (local) بسته به ویِژالی هست که روش اجرا میشه مثلا ماله من اینه

(LocalDB)\v11.0

ولی معمولا همون لوکال هستش از مسیر زیر میتونی ماله خودتو ببینی دلیل اینکه باید لوکال باشه یعنی دیتا بیس رو رو همون سیستم بخونه حالا اسم سیستم میخواد هرچی باشه

tools/database tools/data connection

113375

@"Data Source=(Local);AttachDbFilename =|datadirectory|\db_mkfeenet.mdf;Integrated Security = true";

اما اگه میخوای از نسخه اصلیه sql استفاده کنی راهی به ذهنم نمیرسه فقط میتونی خروجی بگیری بعد در سیستم دیگه ای ازش استفاده کنی البته باید کانکشنت رو هم تغییر بدی اگه دوسداشتی بگو بزارم نوع کانکشنش رو ولی از ماله ویيوال استفاده کنی هیچ مشکلی نخواهی داشت