PDA

View Full Version : سوال: کمک در خصوص نوشتن برنامه برای ورود اطلاعات با یک حالت خاص

amirreza33
یک شنبه 10 آذر 1392, 11:55 صبح
سلام دوستان من دارم یک برنامه مینویسم در یک قسمت از برنامه باید اطلاعات مثلا دانشجو وارد شه من دو دیتا بیس برای روز کلاس هفت عدد فیلد رو قرار دادم مثلا روز کلاس یک روز کلاس دو و ... اما میخوام داخل فرمم مجبور نباشم هفت عدد جای خالی برای روز کلاسش قرار بدم میخوام اولین کادر نشون داده بشه اعد مثلا اگه داخلش نوشت دوشنبه کادر بعد ظاهر شه اگه کار بعدی رو پر کرد بعدش کادر بعدش ظاهر شه تا آخر و میخوام سایز فرمم کوچیک باشه یعنی تکس باکس های ورود اطلاعات در یک جعبه دیگه باشن که اسکرول بخورن راهنماییم کنید.

amirreza33
یک شنبه 10 آذر 1392, 11:56 صبح
سلام دوستان من دارم یک برنامه مینویسم در یک قسمت از برنامه باید اطلاعات مثلا دانشجو وارد شه من تو دیتا بیس برای روز کلاس هفت عدد فیلد رو قرار دادم مثلا روز کلاس یک روز کلاس دو و ... اما میخوام داخل فرمم مجبور نباشم هفت عدد جای خالی برای روز کلاسش قرار بدم میخوام اولین کادر نشون داده بشه اعد مثلا اگه داخلش نوشت دوشنبه کادر بعد ظاهر شه اگه کار بعدی رو پر کرد بعدش کادر بعدش ظاهر شه تا آخر و میخوام سایز فرمم کوچیک باشه یعنی تکس باکس های ورود اطلاعات در یک جعبه دیگه باشن که اسکرول بخورن راهنماییم کنید