PDA

View Full Version : مشکل ارسال پیامک از لوکال

nsco_nsco
دوشنبه 11 آذر 1392, 10:27 صبح
سبلم دوستان من در سایت به راحتی پیامک ارسال می کنم اما در لوکال نمی تونم ارسال بکنم با ومپ تست زدم نمیشه ارور می دهد باید چ کار کنم ممنون میشوم راهنمایی کنید با تشکر

MMSHFE
دوشنبه 11 آذر 1392, 10:29 صبح
کد؟ اطلاعات تست؟ URL سایت سامانه پیامک؟ از شما که با سابقه هستین بعیده اینجور سؤال پرسیدن!

nsco_nsco
دوشنبه 11 آذر 1392, 10:32 صبح
سلام با عرض پوزش م شکل فعال سازی داشتم در ومپ این کدش هست

ini_set("soap.wsdl_cache_enabled", "0");
try {
$client = new SoapClient("http://www.321sms.ir/post/send.asmx?wsdl");
$parameters['username'] = "***";
$parameters['password'] = "***";
$parameters['from'] = "100010001000";
$parameters['to'] = array("****");
$parameters['text'] =iconv($encoding, 'UTF-8//TRANSLIT',"با سلام ");
$parameters['isflash'] =false; //true;
$parameters['udh'] = "";
$parameters['recId'] = array(0);
$parameters['status'] = 0x0;
echo $client->GetCredit(array("username"=>"wsdemo","password"=>"wsdemo"))->GetCreditResult;
echo $client->SendSms($parameters)->SendSmsResult;
echo $status;
} catch (SoapFault $ex) {
echo $ex->faultstring;
}

MMSHFE
دوشنبه 11 آذر 1392, 10:36 صبح
اول اینکه دستور GetCredit رو حذف کنید چون ضروری نیست. دوم، چه خطایی دریافت میکنید؟

nsco_nsco
دوشنبه 11 آذر 1392, 10:39 صبح
این ارور

Fatal error: Class 'SoapClient' not found in C:\wamp\www\sms\index.php on line 10

nsco_nsco
دوشنبه 11 آذر 1392, 10:40 صبح
کمی هم جستجو کردم این رو گفته بودن تغییر بده extension=php_soap.dll اما باز هم مشکل پا برجاست .

MMSHFE
دوشنبه 11 آذر 1392, 11:18 صبح
اکستنشن SOAP روی لوکال هاست شما غیرفعاله. توی پوشه C:\wamp\bin\php\ext ببینید php_soap.dll رو دارین یا نه. اگه نبود، دانلود کنید و اونجا بگذارین و بعد، دستور extension=php_soap.dll رو توی php.ini پیدا کنید و ; اولش رو حذف کنید و Apache رو Restart کنید.

nsco_nsco
دوشنبه 11 آذر 1392, 11:28 صبح
سلام این پوشه اصلا نبود ساختم و بعد دی ال الش رو گرفتم و در اون پوشه ریختم تمام این ها هم در پی اچ پی ای ان ای تعویض کردم به این ادرس ها ولی هنوز درست نشود ریستارت هم کردم C:\wamp\bin\apache\apache2.2.8\bin\php.ini
C:\wamp\bin\php\php5.2.6\phpForApache.ini ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

nsco_nsco
دوشنبه 11 آذر 1392, 11:36 صبح
سلام به غیر از این مشکل در لوکال وقتی در هاست تست می زنم متن انگلیسی باشه می فرسته و قشنگ دریافت می کنیم اما زمانی که متن فارسی باشه با اینکه یونیکد اعمال شده میگه فرستاده شده اما چیزی دریافت نمی شود ممنون میشوم سر این ماجرا هم راهنمایی کنید با تشکر

MMSHFE
دوشنبه 11 آذر 1392, 12:43 عصر
فایلتون رو با کدگذاری UTF-8 without BOM ذخیره کنید و بجای encoding$ بنویسید 'UTF-8'

MMSHFE
دوشنبه 11 آذر 1392, 12:44 عصر
اگه ممکنه TeamViewer بدین (پیام خصوصی) تا به سیستمتون وصل بشم و مشکل رو رفع کنیم.

nsco_nsco
دوشنبه 11 آذر 1392, 16:47 عصر
سلام واقعا ممنون هستم برای کمکتون مسئله یونیکد که تعویض کردم درست شد یادم بود چند سال پیش تو یه پروژه همین مسئله ارسال بود که یک جایی باید یه چیزی فعال می کردیم حالا یهو یادم افتاد گفتم اینجا بگم شاید دوستانی هم بعدا بخوان استفاده کنن اما این مشکل بهش بر بخورن باید در قسمت کنار ساعت ومپ را چپ کلیک کنن به قسمت پی اچ پی برن و بعد به قسمت extensions بعد به دونبال php_soap بگردنند و تیکش بزنن به همین سادگی مشکلشون حل میشه بازم ممنونم از همه شما دوستان لطف کردید باتشکر از همه شما .