PDA

View Full Version : سوال: مشکل در مرتب شدن ستون های گرید پس از دوباره فراخوانی شدن اطلاعات در گرید

systam
دوشنبه 11 آذر 1392, 23:51 عصر
سلام
طبق ابن عکس
http://www.uppic.com/do.php?img=103598
اطلاعات و به راحتی من در تکس ها نمایش میده
زمانی که اطلاعات رو در بانک ذخیره میکنم و برای نمایش فرد اضافه شده به بانک در گرید ویو نمایش بدم مشکل داره انگار ستون ها رو جابه جا میکنه ؟
من یک ستون در گرید از نوع دکمه رو به صورت دستی ایجاد کردن
بعد ستون حذف میادمیشه اولین ستون که کلاً تنظیمات من رو بهم میرزه
عکس نمونه
http://www.uppic.com/do.php?img=103595

کد لود کردن اطلاعات و نمایش دادن آنهادر گرید :
Try
Dim ds As New DataSet
Dim bs As New BindingSource
Dim dta As New SqlDataAdapter("select * from hoviat ", "Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\Database.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True")
ds.Clear()
dta.Fill(ds, "hoviat")
bs.DataSource = ds
bs.DataMember = "hoviat"
DataGridView1.AutoGenerateColumns = True
DataGridView1.DataSource = bs
Catch ex As Exception
MsgBox(ex)
End Try

دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید

یا علی

behrooz69
سه شنبه 12 آذر 1392, 00:35 صبح
دوست من واسه نمایش تو گرید ویو نیاز به نوشتن کد نیست از ویزارد گرید استفاده کن تا بتونی ببینی چه خبره .
شما به ما بگو با چی اصلا سرچ می کنی داده هاتو ؟؟

behrooz69
سه شنبه 12 آذر 1392, 00:51 صبح
شما وقتی اطلاعاتت ثبت می کنی و به صورت کدی اومدی اطلاعاتو خودی دکمه و کلمه حذف تو گرید ویوت هم به عنوان رشه ذخیره می شه تو تیبل اداپتر و sql ت . و واسه فراخونیش رشته ها رو اشتباه فراخوانی میکنه . برنامشو بذار اوکی کنم واست .
یا دکمه بذار و به صورت کد داده هاتو فراخوانی کن و اونارو نسبت بده به تکس باکس هات .

systam
سه شنبه 12 آذر 1392, 23:55 عصر
سلام داش بهروز
یکی من کلاً با ویزاد ها مخالفم دوست کار رو فقط با کد نویسی جلو ببرم
سرچ برای داده ها ندارم زمانی که سطری رو از گرید انتخاب میکنیم اطلاعات نمایش میده داخل گرید
نمونه کد : txt_name.Text = (DataGridView1.CurrentRow.Cells(0).Value.ToString)
برنامه مشکل نداره طبق عکس دومی زمانی اطلاعات برای یک بار در بانک ذخیره میشه و فراخوانی مجدد اطلاعات از بانک گرید اطلاعاتش بهم میریزه

behrooz69
چهارشنبه 13 آذر 1392, 00:16 صبح
خو دوست من اگه کد دوست داری با کد نویسی اینکارو کن . هر شخص یه کد مشخصی داره طبق برنامت و با اون سرچ کن و تو تکس بات هات نشون بده اینجوری هم بهتره ، هم مطمعا ، هم جوریه که خودت دوست داری و هم جواب درست و بی مشکل می گیری.
با Select ، Sql اینکارو انجام بده . مشکلت حل میشه اگه هم می خوای بگو کداشو بفرستم واست .