PDA

View Full Version : مباحث مهم برنامه نویسی #C

Pioneers
پنج شنبه 24 فروردین 1385, 09:35 صبح
سلام به همه دوستان.:قلب:

من یه برنامه نویس تازه وارد در .NET هستم و میخوام با #C کار کنم ولی نمی دونم کدام مباحث رو باید بدونم. معمولا هم از Documentation خود NET استفاده می کنم که خیلی گسترده و گیج کننده:گیج: است. ممنون میشم اگه سر فصلهای مهم برای برنامه نویسی حرفه ای رو برای من و امثال من بنویسید.:تشویق:

omid_Ahmadi
جمعه 25 فروردین 1385, 06:23 صبح
اول باید یه کتاب مبتدی در مورد C# بخونید. در طول همون کتاب معمولا با انواع مختلف برنامه نویسی و مباحثی که وجود داره به صورت مبتدی آشنا میشید و کم کم خودتون می فهمید که باید چه مباحثی رو بخونید. فکر کنم از کتاب های WROX شروع کنید خوب باشه، چون این انتشارات کتابهای خیلی خوبی داره.

ramin_rp
شنبه 26 فروردین 1385, 19:37 عصر
سلام

من هم پیشنهاد میکنم اگه انگلیسیت عالی نیست اول از کتاب فارسی شروع کن

ahmad28615
یک شنبه 27 فروردین 1385, 15:18 عصر
دوست عزیز!
سلام
اگر بخواهی فقط از کتاب استفاده کنی ممکنه چیز زیادی دستگیرت نشه . به نظر من اگر بتونی در کلاسهاش شرکت کنی خیلی بهتره.

Pioneers
شنبه 02 اردیبهشت 1385, 09:10 صبح
از اینکه جواب دادین ممنونم اما من کتابهای MCSD مایکوسافت رو خوندم. بد نسیت ولی خیلی از بحثهایی که در VS6.0 نبود رو کم توضیح داده. مثلا استفاده از کلاسهای Traceو غیره. برای همین فکر کردم ابتدا بهتره بدونم کدوم مباحث جدید لازم و ضروری هستند سپس دنبال یادگیری اونها باشم.

در ضمن این کتابها رو هم اگه در سایت نیست تا بذارم...
1-Developing win based application with C# and VB
2-Developing web based application with C# and VB
3-XML Web Service...
4-Analysing Requirements and defining solutions...

ممنون

بابک زواری
شنبه 02 اردیبهشت 1385, 11:55 صبح
هر کتابی که میخواهید آدرس بدید فقط در بخش مربوطه وگرنه پاک میشن

omid_Ahmadi
شنبه 02 اردیبهشت 1385, 21:06 عصر
هر کتابی که میخواهید آدرس بدید فقط در بخش مربوطه وگرنه پاک میشن

جناب زواری شمشیر رو از رو بستید ها:شیطان: (شوخی کردم:چشمک: )

اما من کتابهای MCSD مایکوسافت رو خوندم

اوون کتابها اصلا برای یه فرد مبتدی توصیه نمیشه، حتی برای یه فرد حرفه ای هم به درد نمی خوره. اوون کتابها بیشتر برای کسایی خوبه که می خوان خودشون رو واسه امتحانهای مایکروسافت آماده کنن خوبه. پس بهتره کتابهای دیگه ای رو برای یاد گرفتن انتخاب کنید.

در ضمن خیلی ممنون، یه سری به تاپیک مربوط به e-book های این سایت بزنید میبینید که همه ی این کتابها رو به همراه کلی کتاب دیگه داره.

موفق باشید.