PDA

View Full Version : نحوی ایجاد صفحه جدید

korosh00
سه شنبه 12 آذر 1392, 11:01 صبح
سلام
من نحوی ساخت صفحه جدید را می دانم .
ولی مثل اینکه این ساخت صفحه من همونی نیست که میخوام . چرا؟
چون در سایتی که از یکی از شرکت ها خریدم هر وقت صفحه جدید می سازم هیچ صفحه ای در هاست نیست و من حدود 200 صفحه ساخته باشم فقط همان صفحات اصلی که خود طراح سایت از اول ساخته بوده هست . پس چطور این سایت صفحه می سازه . در مطالب دوستان دیدم که میگن اطلاعات یک صفحه را در رشته ای می گذاریم و غیره .
حالا من می خوام صفحه به سایتم اضافه کنم و اطلاعات هم در آن بنویسم چکار کنم . بعد تازه این صفحه را به منو هم می خوام ارتباط بدم .
ممنون

korosh00
جمعه 15 آذر 1392, 15:03 عصر
لطفا دوستان این سوال را بررسی کنند . ممنون

Kamarian.Reza
شنبه 16 آذر 1392, 00:04 صبح
دوست عزیز، لطفا سوالتون رو واضح‌تر بیان کنید

General-Xenon
شنبه 16 آذر 1392, 07:52 صبح
سلام
من نحوی ساخت صفحه جدید را می دانم .
ولی مثل اینکه این ساخت صفحه من همونی نیست که میخوام . چرا؟
چون در سایتی که از یکی از شرکت ها خریدم هر وقت صفحه جدید می سازم هیچ صفحه ای در هاست نیست و من حدود 200 صفحه ساخته باشم فقط همان صفحات اصلی که خود طراح سایت از اول ساخته بوده هست . پس چطور این سایت صفحه می سازه . در مطالب دوستان دیدم که میگن اطلاعات یک صفحه را در رشته ای می گذاریم و غیره .
حالا من می خوام صفحه به سایتم اضافه کنم و اطلاعات هم در آن بنویسم چکار کنم . بعد تازه این صفحه را به منو هم می خوام ارتباط بدم .
ممنون

سلام وقت بخیر . این بر میگرده به مدیریت محتوا ، طراح سایتی که شما باهاش سر کار داشتی اومده صفحاتی که میسازی رو در قالب HTML و با فوت فن های URL Rewrite در بانک ذخیره کرده . زمانی که شما مسیر یک Page رو درخواست میدی میاد با استفاده از یک Page واسطه مثلا(Page.aspx?q=product/1) بررسی میکنه و اطلاعات مربوط به Product و با استفاده از (Prop) مثلا مقدار (1) اقدام به فراخوانی صفحه و اطلاعاتش میکنه.
در اصل شما این صفحه رو درخواست دادی : http://www.domain.com/product/1 ولی اون فوت و فن مهمه و Page واسطه... البته خودت اینو فکر کنم بلد بودی اما اگر هم نمی دونستی من توضیح دادم که چرا در هاست Page نیست...
موفق باشی

alimobe
جمعه 11 بهمن 1392, 11:42 صبح
انو همون یک صفحه هست فقط مطالب عوض میشه که شما فکر میکنید 200 صفحه داره
این کار حجم رو خیلی کم میکنه