PDA

View Full Version : سوال: تغییر نام دادن پروژه VB.Net

nnshokry
جمعه 15 آذر 1392, 18:41 عصر
سلام دوستان من یک پروژه دارم که میخوام با یک نام دیگه ذخیره کنم . همانطور که دوستان میدانند VB.Net گزینه Save as را نداره، راهی هست که پروژمو با یک اسم دیگه دخیره و Publish کنم؟ چون میخوام همین پروژه را با اسم " شهری " و با ندکی تغییرات با اسم " روستایی " داشته باشم ولی الآن یکیشونو که نصب میکنم دیگه اجازه نصب دومی را نمیده ، به دلیل اینکه پروژه شون همنام بوده و با همون نام Publish شده اند. دوستان لطف کنید راهنمایی کنید

nnshokry
شنبه 16 آذر 1392, 22:53 عصر
سلام دوستان من یک پروژه دارم که میخوام با یک نام دیگه ذخیره کنم . همانطور که دوستان میدانند VB.Net گزینه Save as را نداره، راهی هست که پروژمو با یک اسم دیگه دخیره و Publish کنم؟ چون میخوام همین پروژه را با اسم " شهری " و با ندکی تغییرات با اسم " روستایی " داشته باشم ولی الآن یکیشونو که نصب میکنم دیگه اجازه نصب دومی را نمیده ، به دلیل اینکه پروژه شون همنام بوده و با همون نام Publish شده اند. دوستان لطف کنید راهنمایی کنید

واقعا کسی نیست به این سوالم جواب بده ؟؟؟ حتی یک راهنمایی هم نشدیم ولی ناامید نمیشم فردا هم منتظرم

alinaser0412
یک شنبه 17 آذر 1392, 01:27 صبح
سلام
چرا نمی تونی اسم پروژه را تغییر بدی پروژه را باز کن توی پنجره (soloution explorer) بر روی پروژه راست کلیک کن نام اش را تغییر بده بعد هم از تغییراتت save می خواهد انجام بده تغییر می کنه!؟

nnshokry
یک شنبه 17 آذر 1392, 19:25 عصر
سلام
چرا نمی تونی اسم پروژه را تغییر بدی پروژه را باز کن توی پنجره (soloution explorer) بر روی پروژه راست کلیک کن نام اش را تغییر بده بعد هم از تغییراتت save می خواهد انجام بده تغییر می کنه!؟

ممنون از راهنماییتون ولی من این کار رو کردم ولی بازهم مشکلم حل نشد میخوام کل پروژه اسمش عوض بشه و بتونم با یک اسم دیگه publish کنم و کنار همدیگه دوتا پروژه را نصب کنم ولی اینجوری نمیشه. درحقیقت اسم Assembly پروژه عوض نشده.

Hossis
یک شنبه 17 آذر 1392, 19:29 عصر
بهترین راه اینه که یک پروژه دیگه ایجاد کنید، فرم اون پروژه رو حذف کرده و تمام فرم ها و ماژول ها و ریسورسهای پروژه قبلی رو بهش ایمپورت کنید.
من همیشه همین کار رو می کنم خصوصا وقتی تنظیمات پروژه به هم می ریزه.

nnshokry
یک شنبه 17 آذر 1392, 20:59 عصر
بهترین راه اینه که یک پروژه دیگه ایجاد کنید، فرم اون پروژه رو حذف کرده و تمام فرم ها و ماژول ها و ریسورسهای پروژه قبلی رو بهش ایمپورت کنید.
من همیشه همین کار رو می کنم خصوصا وقتی تنظیمات پروژه به هم می ریزه.

ممنونم که راهنمایی کردید معلم من از اول تا آخرش همین دوستانی بودن که تو فروما لطف میکنن و یک کتاب VB.Net و این راه حلی هم که فرمودین رو سعی کردم که انجام بدم ولی نتونستم لطف میکنید و بیشتر راهنمایی کنید؟

Hossis
سه شنبه 19 آذر 1392, 08:16 صبح
خب بگید کجای کار به مشکل برخورد تا راهنمایی کنیم؟؟
ظاهرا بعد از ایمپورت، برخی خطاها در پروژه رخ داده که میشه اونها رو برطرف کرد.