PDA

View Full Version : سرعت خیلی پایین AVD

vahidak64
دوشنبه 18 آذر 1392, 00:31 صبح
سرعت avd خیلی پایینه
کسی جایگزین بهتر سراغ داره؟
البته Genymotion هستش ولی نسخه رایگانش ظاهرا فقط برا استفاده شخصی باید باشه نه تجاری(تو قسمت قراردادش تقریبا همچین چیزی نوشته بود)

shs1377
دوشنبه 18 آذر 1392, 00:51 صبح
از برنامه genymotion استفاده کن که هم خیلی سریع هم امکانات خوبی داره

برای دریافت برنامه به بخش دانلود برید و بعد ثبت نام کنید بعد میتونید دانلود کنید
البته برای استفاده باید کامپیوترتون خیلی قدیمی نباشه

لینک (http://www.genymotion.com/)

mfaridi
دوشنبه 18 آذر 1392, 00:54 صبح
برنامه بلو استاک هم سرعت خوبی رو داره

vahidak64
دوشنبه 18 آذر 1392, 03:19 صبح
بلواستک مث اینکه فقط برا ویندوز و مکه.من از اوبونتو استفاده میکنم.گشتم ولی چیز خاصی پیدا نکردم.
راستی من فایل ایزوی اندرویدو با ویرچوال باکس نصب کردم ولی نمیدونم چطور میشه با ایکلیپس ارتباطش داد.

abbasalim
دوشنبه 18 آذر 1392, 08:20 صبح
داخل اوبونتو (کلا لینوکس) که سرعت شبیه ساز انصافا خیلی خوبه شما رزولیشین صفحه شبیه ساز رو بزار روی سایز های کوچیک مثل 320*240 اینا بعد روون رووون کار میکنه من حتی تبلت رو هم تو اوبونتو شبیه ساز کردم سرعتش خوب بود ولی ویندوز واقعا افتضاحه سرعتش

mohsen22
دوشنبه 18 آذر 1392, 23:23 عصر
از برنامه genymotion استفاده کن که هم خیلی سریع هم امکانات خوبی داره

برای دریافت برنامه به بخش دانلود برید و بعد ثبت نام کنید بعد میتونید دانلود کنید
البته برای استفاده باید کامپیوترتون خیلی قدیمی نباشه

لینک (http://www.genymotion.com/)

شما اگر داونلود کردید می تونید جای اپ کنید؟ مرسی

shs1377
سه شنبه 19 آذر 1392, 00:42 صبح
شما اگر داونلود کردید می تونید جای اپ کنید؟ مرسی

شما مشکلتون برای دانلود از خود سایتش چیه؟ متاسفانه به علت حجمی حدود 120 مگ ( فکر کنم ) امکان آپلود ندارم ولی خوب مشکلتون رو بگید شاید تونستم کمکی بکنم

mohsen22
سه شنبه 19 آذر 1392, 21:06 عصر
وای عحب انقلابی .... کلی سر ذوق اومدم با این امولاتور.. سرعتش که محشره..

mohsen22
جمعه 22 آذر 1392, 08:41 صبح
سه چهار روزی ور رفتم با این اینترنت لعنتی.. اما ارزششو داشت... محشره.... اقا هرکی سوال داره بپرسه ... در خدمتم

javadaskari
شنبه 23 آذر 1392, 19:04 عصر
سرعت avd خیلی پایینه
کسی جایگزین بهتر سراغ داره؟
البته Genymotion هستش ولی نسخه رایگانش ظاهرا فقط برا استفاده شخصی باید باشه نه تجاری(تو قسمت قراردادش تقریبا همچین چیزی نوشته بود)

ینی چی که نسخه رایگانش ظاهرا فقط برا استفاده شخصی!!! شما بعد از اینکه برنامه رو با genymotion چک و تست کردی فایل apk رو میدی بیرون. اصلا genymotion رو چه جوری استفاده ی تجاری میکنی؟

mohsen22
شنبه 23 آذر 1392, 20:02 عصر
خب اینجا (https://shop.genymotion.com/index.php?controller=order-opc)که تفاوت نسخه های پولی و رایگان رو گفته!

vahidak64
شنبه 23 آذر 1392, 20:55 عصر
ینی چی که نسخه رایگانش ظاهرا فقط برا استفاده شخصی!!! شما بعد از اینکه برنامه رو با genymotion چک و تست کردی فایل apk رو میدی بیرون. اصلا genymotion رو چه جوری استفاده ی تجاری میکنی؟

آخه زبان من خوب نیس برا همین گفتم ظاهرا.خود سایتش گفته نسخه رایگان :

This license is granted to the end user only and exclusively in connection with personal use, the end user is an individual, and not a professional, who downloads the application for personal and private needs, excluding commercial and professional environment.

آخرش نوشته نسخه رایگان برا استفاده تجاری و حرفه ای نیس
ینی اگه میخوای یه اپلیکیشن برا فروش بسازی نباید از نسخه رایگان جنی موشن برا ساخت اون اپلیکیشن استفاده کنی
و همچنین نباید جنی موشنو به کسی دیگه بدی.-individual & private-ینی نباید شیر کنی.(البته باز میگم ترجمه من دقیق نیس)

mohsen22
یک شنبه 15 دی 1392, 22:09 عصر
این تاپیک رو اوردم بالا واسه دوستمون که سوال مشابه رو بدون سرچ مطرح کرد!

ashkufaraz
جمعه 27 تیر 1393, 19:20 عصر
genymotion یک پلاگین می ده برای eclipse ولی هنگام help/add new software خطا می ده؟راه حل چیه؟

slr560
جمعه 27 تیر 1393, 21:45 عصر
از تن تاک استفاده کنید سرعتتون میره بالا :لبخند:

واسه اینکه باید به چیز پی ان وصل باشی

saeed_g21
جمعه 27 تیر 1393, 22:27 عصر
بهترین روش برای تست و دیباگ برنامه استفاده از دستگاه واقعی هست