PDA

View Full Version : دعوت از کاربران این اتاق گفتگو به دوستی

mohammadreza0123
دوشنبه 18 آذر 1392, 05:26 صبح
سلام دوستان

اول از همه بگم خیلی ممنون از شماهایی که در این قضا هستید و به کمک همدیگه ر پیشرفت علم کامپیوتر در زمینه نرم افزاری کمک می کنید

من محمدرضا جوینی (joveini) هستم
دانشجوی مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

از همه شمایی که در زمینه طراحی سایت با PHP و Jquery , و JavaScript و html و Css بر اساس پایگاه داده تا حدودی مهارت کسب کردید و پروژه های مختلف نوشتید صادقانه و با نهایت ادب چه دختر و چه پسر برای دوستی بیشتر در محیط یاهو مسنجر دعوت به عمل می آورم

چون به نظرم یکی از ایرادات سایت چت آنلاین با کاربراست

بالاخره در یه زمان خاص آدم نیاز به کمک داره

ممکنه تا جوابشو بگیره طول بکشه یا جوابشو گرفت موفق به انجام نشه و مشکلاتی داشته باشه

به همین دلیل از خانوم ها و آقایون تقریبا مسلط به مواردی که بالا گفتم هستند دعوت به دوستی بیشتر در محیط یاهو مسنجر می کنم

joveini224@yahoo.com

منتظر پیاماتون و ادد کردناتون هستمااااااااااااااااااااا ااااااااااااا
خواهشا ادد کردید یه پیام بدید و بگید در چه زمینه میتونیم به همدیگه کمک کنیم

tuytoosh
دوشنبه 18 آذر 1392, 17:23 عصر
آقا بخخدا راس میگه...
منم یه مبتدی تو زمینه phpام

ی موقع سر ی چیز گیر میکنم میام پست میذارم هی ریلود میکنم کسی جواب نمیده

امیدوارم مسئولین عزیز سایت یه چت واسه سایت بذارن

آی دی اسکایپ من اینه live:hamidhaghdoost
اینم یاهو tuytoosh
لطف کنید ادم کنید. خیلی به کمکتون نیاز دارم.

بهزاد علی محمدزاده
دوشنبه 18 آذر 1392, 19:56 عصر
سلام . ما تا وقتی که سوال و نحوه پرسیدنش رو درک نکنیم هیچ وقت نمی تونیم با هم ارتباط خوب و موثری داشته باشیم . منظورم از ما همه کاربران هستیم نه دوستانی که اینجا پست گذاشتن .

پاسخ دادن به سوالات و اشکالات برنامه نویسی خیلی سخته حداقل در فروم های ما واقعا مشکل شده . چون سوال کننده ها برخورد درستی با مشکلاتشون ندارند . من کاربرانی رو می بینم که از فروم های خودمون رفتن و مثلا در Stackoverflow داره پاسخ میده . چون اینجا دیگه عاجز شده از سوالات احمقانه . ببخشید که این واژه رو بکار می برم چون اصطلاح بهتری براش پیدا نمی کنم !

طرف میگه ببخشید این رابطه در دیتابیس چطوریه ؟ شما هم خیال می کنید که فقط یه ابهام براش پیش اومده و نمی دونید که خانه از پایبست اشکال داره . و میاید جواب میدین ... باز هم می پرسه حالا جدولش چطور میشه ؟! جدول رو براش طراحی هم که می کنی ... می پرسه ببخشید حالا کویری این چطور میشه ؟!!!!!!!!!!!! باز هم که براش کدها رو که بنویسی سوال می پرسه ببخشید میشه این کدها رو توضیح بدی ؟

خب چه جوابی میشه به این سوالات داد ؟ این چه برنامه نویس خوشحال و بیکاریه که بشینه یه بعد از ظهر درگیر Join یه آدمی باشه که یه سرچ نمی تونه بکنه ؟ و کاری که داره انجام میده بنیه اش اینقدر درش ضعیفه که شرح دادن کدها هم باز براش مبهمه ...

وبلاگ رادمان رو ببیند . یه پست در این زمینه داده (http://weblog.radmanitd.com/index.php/archives/1291)... کلا سری به وبلاگش بزنید ببیند که اصلا اینجا چه ارتباطی به پروژه دانشجویی داره ؟ اما کلی درخواست جزوه ! مقاله ! پروژه از همین وبلاگ میشه که طرف مدیر شرکت هست و مطلب می نویسه .

تا یه خطا دریافت می کنه میاد تاپیک بزنه !!! اصلا برطرف کردن خطاهای برنامه کار طبیعی و روزانه برنامه نویس هاست . شما فیلم آموزش آقای شهرکی رو نگاه کن . چقدر با خطا مواجه میشه و بعد برطرف می کنه ... قرار باشه برای هر کدامش یه تاپیک بزنه که نمیشه !!!

شاید بشه گفت 90 درصد از سوالات پاسخش با جستجو بدست میاد ... پس چرا خیلی ها اینقدر سوال کم می پرسن و بیشتر جواب میدن ؟ چون راهنماها رو می خونن ... سرچ بلد هستند ... استقامت می کنن رو مساله و بالاخره حلش می کنن .

بهزاد علی محمدزاده
دوشنبه 18 آذر 1392, 20:10 عصر
ارتباط من با دوست برنامه نویس باید در این حوزه ها باشه : منابع پیشنهادی شما چیه ؟ (‌فیلم . کتاب و ... )‌ من می خوام با تکنولوژی که شما کار می کنید کار کنم آیا در پروژه هاتون نیازهای شما رو برطرف می کنه ؟ اهدافی رو برای خودم دارم تدوین می کنم به نظر شما کدام ها در اولویت هستند؟ ... کدام ها اولویت کمتری دارند ؟ من در شی گرایی ضعیف هستم به نظر شما چه کارهای می تونم انجام بدم برای درک شی گرایی ؟

این سوالات خوبه که از دوست پرسیده بشه و بهترین ها رو انتخاب کنی به عنوان پاسخ های خوب ... اما اینکه من فلان خط error دارم اصلا طرف رو از هرچی سوال و جوابه زده می کنی . کی دوست داره خطاهای تو رو برطرف کنه ؟ ( نه اینکه هیچ سوالی در این زمینه ها نداریم ! چرا هست ... و منظور از اینجا خطاهای سطحی که با کمی صبر و حوصله برطرف میشن ... اما مشکلاتی هم در طول کار پیش میاد که واقعا نیاز هست که از کسی بپرسید )

در جامعه ها مجازی انواع صفحات و گروه های برنامه نویسی رو که جستجو می کنیم پر شده از سوالات دانشجویی ! سطحی ! و افرادی که هیچ نشانه هایی از کامپیوتریست بودن در اونها نمی بینید ! ... رغبت نمی کنی در هیچ کدامش عضو بشی .