PDA

View Full Version : سوال: کار با چندين فرم در ویژوال فاکس پرو

hmgjob
دوشنبه 18 آذر 1392, 08:25 صبح
سلام
من نیاز به یک نمونه کار کوچک دارم که یک فرم اصلی باشه و چند فرم دیگه به وسیله دکمه هایی درون این فرم اصلی باز بشوند طوری که از اون مستقل نباشند. البته من مبتدی هستم ولی اگه دوستان لطف کنند و یک نمونه کار ارائه فرمایند فکر کنم بتونم یاد بگیرم.

سعید20
دوشنبه 18 آذر 1392, 08:48 صبح
با form set میتوانید این کار را انجام دهید با درمنوی فرم creat form set انجام دهید

hmgjob
سه شنبه 19 آذر 1392, 04:38 صبح
اگه امکان داشته باشه لطف کنید بیشتر توضیح بدید و اگه ممکنه یک نمونه کوچک هم جهت درک بهتر کار ارائه فرمایید. با تشکر

سعید20
سه شنبه 19 آذر 1392, 09:00 صبح
وقتی یک فرم برای ایجاد باز است در قسمت منوه های بالا یک پد به نام فورم نیز وجود دارد که در داخل آن یک آیتم به نام کریت فورم ست موجود است با زدن آن آیتم ادنیوفرم فعال میشود و با انتخاب آن یک فرم جدید ایجاد میگردد در ضمن میتوانید تعداد فرم ها را بازدن مجدد آن زیاد کنید .درموقع اجرا باید این فرم ها هاید و با زدن دگمه های طراحی شده از حالت هاید خارج شوند و نمایش داده شوند در ضمن یک ابجکت به نام فورم ست در لیست آبجکتها اضافه شده

hmgjob
سه شنبه 19 آذر 1392, 15:33 عصر
آقا پیامها رو چک بفرمایید.

سعید20
پنج شنبه 21 آذر 1392, 10:49 صبح
با عرض پوزش پیامتان را نتوانستم باز کنم اگه میشه یک بار دیگه ارسال فرمایید

hmgjob
یک شنبه 08 دی 1392, 07:04 صبح
آقا چطور میشه دقیقا فرم ست هایی رو که روی فرم اصلی باز می شوند در یک جای خاص از صفحه باز بشوند؟

rghanbarpour
یک شنبه 11 خرداد 1393, 17:29 عصر
با سلام خدمت شما
سوالی از حضور شما داشتم که ممنون میشم اگر پاسخ بدید
در هنگام برنامه نویسی در ویژوال فاکس پرو پنجره ی گزارش طراحی شد و اجرا می شود مشکل اینجاست که هنگام مشاهده گزارش حروف و نوشته ها بر روی خطوط قرار می گیرد و این مشکل هنگام چاپ بر روی کاغذ صحیح است حالا برای اینکه در هنگام مشاهده این مشکل وجود نداشته باشد چه دستوری می بایست داده شود؟
واقعا ممنون میشم اگر راهنماییم کنید