PDA

View Full Version : سوال: قیمت پروژه آموزشگاه؟

firoozi90
دوشنبه 18 آذر 1392, 09:51 صبح
سلام دوستان
من یه پروژه بهم پیشنهاد شده واسه یا آموزشگاه
که کارش ثبت نام دانشجو و صدور کارت شناسایی برای اون ها و تولید کارنامه و برنامه هفتگی
محاسبه شهریه بصورت نقد و اقساط و تخفیف
ثبت اساتید و ساعات کلاسی اونا و ...
چنین پروژه ای را با امکانات جانبی حدودا چقدر قیمت بزنم؟
لطفا راهنمایی کنید

drDBase
دوشنبه 18 آذر 1392, 12:10 عصر
جزئيات كامل بگو تا قيمتش رو بگم

firoozi90
دوشنبه 18 آذر 1392, 13:11 عصر
جزئيات كامل بگو تا قيمتش رو بگم
فعلا در همین حد که گفتم
قرار شده حدود مبلغو بگم بعد جزئیاتشو بگیرم

drDBase
دوشنبه 18 آذر 1392, 14:30 عصر
فعلا در همین حد که گفتم
قرار شده حدود مبلغو بگم بعد جزئیاتشو بگیرم
اگر اين كارو انجام بدي به خودت ظلم كردي
اول جزئيات بعد قيمت
اين قانون كاره
نرم افزار مي نويسي سيب زميني كه نمي فروشي

drDBase
دوشنبه 18 آذر 1392, 14:33 عصر
توجيه اشون كن كه براي قيمت دادن نرم افزار نياز به جزئيات كامله
اما در همين حد زير 1 تومان صحبت نكن و بگو كه با افزايش در درخواستهاي اونا قيمت هم افزايش پيدا ميكنه
به نظرت اونا يه تومان رو قبول مي كنن ازت؟
اگر ازت بخوان كه برنامه كلاسها و اساتيد به صورت اتوماتيك توسط نرم افزار ايجاد بشه فيمت رو ببر بالاي 3 تومان البته اگه بتوني انجامش بدي

firoozi90
دوشنبه 18 آذر 1392, 15:14 عصر
به نظرت بالا نیست؟

drDBase
دوشنبه 18 آذر 1392, 16:05 عصر
به نظرت بالا نیست؟
پايين هم هست!
4 تا پيرهن بيشتر ازت پاره كردم ميدونم كه ميگم.
چند وقته برنامه نويسي؟
همين پروژه رو من انجام دادم
كاري كه من انجامش دادم 160 تا فرم و گزارش داشت
يه اتوماسيون كامل بود. قيمتت رو نيار پايين. يه چيزي مي دونم كه ميگم.

plus
دوشنبه 18 آذر 1392, 16:08 عصر
به نظرت بالا نیست؟
پایین هم هست؛ کسی که نرم افزار اختصاصی میخواد باید پول خوبی بده...البته شاید بتونه از نرم افزارهای آماده که برای این کار طراحی شده استفاده کنه با قیمت خیلی پایین تر...

firoozi90
دوشنبه 18 آذر 1392, 16:10 عصر
پايين هم هست!
4 تا پيرهن بيشتر ازت پاره كردم ميدونم كه ميگم.
چند وقته برنامه نويسي؟
همين پروژه رو من انجام دادم
كاري كه من انجامش دادم 160 تا فرم و گزارش داشت
يه اتوماسيون كامل بود. قيمتت رو نيار پايين. يه چيزي مي دونم كه ميگم.

البته
به طور در آمد زا یک سالی هست و بلکه بیشتر
میدونی توی شهر ما از این پول ها نمی دن

drDBase
دوشنبه 18 آذر 1392, 16:13 عصر
مال كدوم شهري؟
in address yahoo male mane ,add kon va baham chat kon ta behet bgam chetour bahashoun kar kon
peyman_shahkar@yahoo.com

drDBase
دوشنبه 18 آذر 1392, 16:15 عصر
پس يه نرم افزار با همون امكانات كه گفتي حداكثر با 30 تا فرم و گزارش بهشون بده با 700 تا 800 تومان ولي زير بار زمانبندي اتوماتيك كلاسها و اساتيد نرو كه كار بقيه برنامه نويس هارو خراب ميكني
بعدا كه امكانات ديگه خواستن كم كم ازشون پول بگير و نرم افزار رو كامل ترش كن
مشتريا رو عادت بده كه بهتر پول بدن
مردم ما متاسفانه بد عادت شدن دنبال اينن كه از آدم كار مفتي بكشن

Direlap
دوشنبه 18 آذر 1392, 16:53 عصر
اینم در نظر داشته باشین که
نرم افزارهای آماده ای هم هستن که خیلی بیشتر از امکاناتی که گفتین رو دارن مثل پیام کوتاه و حضور و غیاب و حسابداری آموزشگاه و ... که قیمتشون هم بیشتر از 500 تومن نیست.
مشتریتون کافیه بدونه که همچین نرم افزار آماه ای وجود داره و ازتون درخواست میکنه تا براش اینو بنویسین اگه از 500 تومن بیشتر قیمت بدین تقاضاش رو پس میگیره و میره سراغ همون نرم افزاری که گفتم.
این یه اصله که مشتری به بودجه خودش فکر میکنه و به اینم فکر نمیکنه که اگه درخواست بده براش بنویسن باید بیشتر هزینه کنه.

firoozi90
سه شنبه 19 آذر 1392, 06:44 صبح
اینم در نظر داشته باشین که
نرم افزارهای آماده ای هم هستن که خیلی بیشتر از امکاناتی که گفتین رو دارن مثل پیام کوتاه و حضور و غیاب و حسابداری آموزشگاه و ... که قیمتشون هم بیشتر از 500 تومن نیست.
مشتریتون کافیه بدونه که همچین نرم افزار آماه ای وجود داره و ازتون درخواست میکنه تا براش اینو بنویسین اگه از 500 تومن بیشتر قیمت بدین تقاضاش رو پس میگیره و میره سراغ همون نرم افزاری که گفتم.
این یه اصله که مشتری به بودجه خودش فکر میکنه و به اینم فکر نمیکنه که اگه درخواست بده براش بنویسن باید بیشتر هزینه کنه.

خب البته اون نرم افزار یه نرم افزار عمومی هستش و سفارشی نیست.ممکنه مطابق با سلیقه مشتری نباشه

Direlap
چهارشنبه 20 آذر 1392, 01:09 صبح
خب البته اون نرم افزار یه نرم افزار عمومی هستش و سفارشی نیست.ممکنه مطابق با سلیقه مشتری نباشه

مطمئنا اگه مشتری پی به وجود نرم افزاری که گفتم ببره حاضره سلیقه خودشو فدای قیمت نرم افزار کنه. و با این فکر که هر طرحی باشه فقط کارمو راه بندازه خودشو راضی میکنه.
اگه اینطوری نبود حاضره هر قیمتی که شما گفتین رو پرداخت کنه که همچین آدمایی به ندرت پیدا میشن!