PDA

View Full Version : سوال در باره ی ممبرشیپ

Mohammad_dn
دوشنبه 18 آذر 1392, 19:29 عصر
سلام...میشه درمورد ممبرشیپ یه توضیح بدین؟اصلا چیکار میکنه؟چه مزایایی داره؟چه معایبی داره؟

parvizwpf
دوشنبه 18 آذر 1392, 20:04 عصر
در واقع همون سیستم مدیریت ورود کابران هست. امکانات خوبی داره. حتی بتونی خودت پیاده سازی کنی که دیگه نور عل نوره.

Mohammad_dn
دوشنبه 18 آذر 1392, 20:13 عصر
من برای ثبت نام و ورود کاربران از ابزار های خود asp استفاده نکردم...در واقع عملیات ثبت نام(رمزنگاری,ثبت اطلاعات) رو خودم انجام دادم...و هر موقع که به اطلاعات نیاز داشتم مستقیما اطلاعات رو از بانک واکشی کردم....همچنین برای پنل ادمین هم چند کاربر(مثلا:x1,x2,x3...) در web.config مشخص کردم تا فقط این یوزر ها به قسمت ادمین دسترسی داشته باشن...آیا به نظرتون این کار درسته؟مشکلی نداره؟

parvizwpf
دوشنبه 18 آذر 1392, 20:33 عصر
ممبرشیپ بهتره چون امنیت کنترل شده توش. و قابلیتهای بیشتری داره.

mohammad kafiyan
سه شنبه 19 آذر 1392, 00:44 صبح
میشه نمونه کدها را بگذارید تا ببینیم برای Authorized user,authentication در واقع بعد از لاگین کردن کاربر نحوه ی دسترسی ها به چه صورت است و این از چه جداولی استفاده کردید برای membership

Fartaj
سه شنبه 19 آذر 1392, 01:26 صبح
یه سر به این لین بزن
http://aspro.ir/#/asp-net-2/%d8%b3%db%8c%d8%b3%d8%aa%d9%85-%d8%a7%d8%ad%d8%b1%d8%a7%d8%b2-%d9%87%d9%88%db%8c%d8%aa-%d8%af%d8%b1-asp-net4-0-%d9%85%d9%82%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa%db%8c

mohammad kafiyan
سه شنبه 19 آذر 1392, 17:05 عصر
من برای ثبت نام و ورود کاربران از ابزار های خود asp استفاده نکردم...در واقع عملیات ثبت نام(رمزنگاری,ثبت اطلاعات) رو خودم انجام دادم...و هر موقع که به اطلاعات نیاز داشتم مستقیما اطلاعات رو از بانک واکشی کردم....همچنین برای پنل ادمین هم چند کاربر(مثلا:x1,x2,x3...) در web.config مشخص کردم تا فقط این یوزر ها به قسمت ادمین دسترسی داشته باشن...آیا به نظرتون این کار درسته؟مشکلی نداره؟

میشه نمونه کدها را بگذارید تا ببینیم برای Authorized user,authentication در واقع بعد از لاگین کردن کاربر نحوه ی دسترسی ها به چه صورت است و این از چه جداولی استفاده کردید برای membership

i.RB92
چهارشنبه 20 آذر 1392, 08:23 صبح
بهترین کار همینه، منم از همین روش استفاده میکنم.

Kamarian.Reza
پنج شنبه 21 آذر 1392, 02:16 صبح
بهترین شیوه ایجاد دسترسی‌های مختلف به کاربران، استفاده از روش Role Provider‌ هستش
اما Role Provider خود .Net ، مشکلات زیادی رو ایجاد می‌کنه که به نظر شخص خودم، ارزش استفاده رو نداره

اگه مایل به استفاده از Role Provider هستید، بایستی خودتون یک کلاس از Role Provider دات نت مشتق کرده و شخصی سازیش کنید
اگه دوست دارید، توی همین تاپیک بگید که راهنماییتون کنم

mohammad kafiyan
جمعه 22 آذر 1392, 00:13 صبح
اگه دوست دارید، توی همین تاپیک بگید که راهنماییتون کنم

منتظریم تا function هایی که نیاز به مشتق گیری و تغییرات دارد را به ترتیب جلو ببریم فقط در حد گفته و حرف نباشه

Kamarian.Reza
شنبه 23 آذر 1392, 09:57 صبح
توضیحات لازم رو آماده کردم، ولی نمیتونم Attach کنم...کسی خبر نداره مشکل از کجاست ؟!

mohammad kafiyan
یک شنبه 24 آذر 1392, 01:02 صبح
توضیحات لازم رو آماده کردم، ولی نمیتونم Attach کنم...کسی خبر نداره مشکل از کجاست ؟!

چه پیغامی می دهد؟؟؟