PDA

View Full Version : نصب اسکیوال 2008 نسخه 32 یا 64

Hossis
سه شنبه 19 آذر 1392, 07:52 صبح
من یک نرم افزاری نوشتم که به فایل اتچ شده اسکیوال متصل شده و روی بانک اطلاعاتی اون کار می کنه
مشکل اینه که وقتی نرم افزار رو روی ویندوز هشت اجرا می کنم (با این که اسکیوال 2008 رو نصب کردم)کار نمی کنه و خطای زیر رو میده (البته من نسخه 32 بیتی اسکیوال نصب کردم و ویندوز، 64 بیتی هستش)
مفهوم این خطا چیه؟؟

A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: SQL Network Interfaces, error: 26 - Error Locating Server/Instance Specified)

behrooz69
شنبه 23 آذر 1392, 00:42 صبح
دوست من حرفت خیلی عجیبه ویندوزت 64 بیتیه و sql server 32bit رو نصب کردی ؟؟؟ بگو چجوری تا ماهم نصب کنیم . این امکان پذیر نیست .

حالا جواب سوالت : شما sql server 2008 همون نصخه ای که رو سیستم خودت نصب کردی رو روی سیستم مقصد نصب کن .
اررورتم میگه که به صورت صحیح به دیتابیست وصل نمیشه . یعنی شما یا Attach رو بد کردی یا کدات مشکل داره . بفرست برنامتو چک شه دوباره می فرستیم واستون .

یا حق

behrooz69
شنبه 23 آذر 1392, 00:43 صبح
اگه هم دیتابیست خالیه یعنی دیتاهای تو دیتابیسی که تو خونه کار کردی رو نمیخوای توش بریزی یا اطلاعات توش مهم نیستن از Script استفاده کن اگه بلد نیستی بگو بهت بگم شاید رفع شه مشکلت .

یا حق