PDA

View Full Version : مجهول بودن مودم !!

mahin_n
سه شنبه 19 آذر 1392, 09:00 صبح
بچه ها من همیشه تو این مورد گیج میزنم ! الان یدونه مودم داریم مثلن از نوع کابلی که چند پورته هست بعد چجوری تبدیل میشه به روتر یا سوییچ ؟ اصن کدومشونه؟ :خجالت:
مثلن هر وقت به مخابرات زنگ میزنم وقتی اتوماسیون شرکت قطع شده میپرسه مودمت چیه من میگم سیسکو درحالیکه این الان روتر هست نه مودم !! چجوریاس اونوخ ؟ :اشتباه:

sr2m72
سه شنبه 19 آذر 1392, 10:12 صبح
بچه ها من همیشه تو این مورد گیج میزنم ! الان یدونه مودم داریم مثلن از نوع کابلی که چند پورته هست بعد چجوری تبدیل میشه به روتر یا سوییچ ؟ اصن کدومشونه؟ :خجالت:
مثلن هر وقت به مخابرات زنگ میزنم وقتی اتوماسیون شرکت قطع شده میپرسه مودمت چیه من میگم سیسکو درحالیکه این الان روتر هست نه مودم !! چجوریاس اونوخ ؟ :اشتباه:

سلام
مودم های adsl بسته به تکنولوژی داخلی که دارند میتونن دارای روتر یا سوییچ نیز باشند.
یعنی هر 3 کار را انجام میدهند.(adsl,switch,router)

mahin_n
سه شنبه 19 آذر 1392, 11:27 صبح
منظورتون از مودم ADSL چیه ؟ همینایی که از ISP ها تهیه میکنیم ؟

sr2m72
سه شنبه 19 آذر 1392, 18:09 عصر
منظورتون از مودم ADSL چیه ؟ همینایی که از ISP ها تهیه میکنیم ؟

همین که خودتون گفتین: "الان یدونه مودم داریم مثلن از نوع کابلی که چند پورته هست".
اونی که از ISPها تهیه میکنید اشتراک adsl هست.

موفق باشید//

hraeissi
چهارشنبه 20 آذر 1392, 09:03 صبح

سئوالتان روشن نیست

mahin_n
چهارشنبه 20 آذر 1392, 09:57 صبح
همین که خودتون گفتین: "الان یدونه مودم داریم مثلن از نوع کابلی که چند پورته هست".
اونی که از ISPها تهیه میکنید اشتراک adsl هست.

موفق باشید//

خوب مودم هم میتونیم خریداری کنیم از ISP ها !! منظورم این بود
ممنون