PDA

View Full Version : سوال: حذف خودكار ارتباط بين جدول در وralationship در يك بانك اكسس تحت شبكه

ebadian
سه شنبه 19 آذر 1392, 22:05 عصر
يك بانك اطلاعاتي تحت اكسس رو در شبكه با اشتراك 10 يوزر طراحي و درحال استفاده از ان هستم.
مشكل اينجاست عليرغم ارتباط صحيح كليه جداول ولي هر چند روز ارتباط بين جداول خود به خود از بين مي رود و حتي كليد اصلي جدول مادر نيز حذف مي گردد و نياز به حذف اطلاعات تكراري و ارتباط مجدد بين جداول و تعريف مجدد primary key جدول اصلي را دارم.
لطفا جهت حل مشكل كمك بفرمائيد واقعا نياز به همكاري شما دارم متشكرم

bita_ziba77
چهارشنبه 20 آذر 1392, 07:50 صبح
با سلام
بهتر است يك اينترفيس (بانك اطلاعاتي كه شامل كليه فرم ها ، گزارشات و ... بوده و حاوي لينك جداول موجود در سرور مي باشد) ساخته كه كاربران بر روي كامپيوتر خود ذخيره كنند.
هر زمان كه اين اينترفيس را كاربران باز كنند به صورت اتوماتيك به سرور متصل شده و اطلاعات را از روي سرور فراخوان نمايد.
ساخت اين اينترفيس نيز از روش split database امكان پذير مي باشد.
پست هاي زيادي در سايت موجود مي باشد.

ebadian
چهارشنبه 20 آذر 1392, 20:23 عصر
ابن كار رو در شبكه به صورت split database انجام دادم و مشكل رو با اين شرايط دارم

ebadian
چهارشنبه 27 آذر 1392, 21:43 عصر
اساتيد لطفا راهنمايي فرماييد

hamid-nice
پنج شنبه 28 آذر 1392, 02:13 صبح
با سلام
دوست گرامی یک سوال دارم اینکه با اکسس یا اکسس پروجکت کار کردی ؟
اگه با اکسس هست 10 کاربر باهم می تونند به ویرایش اطلاعات در یک فرم ، هم زمان مشغول شوند ؟و اکسس این اجازه را می دهد ؟ و error اینکه دیتابیس از طرف یک نفر دیگه باز است یا ... را نمی دهد ؟ اگر این error ها وجود داشته ، چه تنظیماتی انجام داده اید که این اجازه دسترسی و ویرایش هم زمان را می دهد ؟

با تشکر

ebadian
جمعه 29 آذر 1392, 16:51 عصر
من با اكسس كار مي كنم مشكل من اينه هر جند روز رابطه بين جداول حذف ميشه و پس از ريپر بانك اطلاعات عنوان ميشه كه يك يوزر قصد اطلاعات تكراري رو داشته كه طبيعتا با توجه به تعريف كليد اصلي اصلا نبايد اطلاعات تكراري امكان ثبت رو داشته باشد

hamid-nice
جمعه 29 آذر 1392, 20:05 عصر
دوست عزیز ebadian (http://barnamenevis.org/member.php?18131-ebadian)
یک سوال ازت پرسیدم حاضر نشدی جواب بدی ، چطور انتظار پاسخ داری ؟!
موفق باشید